Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 55-st
Sorteeri:
Keevituskilp Deca 010414, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 83
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
116,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,39 €
133,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 133,90 €
133,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
43,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
63,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,51 €
2.0 kg / 1 Pakk
31,95 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Roostevaba teras
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
25,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,90 €
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
0.7 kg / 1 tk
46,34 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TOP toode
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,33 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,33 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Smart 3 Leasing
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
Keevitusaparaat Deca MIGA 215, 2500 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2500 W
  • Keevitusvool: 10 - 150 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
410,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 410,97 €
521,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 521,18 €
521,18 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca WM 24, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 90 x 35
  • Algne tumedus DIN: 11
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
48,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,92 €
48,92 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010408, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
64,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,87 €
75,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,08 €
75,08 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010412, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 60
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
96,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,71 €
111,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 111,24 €
111,24 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevituskilp Deca 010404, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 93 x 43
  • Algne tumedus DIN: 4
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
62,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,72 €
62,72 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Alumiinium
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,34 €
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,43 €
1.0 rull / 1 tk
18,43 € / 1 rull
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusaparaat Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine traadiga kaitsegaasi keskkonnas (MIG/MAG)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 2300 W
  • Keevitusvool: 90 - 130 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
204,97 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 204,97 €
254,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
254,41 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektroodihoidja Deca, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,90 €
12,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,11 €
12,11 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pistikud Deca 10385, 0.1 kg, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,96 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,96 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Vasetatud
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
0.7 kg / 1 tk
18,39 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Haamer Deca 010341 HAMMER, 200 g
  • Kaal: 200 g
  • Tööosa materjal: Metall
  • Varre materjal: Metallisulam, Plastik
  • Pikkus: 320 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
9,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,27 €
9,27 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Maandusklemm Deca ART010311, 200 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,54 € / tk
6,54 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
Ühendusots Deca D0.8 M6 010254 3GB
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,26 €
4,52 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,52 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
Ühendusots Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,32 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,27 €
4,41 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,41 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
4,41 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010346 MPH92 92MM
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,46 €
11,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,83 €
11,83 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Deca 010345, MPH62 58mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,91 € / tk
6,91 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
Keevitustraat Deca D0.9 0.7kg täidisega
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
19,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
0.7 kg / 1 tk
33,69 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
Keevitusaparaat Deca SIL 417, 4900 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine glasuuritud elektroodidega (MMA)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 4900 W
  • Keevitusvool: 10 - 170 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
225,57 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 225,57 €
254,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,41 €
254,41 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Keevitaja põll Deca 60x90, 0.57 kg
Keevitaja põll Deca 60x90, 0.57 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,67 €
32,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
32,85 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusaparaat Deca Globus 4,0, 5000 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine glasuuritud elektroodidega (MMA)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 5000 W
  • Keevitusvool: 44 - 160 A

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Gaaskeevitus düüsid Deca 010443, 110 - 180 A, 5 tk

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevitaja kindad Deca Leather, 0.37 kg

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SC 30/400, 12 - 24 V, 20 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 - 24 V
  • Võimsus: 700 - 7800 W
  • Pinge: 12 - 24 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SM Lithium, 12 V, 3.6 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Liitiumakud (LiFePO4), Start stop tüüpi patareid, Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 V
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca Mach 114, 12 V, 4 A
  • Laadimispinge: 12 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Elektrood Deca, konstruktsiooniterasele, 2.5 mm, 4.76
  • Elektroodi tüüp : Konstruktsiooniterasele
  • Elektroodipahtel: Roostevaba teras
  • Pikkus: 300 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 60 - 90 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv/alaline

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevitusotsik Deca D12

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevitusaparaat Deca, 4000 W
  • Keevitusaparaadi tüüp: Keevitamine glasuuritud elektroodidega (MMA)
  • Ühendatav võrku: Ühefaasilise
  • Võimsus: 4000 W
  • Keevitusvool: 10 - 150 A

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Elektrood Deca, konstruktsiooniterasele, 2 mm, 4.45
  • Elektroodi tüüp : Konstruktsiooniterasele
  • Elektroodipahtel: Roostevaba teras
  • Pikkus: 300 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 40 - 60 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv/alaline

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Hoidik Deca, 160 A

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Elektrood Deca, konstruktsiooniterasele, 3.2 mm, 4.98
  • Elektroodi tüüp : Konstruktsiooniterasele
  • Elektroodipahtel: Roostevaba teras
  • Pikkus: 350 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 90 - 120 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevituskilp Deca 010377, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 100 x 60
  • Algne tumedus DIN: 3
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevituskilp Deca WM31, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 98 x 43
  • Algne tumedus DIN: 9
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Jah

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Keevituskilp Deca WM23, automaatne
  • Paneeli tüüp: Automaatne
  • Paneeli filtri mõõtmed, mm: 90 x 35
  • Algne tumedus DIN: 11
  • Tumeduse reguleerimise funktsioon: Ei

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Käivituskaabel Deca Fast 15K
  • Klambrite kogus: 2
  • Täielikult isoleeritud klambrid: Jah

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca MATIC 116, 12 V, 4 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Start stop tüüpi patareid, Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 V
  • Võimsus: 80 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca Class 20A, 12 V, 20 A
  • Laadimispinge: 12 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SM 1270 EVO, 12 V, 7 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Liitiumakud (LiFePO4), Start stop tüüpi patareid, Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 V
  • Võimsus: 120 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SM C70T 7A, 14.4 - 14.7 V, 4 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 14.4 - 14.7 V
  • Võimsus: 120 W
  • Pinge: 12 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SM C36S 3.6A, 14.4 V, 2 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 14.4 V
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 12 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca FL 1113D, 6 - 24 V, 1.5 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Start stop tüüpi patareid, Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 24 V
  • Võimsus: 260 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca SM 1236, 12 V, 3 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Geelakud (Pb gel), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Start stop tüüpi patareid, Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 V
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca Mach 214, 6 - 12 V, 2.5 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 12 V
  • Võimsus: 50 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Akulaadija Deca CLASS 350E, 20 V, 20 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 20 V
  • Võimsus: 1100 - 5000 W
  • Pinge: 230 V

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
1 - 48 kuvatud 55-st