Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 176-st
Sorteeri:
Laevärv Eskaro, valge v., 2.85 l
16,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,69 €
24,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
2.85 l / 1 tk
8,45 € / 1 l
Laevärv Eskaro, valge v., 2.85 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Immutusaine aluskrunt Eskaro, hall v., 3 l
13,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,69 €
23,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,99 €
3.0 l / 1 tk
8,00 € / 1 l
Immutusaine aluskrunt Eskaro, hall v., 3 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Sympatia, valge v., 4.75 l
23,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,59 €
35,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,99 €
4.75 l / 1 tk
7,58 € / 1 l
Värv Eskaro Sympatia, valge v., 4.75 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Linaõli Eskaro 5 l
48,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,49 €
72,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,00 €
5.0 l / 1 tk
14,40 € / 1 l
Linaõli Eskaro 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 9 l
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
9.0 l / 1 tk
13,22 € / 1 l
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinaliim Eskaro Aqua, 0.7 l, niiskuskindel
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
0.7 l / 1 tk
10,99 € / 1 l
Seinaliim Eskaro Aqua, 0.7 l, niiskuskindel
  • Maht: 0.7 l
  • Kaal: 0.74 kg
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinaliim Eskaro, 0.7 l
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.7 l / 1 tk
7,00 € / 1 l
Seinaliim Eskaro, 0.7 l
  • Maht: 0.7 l
  • Kaal: 0.71 kg
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Linaõli Eskaro, 1 l
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,09 €
17,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,69 €
1.0 l / 1 tk
17,69 € / 1 l
Linaõli Eskaro, 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
12,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
17,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,89 €
0.9 l / 1 tk
19,88 € / 1 l
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.029
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro Akrit 12, valge v., 4.75 l
30,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,49 €
43,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,99 €
4.75 l / 1 tk
9,26 € / 1 l
Seinavärv Eskaro Akrit 12, valge v., 4.75 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro, akrit 20 v., 4.75 l
32,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,89 €
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,99 €
4.75 l / 1 tk
10,31 € / 1 l
Seinavärv Eskaro, akrit 20 v., 4.75 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Struktuurne akrüülvärv, seinale Eskaro Structura, structura, 3.2 kg
17,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,69 €
28,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,29 €
3.2 kg / 1 tk
8,84 € / 1 kg
Struktuurne akrüülvärv, seinale Eskaro Structura, structura, 3.2 kg
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivanud täielikult pärast: 6 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kontsentraat Eskaro Aquastop, 1.07 kg
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
1.0 l / 1 tk
9,19 € / 1 l
Kontsentraat Eskaro Aquastop, 1.07 kg
  • Maht: 1 l
  • Kaal: 1.07 kg
  • Töötemperatuur: 15 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim pva Eskaro, 0.75 kg
5,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,94 €
9,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,09 €
0.75 l / 1 tk
12,12 € / 1 l
Liim pva Eskaro, 0.75 kg
  • Liimi tüüp: PVA
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal, Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit, Tekstiil
  • Hoida temperatuuril: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Eskaro, 10 l
21,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,19 €
32,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,79 €
10.0 l / 1 tk
3,28 € / 1 l
Tapeediliim Eskaro, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Kaal: 10.45 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, veepõhine, poolmatt, 2.7 l
26,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,39 €
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
2.7 l / 1 tk
14,07 € / 1 l
Värv Eskaro, veepõhine, poolmatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.42
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Eskaro, valge v., 9.5 l
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
9.5 l / 1 tk
11,47 € / 1 l
Fassaadivärv Eskaro, valge v., 9.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 10 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, veepõhine, poolmatt, 9 l
73,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,00 €
106,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 106,00 €
9.0 l / 1 tk
11,78 € / 1 l
Värv Eskaro, veepõhine, poolmatt, 9 l
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Kogus pakendis, kg: 10
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 9.5 l
35,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
9.5 l / 1 tk
5,68 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 9.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Eskaro Aura Terrace, läbipaistev v., 2.7 l
23,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,19 €
40,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,19 €
2.7 l / 1 tk
14,89 € / 1 l
Puiduõli Eskaro Aura Terrace, läbipaistev v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Eskaro, 2.37 l
24,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
2.37 l / 1 tk
14,64 € / 1 l
Lakk, poolmatt Eskaro, 2.37 l
  • Maht: 2.37 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim puit Eskaro B3, 2.5 l
22,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,19 €
33,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,49 €
2.5 l / 1 tk
13,40 € / 1 l
Liim puit Eskaro B3, 2.5 l
  • Liimi tüüp: Puit
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal, Puit
  • Hoida temperatuuril: 15 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim pva Eskaro, 2.5 l
18,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,69 €
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
2.5 l / 1 tk
10,80 € / 1 l
Liim pva Eskaro, 2.5 l
  • Liimi tüüp: PVA
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal, Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Tekstiil
  • Hoida temperatuuril: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Eskaro Aura Terrace, läbipaistev v., 9 l
61,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,00 €
92,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
9.0 l / 1 tk
10,22 € / 1 l
Puiduõli Eskaro Aura Terrace, läbipaistev v., 9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 2.7 l
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
2.7 l / 1 tk
10,00 € / 1 l
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Kruntvärvid
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 2.7 l
20,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,29 €
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
2.7 l / 1 tk
11,11 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 2.7 l
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
30,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,43 €
2.7 l / 1 tk
11,27 € / 1 l
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 9 l
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
9.0 l / 1 tk
7,22 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 0.9 l
8,54 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,54 €
12,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,92 €
0.9 l / 1 tk
14,36 € / 1 l
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 18 l
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
18.0 l / 1 tk
6,06 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 2.7 l
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
28,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,79 €
2.7 l / 1 tk
10,66 € / 1 l
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 9 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
76,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,09 €
9.0 l / 1 tk
8,45 € / 1 l
Fassaadivärv Eskaro AKRIT F A-VALGE, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 9 l
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
9.0 l / 1 tk
7,22 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 0.9 l
9,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
0.9 l / 1 tk
15,10 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 0.9 l
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
0.9 l / 1 tk
14,43 € / 1 l
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 2.7 l
20,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,29 €
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
2.7 l / 1 tk
11,11 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 18 l
56,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,00 €
81,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 81,00 €
18.0 l / 1 tk
4,50 € / 1 l
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Kruntvärvid
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 0.9 l
9,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
0.9 l / 1 tk
15,10 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 9 l
45,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,00 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
9.0 l / 1 tk
7,22 € / 1 l
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Kruntvärvid
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 18 l
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
18.0 l / 1 tk
6,06 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 0.9 l
14,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,79 €
21,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,29 €
0.9 l / 1 tk
23,66 € / 1 l
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 2.7 l
32,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,59 €
46,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,99 €
2.7 l / 1 tk
17,40 € / 1 l
Kruntvärvid Eskaro Objekt Plus, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Eskaro, 5 l, läbipaistev v.
35,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,59 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
5.0 l / 1 tk
10,20 € / 1 l
Liim paigaldus- Eskaro, 5 l, läbipaistev v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
  • Liimi kasutusalad: Kivi
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Eskaro, 1 l, läbipaistev v.
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,19 €
1.0 l / 1 tk
20,19 € / 1 l
Liim paigaldus- Eskaro, 1 l, läbipaistev v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
  • Liimi kasutusalad: Kivi
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 0.45 l, valge v.
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
0.45 l / 1 tk
26,64 € / 1 l
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 0.45 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 2.7 l, valge v.
24,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,89 €
40,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,39 €
2.7 l / 1 tk
14,96 € / 1 l
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 2.7 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 0.9 l, valge v.
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
0.9 l / 1 tk
17,77 € / 1 l
Emailvärv, akendele/ustele Eskaro Windoora Plus, poolläikiv, 0.9 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid Eskaro Kruntex, valge v., 2.7 l
27,54 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,54 €
42,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,99 €
2.7 l / 1 tk
15,92 € / 1 l
Kruntvärvid Eskaro Kruntex, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Lahustipõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 18 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 4
1 - 48 kuvatud 176-st