Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kuvatud: 15
Sorteeri:
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 10 l
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,59 €
43,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,99 €
10.0 l / 1 tk
4,32 € / 1 l
Laos
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 5 l
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,79 €
39,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,69 €
5.0 l / 1 tk
7,81 € / 1 l
Laos
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 1 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,09 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,89 €
1.0 l / 1 tk
8,64 € / 1 l
Laos
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 3 l
23,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,69 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,29 €
3.0 l / 1 tk
9,44 € / 1 l
Laos
Fassaadivärv Dekoral Polinit, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, pruun v., 0.9 l

Välja müüdud

Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, pruun v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Krunt, universaalsed Dekoral Special, matt, 0.5 l, punakaspruun v.

Välja müüdud

Krunt, universaalsed Dekoral Special, matt, 0.5 l, punakaspruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, kuld v.

Välja müüdud

Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, kuld v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Kuldne v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Fassaadivärv Dekoral Polinit, hele pruun v., 1 l

Välja müüdud

Fassaadivärv Dekoral Polinit, hele pruun v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Emulsioonivärv Dekoral Lazienka & Kuchnia, valge v.

Välja müüdud

Emulsioonivärv Dekoral Lazienka & Kuchnia, valge v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, hall v., 0.9 l

Välja müüdud

Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, hall v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, punakaspruun v., 0.9 l

Välja müüdud

Plekk-katusevärvid Dekoral Fawinil, punakaspruun v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Krunt, universaalsed Dekoral Special, matt, 0.9 l, punakaspruun v.

Välja müüdud

Krunt, universaalsed Dekoral Special, matt, 0.9 l, punakaspruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, roheline v.

Välja müüdud

Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, tumehall v.

Välja müüdud

Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, tumehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, pruun v.

Välja müüdud

Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Dekoral Special, läikiv, 0.65 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-