Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 23
Sorteeri:
Keevituskilp Deca 010414, automaatne
116,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,39 €
133,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 133,90 €
133,90 € / 1 tk
Keevituskilp Deca 010414, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 83
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
43,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
63,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,51 €
2.0 kg / 1 Pakk
31,95 € / 1 kg
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
25,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,90 €
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
0.7 kg / 1 tk
46,34 € / 1 kg
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Roostevaba teras
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
8,33 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,33 € / 1 komplekt
TOP toode
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
410,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 410,97 €
521,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 521,18 €
521,18 € / 1 tk
Smart 3 Leasing
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2500 W
  • Keevitusvool: 10 - 150 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca WM 24, automaatne
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
48,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,92 €
48,92 € / 1 tk
Keevituskilp Deca WM 24, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 90 x 35
  • Algne tumedus DIN: 11
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010408, automaatne
64,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,87 €
75,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,08 €
75,08 € / 1 tk
Keevituskilp Deca 010408, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010412, automaatne
96,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,71 €
111,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 111,24 €
111,24 € / 1 tk
Keevituskilp Deca 010412, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 60
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010404, automaatne
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
62,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,72 €
62,72 € / 1 tk
Keevituskilp Deca 010404, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
15,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,34 €
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,43 €
1.0 rull / 1 tk
18,43 € / 1 rull
Traat Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Alumiinium
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusaparaat Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
204,97 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 204,97 €
254,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
254,41 € / 1 komplekt
Keevitusaparaat Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2300 W
  • Keevitusvool: 90 - 130 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektroodihoidja Deca, 200 A
6,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,90 €
12,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,11 €
12,11 € / 1 tk
Elektroodihoidja Deca, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pistikud Deca 10385, 0.1 kg, 2 tk
8,96 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,96 € / 1 komplekt
Pistikud Deca 10385, 0.1 kg, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
0.7 kg / 1 tk
18,39 € / 1 kg
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Vasetatud
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Haamer Deca 010341 HAMMER, 200 g
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
9,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,27 €
9,27 € / 1 tk
Haamer Deca 010341 HAMMER, 200 g
  • Kaal: 200 g
  • Tööosa materjal: Metall
  • Varre materjal: Metallisulam, Plastik
  • Pikkus: 320 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Maandusklemm Deca ART010311, 200 A
6,54 € / tk
6,54 € / 1 tk
Maandusklemm Deca ART010311, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,26 €
4,52 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,52 € / 1 komplekt
Laos
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,27 €
4,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,41 € / 1 komplekt
Laos
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010346 MPH92 92MM
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,46 €
11,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,83 €
11,83 € / 1 tk
Magnetiline hoidik Deca 010346 MPH92 92MM
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010345, MPH62 58mm
6,91 € / tk
6,91 € / 1 tk
Magnetiline hoidik Deca 010345, MPH62 58mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
19,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
0.7 kg / 1 tk
33,69 € / 1 kg
Laos
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
225,57 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 225,57 €
254,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
254,41 € / 1 tk
Laos
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine glasuuritud elektroodidega (MMA)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 4900 W
  • Keevitusvool: 10 - 170 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitaja põll Deca 60x90, 0.57 kg
23,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,67 €
32,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
32,85 € / 1 tk
Laos
Keevitaja põll Deca 60x90, 0.57 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte