Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 23
Sorteeri:
0€ pakiautomaati
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
43,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
63,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,51 €
2.0 kg / 1 Pakk
31,95 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Roostevaba teras
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
25,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,90 €
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
0.7 kg / 1 tk
46,34 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TOP toode
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,33 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,33 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Smart 3 Leasing
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2500 W
  • Keevitusvool: 10 - 150 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
410,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 410,97 €
521,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 521,18 €
521,18 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Keevituskilp Deca WM 24, automaatne
Keevituskilp Deca WM 24, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 90 x 35
  • Algne tumedus DIN: 11
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
48,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,92 €
48,92 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Keevituskilp Deca 010408, automaatne
Keevituskilp Deca 010408, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
64,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,87 €
75,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,08 €
75,08 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Keevituskilp Deca 010412, automaatne
Keevituskilp Deca 010412, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 60
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
96,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,71 €
111,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 111,24 €
111,24 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Keevituskilp Deca 010404, automaatne
Keevituskilp Deca 010404, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
62,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,72 €
62,72 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Alumiinium
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,34 €
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,43 €
1.0 rull / 1 tk
18,43 € / 1 rull
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010346 MPH92 92MM
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,46 €
11,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,83 €
11,83 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010345, MPH62 58mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,91 € / tk
6,91 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
0€ pakiautomaati
Keevitusaparaat Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
Keevitusaparaat Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2300 W
  • Keevitusvool: 90 - 130 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
204,97 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 204,97 €
254,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
254,41 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektroodihoidja Deca, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,90 €
12,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,11 €
12,11 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pistikud Deca 10385, 0.1 kg, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,96 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,96 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Vasetatud
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
0.7 kg / 1 tk
18,39 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitaja kindad Deca Leather, 0.37 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,90 €
21,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,46 €
21,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Haamer Deca 010341 HAMMER, 200 g
  • Kaal: 200 g
  • Tööosa materjal: Metall
  • Varre materjal: Metallisulam, Plastik
  • Pikkus: 320 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
9,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,27 €
9,27 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Maandusklemm Deca ART010311, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,54 € / tk
6,54 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
0€ pakiautomaati
Keevituskilp Deca 010414, automaatne
Keevituskilp Deca 010414, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 83
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
116,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,39 €
133,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 133,90 €
133,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,26 €
4,52 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,52 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,27 €
4,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,41 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
19,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
0.7 kg / 1 tk
33,69 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
0€ pakiautomaati
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine glasuuritud elektroodidega (MMA)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 4900 W
  • Keevitusvool: 10 - 170 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
225,57 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 225,57 €
254,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
254,41 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte