Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 74 kuvatud 74-st
Sorteeri:
Pulberpeits Maston 166, 0.012 l
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.005 kg / 1 tk
980,00 € / 1 kg
Pulberpeits Maston 166, 0.012 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.012
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pulberpeits Maston 173, 0.025 l
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.005 kg / 1 tk
980,00 € / 1 kg
Pulberpeits Maston 173, 0.025 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.025
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pulberpeits Maston 171, 0.012 l
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.005 kg / 1 tk
980,00 € / 1 kg
Pulberpeits Maston 171, 0.012 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.012
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pulberpeits Maston 174, 0.012 l
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.005 kg / 1 tk
980,00 € / 1 kg
Pulberpeits Maston 174, 0.012 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.012
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, katusele/fassaadile/radiaatoritele Maston, must v.
16,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,39 €
23,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,69 €
0.25 l / 1 tk
94,76 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, katusele/fassaadile/radiaatoritele Maston, must v.
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Lahusti
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, dekoratiivne, kroomi v., 0.4 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
0.4 l / 1 tk
53,98 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, dekoratiivne, kroomi v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Kroomi v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 48 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, tavaline, hall v., 0.4 l
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
14,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,19 €
0.4 l / 1 tk
35,48 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, tavaline, hall v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, tavaline, kollane v., 0.5 l
12,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,19 €
17,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,59 €
0.5 l / 1 tk
35,18 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, tavaline, kollane v., 0.5 l
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, tavaline, valge v., 0.4 l
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
14,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,19 €
0.4 l / 1 tk
35,48 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, tavaline, valge v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, dekoratiivne, kuld v., 0.4 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
0.4 l / 1 tk
53,98 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, dekoratiivne, kuld v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Kuldne v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 1 - 124 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, tavaline, must v., 0.4 l
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
14,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,09 €
0.4 l / 1 tk
35,23 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, tavaline, must v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti, korrosioonivastane Maston, 0.4 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
0.4 l / 1 tk
46,98 € / 1 l
Pihusti, korrosioonivastane Maston, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 60 min
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston, tavaline, punane v., 0.4 l
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
14,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,19 €
0.4 l / 1 tk
35,48 € / 1 l
Aerosoolvärv Maston, tavaline, punane v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 - 60 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahusti, sise- ja väli- Maston, 0.45 l
7,71 € / tk
7,71 € / 1 tk
Laos
Lahusti, sise- ja väli- Maston, 0.45 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston Special, veekindel, must v., 0.5 l
13,28 € / tk
13,28 € / 1 tk
Laos
Aerosoolvärv Maston Special, veekindel, must v., 0.5 l
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Aerosoolvärvi tüüp: Veekindel
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Maston Stain, dekoratiivne, tumehall v., 0.4 l

Välja müüdud

Aerosoolvärv Maston Stain, dekoratiivne, tumehall v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Pihusti Maston, märgistamine, kollane v., 0.5 l

Välja müüdud

Pihusti Maston, märgistamine, kollane v., 0.5 l
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Aerosoolvärvi tüüp: Märgistamine
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 3 h
Pahtel Maston, kasutusvalmis, tumehall v., 0.045 l

Välja müüdud

Pahtel Maston, kasutusvalmis, tumehall v., 0.045 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Hall v.
  • Võib lihvida pärast: 1 h
Pahtel Maston, kasutusvalmis, kirss v., 0.045 l

Välja müüdud

Pahtel Maston, kasutusvalmis, kirss v., 0.045 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1 h
Aerosoolvärv Maston, tavaline, sinine v., 0.5 l

Välja müüdud

Aerosoolvärv Maston, tavaline, sinine v., 0.5 l
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 1 h
Aerosoolvärv Maston, tavaline, punane v., 0.4 l

Välja müüdud

Aerosoolvärv Maston, tavaline, punane v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Tavaline
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 168 h
Eriotstarbeline värv Maston Rost Stop, 0.2 l

Välja müüdud

Eriotstarbeline värv Maston Rost Stop, 0.2 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • Vedeldi: Vesi
  • Värv: Hall v.
49 - 74 kuvatud 74-st