Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Toode on ette nähtud
Materjal
Ühilduvad tootjad
Suurus
Soojustusega
Kontsentratsioon
Kontsentratsioon tähistab lõhnaõlide tugevust ja püsivust. • EDT'l või tualettveel võib olla nii naiste, kui ka meeste aroom, olla keskmise või kõrge püsivusega. • EDP või parfüümvesi on naiste aroom, mida iseloomustab suurem lõhna tugevus ja suurem püsivus.
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist×
Kuvatud: 22
Sorteeri:
Väetis Compo, tabletid, 0.075 kg
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
0.075 kg / 1 tk
99,87 € / 1 kg
Väetis Compo, tabletid, 0.075 kg
  • Kaal: 0.075 kg
  • Väetise tüüp: Tabletid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puuvaha Compo 400839897690, 0.150 kg
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
12,87 € / 1 tk
Puuvaha Compo 400839897690, 0.150 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld toalilledele/dekoratiivtaimedele Compo, 5 l
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
5,79 € / 1 tk
Muld toalilledele/dekoratiivtaimedele Compo, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Dekoratiivtaimedele, Toalilledele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis tomatitele Compo, vedel, 1 l
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
12,25 € / 1 tk
Väetis tomatitele Compo, vedel, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld kaktuse compo 5l
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
5,13 € / 1 tk
Muld kaktuse compo 5l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Kaktusele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis köögiviljadele, puuviljadele Compo, vedel, 1 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
14,29 € / 1 tk
Väetis köögiviljadele, puuviljadele Compo, vedel, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis üheaastaste lillede jaoks Compo, vedel, 1.3 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
14,29 € / 1 tk
Väetis üheaastaste lillede jaoks Compo, vedel, 1.3 l
  • Maht: 1.3 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.75 kg
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
0.75 kg / 1 tk
18,65 € / 1 kg
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.75 kg
  • Kaal: 0.75 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad, Suvi, Sügis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld dekoratiivtaimedele Compo, 5 l
4,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
5.0 l / 1 tk
1,40 € / 1 l
Muld dekoratiivtaimedele Compo, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Dekoratiivtaimedele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Orhideevesi Compo, 1 l
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
10,81 € / 1 tk
Laos
Orhideevesi Compo, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
8,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,95 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Laos
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
61,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,78 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
71,05 € / 1 tk
Laos
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
  • Kaal: 20 kg
  • Väetise tüüp: Pulbritaoline
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
0.75 kg / 1 tk
13,71 € / 1 kg
Laos
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
  • Kaal: 0.75 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
6,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,06 €
7,61 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,61 €
7,61 € / 1 tk
Laos
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Bonsaide jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld orhidee compo 5l
4,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,21 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
5,34 € / 1 tk
Laos
Muld orhidee compo 5l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Orhideedele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Leheläige Compo, 0.3 l
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
0.3 l / 1 tk
30,17 € / 1 l
Laos
Leheläige Compo, 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Laos
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Lehttaimedele, Palmidele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
0.85 kg / 1 tk
13,93 € / 1 kg
Laos
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat toalilledele Compo, 10 l
5,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
10.0 l / 1 tk
0,75 € / 1 l
Laos
Substraat toalilledele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Toalilledele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Leheläige Compo, 0.25 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Laos
Leheläige Compo, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
11,84 € / 1 tk
Laos
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
  • Maht: 0.75 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
14,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,10 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
17,40 € / 1 tk
Laos
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
  • Kaal: 2 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte