Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 123-st
Sorteeri:
Märg koeratoit Butchers Recipe in Gravy With Turkey & Garden Veg, kanaliha, 0.4 kg
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,49 €
0.4 kg / 1 tk
8,73 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Recipe in Gravy With Turkey & Garden Veg, kanaliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Universaalne
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Bio Foods, vasikaliha, 0.15 kg
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
0.15 kg / 1 tk
23,27 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Bio Foods, vasikaliha, 0.15 kg
  • Kaal: 0.15 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Vasikaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Chicken & Turkey, kanaliha/kalkun, 0.15 kg
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
0.15 kg / 1 tk
23,27 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Chicken & Turkey, kanaliha/kalkun, 0.15 kg
  • Kaal: 0.15 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Bio Foods, kanaliha, 0.15 kg
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
0.15 kg / 1 tk
23,27 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Bio Foods, kanaliha, 0.15 kg
  • Kaal: 0.15 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Original, lambaliha/veiseliha/kalkun, 0.6 kg, 4 tk
7,39 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
10,49 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,49 €
0.6 kg / 1 Pakk
17,48 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Original, lambaliha/veiseliha/kalkun, 0.6 kg, 4 tk
  • Kaal: 0.6 kg
  • Koertele: Universaalne
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Lambaliha, Veiseliha
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Original, lambaliha/veiseliha/kanaliha, 0.6 kg, 4 tk
7,39 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
10,49 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,49 €
0.6 kg / 1 Pakk
17,48 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Original, lambaliha/veiseliha/kanaliha, 0.6 kg, 4 tk
  • Kaal: 0.6 kg
  • Koertele: Universaalne
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Lambaliha, Veiseliha
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Original Recipe Gravy, veiseliha, 0.4 kg
2,39 € / tk
0.4 kg / 1 tk
5,98 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Original Recipe Gravy, veiseliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Recipe in Jelly Lamb, lambaliha, 0.4 kg
2,39 € / tk
0.4 kg / 1 tk
5,98 € / 1 kg
Märg koeratoit Butchers Recipe in Jelly Lamb, lambaliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Lambaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Recipe in Jelly Chicken, kanaliha, 0.4 kg
2,39 € / tk
Märg koeratoit Butchers Recipe in Jelly Chicken, kanaliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Beef, veiseliha, 0.4 kg
2,39 € / tk
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Beef, veiseliha, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Trout, forell, 0.4 kg
2,39 € / tk
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Trout, forell, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Forell
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Chicken, kanaliha, 0.4 kg
2,39 € / tk
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Chicken, kanaliha, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Venison in Jelly, 0.4 kg
2,39 € / tk
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Venison in Jelly, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, veiseliha/maks, 0.085 kg
1,89 € / tk
0.085 kg / 1 tk
22,24 € / 1 kg
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, veiseliha/maks, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Maks, Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kalaliha/mereannid, 0.085 kg
1,89 € / tk
0.085 kg / 1 tk
22,24 € / 1 kg
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kalaliha/mereannid, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha, Mereannid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kanaliha/kalkun, 0.085 kg
1,89 € / tk
0.085 kg / 1 tk
22,24 € / 1 kg
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kanaliha/kalkun, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kalaliha, 0.085 kg
1,89 € / tk
0.085 kg / 1 tk
22,24 € / 1 kg
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, kalaliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Butchers Natural & Healthy, veiseliha, 10 kg
26,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,99 €
40,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,90 €
Kuiv koeratoit Butchers Natural & Healthy, veiseliha, 10 kg
  • Kaal: 10 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, veiseliha/kanaliha/pardiliha, 0.4 kg x 6 tk
9,99 € / tk
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners, veiseliha/kanaliha/pardiliha, 0.4 kg x 6 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 2.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Pardiliha, Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers Original Mix, 0,4 kg x 6 tk
10,19 € / tk
Märg koeratoit Butchers Original Mix, 0,4 kg x 6 tk
  • Kaal: 2.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Märg koeratoit Butchers, lambaliha/veiseliha/kanaliha/maks Original Jelly Megapack Mix, 0.4 kg x 6 tk
8,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,70 €
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
Märg koeratoit Butchers, lambaliha/veiseliha/kanaliha/maks Original Jelly Megapack Mix, 0.4 kg x 6 tk
  • Kaal: 2.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Lambaliha, Maks, Veiseliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Ocean Fish Chunk in Jelly, kalaliha/kanaliha/maks, 0.4 kg
3,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,50 €
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners With Ocean Fish Chunk in Jelly, kalaliha/kanaliha/maks, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kalaliha, Kanaliha, Maks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Chicken with Liver, Chicken with Beef, veiseliha/kanaliha, 0.1 kg x 4 tk

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Chicken with Liver, Chicken with Beef, veiseliha/kanaliha, 0.1 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Veiseliha
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Salmon, Trout, lõhe/forell, 0.1 kg, 4 tk

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Salmon, Trout, lõhe/forell, 0.1 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Forell, Lõhe
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Chicken with Turkey, kanaliha/kalkun, 0.1 kg, 4 tk

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Chicken with Turkey, kanaliha/kalkun, 0.1 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha
Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, veiseliha, 0.085 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, veiseliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, kalaliha, 0.085 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, kalaliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Märg koeratoit Butchers Original Mix, veiseliha/kanaliha/kalkun, 0.6 kg, 4 tk

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Original Mix, veiseliha/kanaliha/kalkun, 0.6 kg, 4 tk
  • Kaal: 0.6 kg
  • Koertele: Kutsikad
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Veiseliha
Märg koeratoit Butchers Junior Beef in Jelly, veiseliha, 0.4 kg

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Junior Beef in Jelly, veiseliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Kutsikad, Noortele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Märg koeratoit Butchers Junior Chicken in Jelly, kanaliha, 0.4 kg

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Junior Chicken in Jelly, kanaliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Kutsikad, Noortele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kassi märgtoit Butchers Indoor Intestinal, kanaliha, 0.1 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Indoor Intestinal, kanaliha, 0.1 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.1 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Kastreeritud või steriliseeritud kassidele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, kanaliha, 0.085 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Bio Foods, kanaliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Märg koeratoit Butchers, veiseliha/kanaliha Original Tripe Megapack Mix, 0.4 kg, 6 tk

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers, veiseliha/kanaliha Original Tripe Megapack Mix, 0.4 kg, 6 tk
  • Kaal: 2.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Veiseliha
Märg koeratoit Butchers, lambaliha/veiseliha/kanaliha Original Megapack Mix, 0.4 kg x 6 tk

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers, lambaliha/veiseliha/kanaliha Original Megapack Mix, 0.4 kg x 6 tk
  • Kaal: 2.4 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Lambaliha, Veiseliha
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Ocean Fish, Haddock, kalaliha, 0.1 kg, 4 tk

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Ocean Fish, Haddock, kalaliha, 0.1 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Märg koeratoit Butchers Dog Original Tripe Mix, veiseliha/kanaliha, 1.2 kg

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Dog Original Tripe Mix, veiseliha/kanaliha, 1.2 kg
  • Kaal: 1.2 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Veiseliha
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Salmon with Fennel, lõhe, 0.1 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners Salmon with Fennel, lõhe, 0.1 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.1 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Lõhe
Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners with Beef, veiseliha, 0.1 kg

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Delicious Dinners with Beef, veiseliha, 0.1 kg
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.1 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Veiseliha
Kassi märgtoit Butchers Classic Chicken Selections, kanaliha, 0.1 kg, 4 tk

Välja müüdud

Kassi märgtoit Butchers Classic Chicken Selections, kanaliha, 0.1 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Butchers
  • Kaal: 0.1 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Märg koeratoit Butchers Natural&Healthy Venison with beef, veiseliha/hirveliha, 0.4 kg

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Natural&Healthy Venison with beef, veiseliha/hirveliha, 0.4 kg
  • Kaal: 0.4 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Hirveliha, Veiseliha
Märg koeratoit Butchers Sensitive Lamb and Rice, lambaliha/riis, 0.39 kg

Välja müüdud

Märg koeratoit Butchers Sensitive Lamb and Rice, lambaliha/riis, 0.39 kg
  • Kaal: 0.39 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Suurtele koertele
  • Peamine koostisosa: Lambaliha, Riis
1 - 48 kuvatud 123-st