Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Pakendi kogus, tk
1 - 48 kuvatud 144-st
Sorteeri:
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 114 tk
27,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,19 €
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
Laos
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 114 tk
  • Pakendi kogus, tk: 114
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Clean & Fresh Pomegranate & Honeysuckle, 2.7 l
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Clean & Fresh Pomegranate & Honeysuckle, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Washing Liquid lemon, 5 l
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
25,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,79 €
5.0 l / 1 tk
5,02 € / 1 l
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Washing Liquid lemon, 5 l
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 88 tk
18,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
30,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,19 €
1.0 pakk / 1 Pakk
30,19 € / 1 pakk
Laos
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 88 tk
  • Pakendi kogus, tk: 88
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Allin1 Lemon, 125 tk
29,28 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
30,88 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
1.0 pakk / 1 Pakk
30,88 € / 1 pakk
Laos
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Allin1 Lemon, 125 tk
  • Pakendi kogus, tk: 125
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy, 100 tk
21,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
38,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,99 €
1.0 pakk / 1 Pakk
38,99 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy, 100 tk
  • Pakendi kogus, tk: 100
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Original All in One, 132 tk
25,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,90 €
48,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,90 €
Laos
Nõudepesumasina kapslid Fairy Original All in One, 132 tk
  • Pakendi kogus, tk: 132
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum All in One, 90 tk
16,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
48,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,90 €
1.0 pakk / 1 Pakk
48,90 € / 1 pakk
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum All in One, 90 tk
  • Pakendi kogus, tk: 90
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Lemon, 1.8 l
7,59 € / Pakk
1.0 pakk / 1 Pakk
7,59 € / 1 pakk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Lemon, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Apple P014FF1, 0.9 l
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
5,13 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy Apple P014FF1, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Lemon P014F82, 0.45 l
1,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,84 €
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
3,07 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy Lemon P014F82, 0.45 l
  • Maht: 0.45 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Apple P014F84, 0.45 l
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,84 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,99 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy Apple P014F84, 0.45 l
  • Maht: 0.45 l
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Sensitive Teatree & Mint P014F87, 0.450 l
1,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,84 €
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
0.45 l / 1 tk
6,82 € / 1 l
Nõudepesuvahend Fairy Sensitive Teatree & Mint P014F87, 0.450 l
  • Maht: 0.450 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Pure & Clean, 0.45 l
1,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,84 €
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
3,07 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy Pure & Clean, 0.45 l
  • Maht: 0.45 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum Plus All in One, 71 tk
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
29,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,39 €
1.0 komplekt / 1 tk
29,39 € / 1 komplekt
Laos
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum Plus All in One, 71 tk
  • Pakendi kogus, tk: 71
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum All in One’i Lemon, 51 tk
22,22 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,38 €
39,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,59 €
1.0 pakk / 1 Pakk
39,90 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum All in One’i Lemon, 51 tk
  • Pakendi kogus, tk: 51
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy All in One Lemon, 100 tk
15,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
29,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
1.0 pakk / 1 Pakk
29,90 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy All in One Lemon, 100 tk
  • Pakendi kogus, tk: 100
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy All In One Lemon, 56 tk
19,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,40 €
34,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,90 €
Nõudepesumasina kapslid Fairy All In One Lemon, 56 tk
  • Pakendi kogus, tk: 56
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum All in One Lemon, 113 tk
24,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
39,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
1.0 pakk / 1 Pakk
39,90 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum All in One Lemon, 113 tk
  • Pakendi kogus, tk: 113
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy, 0.45 l
2,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,02 €
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,69 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy, 0.45 l
  • Maht: 0.45 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Apple, 1.8 l
5,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
8,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
1.8 l / 1 Pakk
4,99 € / 1 l
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Apple, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Sensitive, 1.35 l
4,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,31 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Laos
Uus
Nõudepesuvahend Fairy Sensitive, 1.35 l
  • Maht: 1.35 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum+ Allin1, 54 tk
21,61 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,61 €
36,03 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,03 €
1.0 pakk / 1 Pakk
36,03 € / 1 pakk
Laos
Uus
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum+ Allin1, 54 tk
  • Pakendi kogus, tk: 54
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum+ Allin1 Minute Miracle, 31 tk
18,01 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,01 €
25,73 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,73 €
1.0 pakk / 1 Pakk
25,73 € / 1 pakk
Laos
Uus
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum+ Allin1 Minute Miracle, 31 tk
  • Pakendi kogus, tk: 31
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Lemon P014F90, 0.9 l
2,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,17 €
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
2,29 € / 1 tk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Lemon P014F90, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum, 81 tk
22,44 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,44 €
23,67 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,67 €
1.0 pakk / 1 Pakk
23,67 € / 1 pakk
Laos
Uus
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum, 81 tk
  • Pakendi kogus, tk: 81
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy TEA TREE, 0.9 l
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
5,13 € / 1 tk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy TEA TREE, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Pure & Clean, 0.9 l
3,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,02 €
5,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,04 €
5,04 € / 1 tk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Pure & Clean, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 40 tk
18,40 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
30,68 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,40 €
1.0 pakk / 1 Pakk
30,68 € / 1 pakk
Laos
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum Plus All in One, 40 tk
  • Pakendi kogus, tk: 40
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Apple, 1.35 l
3,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,40 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy Apple, 1.35 l
  • Maht: 1.35 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy 800109062192, 1.35 l
3,38 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,38 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Laos
Nõudepesuvahend Fairy 800109062192, 1.35 l
  • Maht: 1.35 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum Plus All in One, 54 tk
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
Nõudepesumasina tabletid Fairy Platinum Plus All in One, 54 tk
  • Pakendi kogus, tk: 54
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum + All in One Miracle, 74 tk
25,69 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,61 €
31,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,19 €
1.0 pakk / 1 Pakk
31,19 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy Platinum + All in One Miracle, 74 tk
  • Pakendi kogus, tk: 74
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Lemon, 2.7 l
7,69 € / Pakk
1.0 pakk / 1 Pakk
7,69 € / 1 pakk
Nõudepesuvahend Fairy Lemon, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy All in One Lemon, 71 tk
15,84 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,90 €
22,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,89 €
1.0 pakk / 1 Pakk
22,89 € / 1 pakk
Nõudepesumasina kapslid Fairy All in One Lemon, 71 tk
  • Pakendi kogus, tk: 71
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Promegranade Red, 0.9 l
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
5,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,19 €
5,19 € / 1 tk
Nõudepesuvahend Fairy Promegranade Red, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Pomegranate, 1.8 l
5,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,69 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
Nõudepesuvahend Fairy Pomegranate, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Salvrätikud, universaalne Fairy Lavanta, valge v., tselluloos, 100 tk
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
Salvrätikud, universaalne Fairy Lavanta, valge v., tselluloos, 100 tk
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Tselluloos
  • Lapi otstarve: Universaalne
  • Pakendi kogus, tk: 100
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina kapslid Fairy Professional Platinum, 81 tk
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
Uus
Nõudepesumasina kapslid Fairy Professional Platinum, 81 tk
  • Pakendi kogus, tk: 81
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Professional Original 1548-43229, 5 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
24,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,39 €
Nõudepesuvahend Fairy Professional Original 1548-43229, 5 l
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesumasina geel Fairy, 0.504 l
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
Nõudepesumasina geel Fairy, 0.504 l
  • Maht: 0.504 l
  • Nõudepesumasina vedeliku otstarve: Pesemiseks
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Professional Platinum, 4 l
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,29 €
Nõudepesuvahend Fairy Professional Platinum, 4 l
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nõudepesuvahend Fairy Professional, 5 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
24,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,99 €
Nõudepesuvahend Fairy Professional, 5 l
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 - 48 kuvatud 144-st