Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 85-st
Sorteeri:
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, tumehall v.
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
2.5 l / 1 tk
22,76 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, tumehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 5 l, antratsiit v.
64,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,00 €
94,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,00 €
5.0 l / 1 tk
18,80 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 5 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, antratsiit v.
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
58,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,10 €
2.5 l / 1 tk
23,24 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumehall v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
0.75 l / 1 tk
27,72 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, antratsiit v.
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
0.25 l / 1 tk
35,16 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, antratsiit v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Hammerite, 0.5 l
9,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
0.5 l / 1 tk
27,98 € / 1 l
Värv Hammerite, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, tumepruun v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, tumepruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, poolläikiv, 0.75 l, must v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, poolläikiv, 0.75 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 5 l, hall v.
64,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,00 €
82,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,29 €
5.0 l / 1 tk
16,46 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 5 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, must v., 0.4 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
12,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, must v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 0.25 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite Hammered, dekoratiivne, hõbedane hall v., 0.4 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
11,84 € / 1 tk
Aerosoolvärv Hammerite Hammered, dekoratiivne, hõbedane hall v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 0.25 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, pruun v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, hõbehall v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, hõbehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, hall v.
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,45 €
2.5 l / 1 tk
22,24 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, valge v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
9,05 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumepruun v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumepruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, sinine v.
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
21,59 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, sinine v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, valge v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Hammerite, 2.5 l, smooth
35,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,00 €
42,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,12 €
42,12 € / 1 tk
Emailvärv Hammerite, 2.5 l, smooth
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Hammerite, 0.7 l, smooth
13,68 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,68 €
16,42 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,42 €
16,42 € / 1 tk
Emailvärv Hammerite, 0.7 l, smooth
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Hammerite, 2.35 l,
34,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,28 €
41,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,14 €
41,14 € / 1 tk
Emailvärv Hammerite, 2.35 l,
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Hammerite, 0.65 l, smooth
12,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,19 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,93 €
14,93 € / 1 tk
Emailvärv Hammerite, 0.65 l, smooth
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi, sise- ja väli- Hammerite, 0.25 l
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
5,34 € / 1 tk
Lahjendi, sise- ja väli- Hammerite, 0.25 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt, ustele/mööbli jaoks Hammerite Smp, ei ole (töötlemata pind), 0.5 l, punane v.
15,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,89 €
22,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
22,89 € / 1 tk
Krunt, ustele/mööbli jaoks Hammerite Smp, ei ole (töötlemata pind), 0.5 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Sideaine Hammerite Kurust, 0.09 l
7,09 € / tk
7,09 € / 1 tk
Sideaine Hammerite Kurust, 0.09 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite Hammered, dekoratiivne, must v., 0.4 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
12,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Hammerite Hammered, dekoratiivne, must v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 0.25 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, kollane v.
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
21,59 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, kollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, hõbe v., 0.4 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
12,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, hõbe v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 0.25 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, valge v., 0.4 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
12,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Hammerite Smooth, tavaline, valge v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 0.25 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, tumeroheline v.
38,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,60 €
2.5 l / 1 tk
22,24 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, tumeroheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, hõbe v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,94 €
8,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
8,95 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, hõbe v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, must v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,94 €
8,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
8,95 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, hõbe v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, hõbe v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, must v.
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,49 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, kuld v.
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
21,59 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, kuld v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Kuldne v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, hall v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 5 l, must v.
64,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,00 €
82,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,29 €
5.0 l / 1 tk
16,46 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 5 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, hõbe v.
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
56,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,42 €
56,00 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 2.5 l, hõbe v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, pruun v.
38,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,45 €
2.5 l / 1 tk
22,24 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, must v.
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,84 €
18,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
18,52 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, roheline v.
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, punane v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumeroheline v.
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
21,59 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, tumeroheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, kuld v.
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, kuld v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Kuldne v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, punane v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, vask v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,08 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, vask v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Vask v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, sügavsinine v.
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
21,11 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, sügavsinine v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 - 48 kuvatud 85-st