Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 28
Sorteeri:
Pahtel Igis Makrosfera, jämedateraline, valge v., 15 l
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
23,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,79 €
15.0 l / 1 tk
1,59 € / 1 l
Pahtel Igis Makrosfera, jämedateraline, valge v., 15 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 4 - 5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis, peeneteraline, valge v., 15 l
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
23,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,89 €
23,67 € / 1 tk
Pahtel Igis, peeneteraline, valge v., 15 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Kontrakt M 37976, kasutusvalmis, valge v., 17 l
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
23,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,09 €
17.0 l / 1 tk
1,36 € / 1 l
Pahtel Igis Kontrakt M 37976, kasutusvalmis, valge v., 17 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 672 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Kontrakt J 37977, kasutusvalmis, valge v., 10 l
14,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,59 €
21,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,09 €
10.0 l / 1 tk
2,11 € / 1 l
Pahtel Igis Kontrakt J 37977, kasutusvalmis, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Kipsplaat
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 672 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis KR, universaalne, valge v., 28 kg
17,49 € / tk
17,49 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis KR, universaalne, valge v., 28 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Universaalne
  • Pahteldatud pinnad: Kipsplaat
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 12 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Igis KR, pihustamiseks / rullimiseks, valge v., 28 kg
21,61 € / tk
21,61 € / 1 tk
Laos
Universaalne kitt Igis KR, pihustamiseks / rullimiseks, valge v., 28 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Pihustamiseks / rullimiseks
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 5 l
7,19 € / tk
5.0 kg / 1 tk
1,44 € / 1 kg
Laos
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 1.5 l
3,69 € / tk
1.5 kg / 1 tk
2,46 € / 1 kg
Laos
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 1.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 5 kg
7,40 € / tk
5.0 kg / 1 tk
1,48 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 1.5 kg
3,69 € / tk
1.5 kg / 1 tk
2,46 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 1.5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 3 l
6,78 € / tk
3.0 l / 1 tk
2,26 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 1 l
3,49 € / tk
1.0 l / 1 tk
3,49 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 1 l
3,69 € / tk
1.0 l / 1 tk
3,69 € / 1 l
Laos
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 1 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
14,31 € / tk
11.0 l / 1 tk
1,30 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis Mikrosfera, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 10 l
12,34 € / tk
10.0 l / 1 tk
1,23 € / 1 l
Laos
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 10 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika G, universaalne, hall v.
21,52 € / tk
10.0 l / 1 tk
2,15 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis Taktika G, universaalne, hall v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Universaalne
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Makrosfera, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
13,90 € / tk
11.0 l / 1 tk
1,26 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis Makrosfera, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
14,31 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,80 € / 1 kg
Laos
Pahtel Igis MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
14,31 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,80 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 28 l
21,11 € / tk
21,11 € / 1 tk
Laos
Universaalne kitt Igis KR, kasutusvalmis, valge v., 28 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis, jämedateraline, valge v., 15 l
23,67 € / tk
20.0 l / 1 tk
1,18 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis, jämedateraline, valge v., 15 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 5 l
9,47 € / tk
9,47 € / 1 tk
Laos
Krunt aluskrunt Igis AG, valge v., 5 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika LS, kasutusvalmis, valge v., 10 l
16,99 € / tk
16,99 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis Taktika LS, kasutusvalmis, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Kipsplaat
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika LS, universaalne, valge v., 17 l
32,44 € / tk
32,44 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis Taktika LS, universaalne, valge v., 17 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Universaalne
  • Pahteldatud pinnad: Kipsplaat
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v./kollane v., 1 l
6,16 € / tk
6,16 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v./kollane v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Liitekohtade ja nurkade jaoks
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Kollane v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v./kollane v., 3 l
13,90 € / tk
13,90 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v./kollane v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Liitekohtade ja nurkade jaoks
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Kollane v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis, peeneteraline, valge v., 15 l
23,67 € / tk
20.0 l / 1 tk
1,18 € / 1 l
Laos
Pahtel Igis, peeneteraline, valge v., 15 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v., 10 l
23,67 € / tk
23,67 € / 1 tk
Laos
Pahtel Igis Taktika LJ, liitekohtade ja nurkade jaoks, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Liitekohtade ja nurkade jaoks
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte