Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
97 - 144 kuvatud 250-st
Sorteeri:
Hüdroisolatsiooniteibid Ceresit, 50 m x 120 mm
99,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,99 €
150,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 150,99 €
50.0 m / 1 tk
3,02 € / 1 m
Hüdroisolatsiooniteibid Ceresit, 50 m x 120 mm
  • Laius: 120 mm
  • Pikkus: 50 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Kautšuk, Polüpropüleen (PP), Termoplastiline elastomeer (TPE)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25 Express, 280 ml, valge v.
7,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,79 €
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
17,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS25 Express, 280 ml, valge v.
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25 Express, 280 ml, läbipaistev v.
7,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,79 €
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
17,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS25 Express, 280 ml, läbipaistev v.
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE 40, isoleeriv, pruun v., 2 kg
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
17,99 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE 40, isoleeriv, pruun v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Ceresit CT49 A CT49 A, emulsiooni-, matt, 15 l
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
174,00 € / 1 tk
Värvi alus Ceresit CT49 A CT49 A, emulsiooni-, matt, 15 l
  • Kogus pakendis, l: 15
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Niiskuseimaja Ceresit Stop Humidity Pistacio green, 450 g
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
19,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
Niiskuseimaja Ceresit Stop Humidity Pistacio green, 450 g
  • Kaal: 450 g
  • Keskmine nominaalne eluiga: 3 kuud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Niiskuseimaja Ceresit Stop Humidity Peach, 450 g
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
Niiskuseimaja Ceresit Stop Humidity Peach, 450 g
  • Kaal: 450 g
  • Keskmine nominaalne eluiga: 3 kuud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põranda tasandussegu Ceresit CN 87, tasandav, hall v., 25 kg
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
20,99 € / 1 tk
Põranda tasandussegu Ceresit CN 87, tasandav, hall v., 25 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Ceresit CT17, kollakas v., 20 l
29,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,49 €
42,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,99 €
42,99 € / 1 tk
Krunt aluskrunt Ceresit CT17, kollakas v., 20 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit MUSTX1L, must v.
62,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,00 €
88,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,70 €
1000.0 ml / 1 tk
0,09 € / 1 ml
Pigment Ceresit MUSTX1L, must v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit LILLA Q 1L, violetne v.
178,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 178,00 €
255,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 255,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,26 € / 1 ml
Pigment Ceresit LILLA Q 1L, violetne v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile
  • Värv: Violetne v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Liim soojendussüsteemide Ceresit
13,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,49 €
19,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,49 €
25.0 kg / 1 tk
0,78 € / 1 kg
Liim soojendussüsteemide Ceresit
  • Liimi tüüp: Soojendussüsteemide
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Niiskuseimaja Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
5,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
1.0 pakk / 1 Pakk
8,99 € / 1 pakk
Niiskuseimaja Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
  • Kaal: 100 g
  • Keskmine nominaalne eluiga: 3 kuud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25 2915347, 280 ml, kreemjasvalge, 28 Cream
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,10 €
0.28 l / 1 tk
71,79 € / 1 l
Hermeetik Ceresit CS25 2915347, 280 ml, kreemjasvalge, 28 Cream
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Ceresit R766, kollakas v., 1 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,71 €
18,71 € / 1 tk
Krunt universaalne Ceresit R766, kollakas v., 1 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, pruun v., Almond Brown (145)
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
23,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,90 €
23,90 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, pruun v., Almond Brown (145)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Pruun v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Ceresit CT54 A, emulsiooni-, matt, 15 l
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
129,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 129,00 €
129,00 € / 1 tk
Värv Ceresit CT54 A, emulsiooni-, matt, 15 l
  • Kogus pakendis, l: 15
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, karamell v., 2 kg
23,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,80 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
36,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, karamell v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, hall v., 2 kg
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
26,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,90 €
26,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, hall v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, manhattan v., 2 kg
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
26,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,90 €
26,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE60, isoleeriv, manhattan v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 15 kg
55,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,00 €
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
99,00 € / 1 tk
Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 15 kg
  • Kaal: 15 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit D, valge v., 2 l
15,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,90 €
40,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,70 €
2000.0 ml / 1 tk
0,02 € / 1 ml
Pigment Ceresit D, valge v., 2 l
  • Kogus pakendis, l: 2
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, bazalt v., 2 kg
12,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,10 €
17,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,60 €
17,60 € / 1 tk
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, bazalt v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: +5 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, balibrown v., 2 kg
11,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
17,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,30 €
17,30 € / 1 tk
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, balibrown v., 2 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2 kg
  • Töötemperatuur: +5 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, bazalt v., 5 kg
26,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,90 €
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
39,90 € / 1 tk
Kuiv pahtlisegu Ceresit, isoleeriv, bazalt v., 5 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 5 kg
  • Töötemperatuur: +5 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, hall v., Cementgrey (12)
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
13,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, hall v., Cementgrey (12)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Hall v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE89 Toffi, isoleeriv, karamell/helepruun v., 2.5 kg
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
79,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,90 €
79,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE89 Toffi, isoleeriv, karamell/helepruun v., 2.5 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2.5 kg
  • Töötemperatuur: +10 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE89, isoleeriv, kvarts/hall v., 2.5 kg
55,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,90 €
79,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,90 €
79,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE89, isoleeriv, kvarts/hall v., 2.5 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2.5 kg
  • Töötemperatuur: +10 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Ceresit CE89, isoleeriv, smoked topaz/ruda v., 2.5 kg
55,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,90 €
79,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,90 €
79,90 € / 1 tk
Vuugitäide Ceresit CE89, isoleeriv, smoked topaz/ruda v., 2.5 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 2.5 kg
  • Töötemperatuur: +10 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, valge v., Carrara (03)
9,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,00 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
13,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, valge v., Carrara (03)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25 2922114, 280 ml, hall v., Platinum (14)
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
18,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS25 2922114, 280 ml, hall v., Platinum (14)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Hall v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS28 CS25, 280 ml, valge v., Marble White (102)
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
18,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS28 CS25, 280 ml, valge v., Marble White (102)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS25, 280 ml, pruun v., Brown (59)
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
20,90 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS25, 280 ml, pruun v., Brown (59)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Pruun v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit CS29 CS25, 280 ml, hall v., Iron Grey (111)
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
18,99 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit CS29 CS25, 280 ml, hall v., Iron Grey (111)
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Hall v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon v.
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
20,90 € / 1 tk
Hermeetik Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon v.
  • Maht: 280 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: +5 - +40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Talvine betooni kõvenemise kiirendaja Ceresit, 0.1 l
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
12,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,90 €
0.1 l / 1 tk
129,00 € / 1 l
Talvine betooni kõvenemise kiirendaja Ceresit, 0.1 l
  • Maht: 0.1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooniteibid Ceresit CL152, 10 m x 120 mm
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,99 €
10.0 m / 1 tk
5,60 € / 1 m
Hüdroisolatsiooniteibid Ceresit CL152, 10 m x 120 mm
  • Laius: 120 mm
  • Pikkus: 10 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Kautšuk, Polüpropüleen (PP), Termoplastiline elastomeer (TPE)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoonkrohv Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
65,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,99 €
99,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,99 €
99,99 € / 1 tk
Silikoonkrohv Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
  • Värv: Valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, kg: 25
  • Kuivamisaeg (puutekuiv): 10 - 30 min
  • Võib toonida: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikaat - silikoonkrohv Ceresit CT174 biezpiens, 1.5 mm, 25 kg
53,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,99 €
77,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,99 €
77,99 € / 1 tk
Silikaat - silikoonkrohv Ceresit CT174 biezpiens, 1.5 mm, 25 kg
  • Värv: Valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, kg: 25
  • Kuivamisaeg (puutekuiv): 15 - 20 min
  • Võib toonida: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Talvine betooni kõvenemise kiirendaja Ceresit, 0.25 kg, 0.25 l
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
8,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,90 €
8,90 € / 1 tk
Talvine betooni kõvenemise kiirendaja Ceresit, 0.25 kg, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Toote kaal koos pakendiga: 0.25 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit A, kuld 01 1l
328,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 328,00 €
469,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 469,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,47 € / 1 ml
Smart 3 Leasing
Pigment Ceresit A, kuld 01 1l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Kollane v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit B, kuld 02 v.
124,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,00 €
178,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 178,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,18 € / 1 ml
Pigment Ceresit B, kuld 02 v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Kollane v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit C, kuld 01 1l, 1 l
54,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,90 €
78,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 78,50 €
1000.0 ml / 1 tk
0,08 € / 1 ml
Pigment Ceresit C, kuld 01 1l, 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Kollane v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit G, sinine, ceresit blue/niebiesk v., 1 l
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
444,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 444,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,44 € / 1 ml
Pigment Ceresit G, sinine, ceresit blue/niebiesk v., 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Sinine v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit O, roheline v., 1 l
105,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 105,00 €
151,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 151,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,15 € / 1 ml
Pigment Ceresit O, roheline v., 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Roheline v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit H, punane v.
35,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,90 €
93,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 93,80 €
1000.0 ml / 1 tk
0,09 € / 1 ml
Pigment Ceresit H, punane v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Punane v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit I, punane v., 1 l
62,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,00 €
88,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,70 €
1000.0 ml / 1 tk
0,09 € / 1 ml
Pigment Ceresit I, punane v., 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Punane v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Ceresit K, roosa 01 v., 1 l
130,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 130,00 €
186,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 186,00 €
1000.0 ml / 1 tk
0,19 € / 1 ml
Pigment Ceresit K, roosa 01 v., 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pigment sobib: Alküüdvärvile, Dekoratiivsele krohvile, Veega lahjendatav värvile
  • Värv: Roosa v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 5 ... 6
97 - 144 kuvatud 250-st