Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist× Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 32
Sorteeri:
Sauna tee MĖTA, 10 ml
2,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,85 €
3,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,95 €
3,95 € / 1 tk
Sauna tee MĖTA, 10 ml
  • Maht: 10 ml
  • Kaal: 0.030 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Mėta, 100 ml
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
6,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
6,47 € / 1 tk
Laos
Pihusti Mėta, 100 ml
  • Maht: 100 ml
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Tõrjumiseks
  • Kahjurite tüüp : Puugid , Sääsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta birch, 150 ml
8,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
12,99 € / 1 tk
Ekstrakt Mėta birch, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli MĖTA, oranž, 10 ml
8,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,40 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,40 €
12,99 € / 1 tk
Eeterlik õli MĖTA, oranž, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli MĖTA, 10 ml
8,53 € / tk
8,53 € / 1 tk
Eeterlik õli MĖTA, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 150 ml
8,53 € / tk
8,53 € / 1 tk
Ekstrakt Mėta, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 150 ml
8,53 € / tk
8,53 € / 1 tk
Ekstrakt Mėta, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Musta mere sool eukalüpti eeterliku õliga Piparmünt, 350 g
3,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,20 €
3,38 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,38 €
3,38 € / 1 tk
Musta mere sool eukalüpti eeterliku õliga Piparmünt, 350 g
  • Toote tüüp: Vannisoolad
  • Kaubamärk: Mėta
  • Kaal: 350 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Musta mere sool männi eeterliku õliga piparmünt, 350 g
2,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,50 €
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
3,07 € / 1 tk
Musta mere sool männi eeterliku õliga piparmünt, 350 g
  • Toote tüüp: Vannisoolad
  • Kaubamärk: Mėta
  • Kaal: 350 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Musta mere sool lavendli eeterliku õli ja piparmündiga, 350 g
3,07 € / tk
3,07 € / 1 tk
Musta mere sool lavendli eeterliku õli ja piparmündiga, 350 g
  • Toote tüüp: Vannisoolad
  • Kaubamärk: Mėta
  • Kaal: 350 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Saunamesi Mėta, 250 ml
6,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,30 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
2.5 l / 1 tk
3,41 € / 1 l
Saunamesi Mėta, 250 ml
  • Maht: 250 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 100 ml
6,06 € / tk
6,06 € / 1 tk
Ekstrakt Mėta, 100 ml
  • Maht: 100 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
8,43 € / tk
8,43 € / 1 tk
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
7,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
7,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
8,84 € / 1 tk
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
7,71 € / tk
0.01 l / 1 tk
771,00 € / 1 l
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
6,68 € / tk
0.01 l / 1 tk
668,00 € / 1 l
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 100 ml
5,55 € / tk
5,55 € / 1 tk
Ekstrakt Mėta, 100 ml
  • Maht: 100 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kehakoorija Mėta, 430 ml
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
8,53 € / 1 tk
Kehakoorija Mėta, 430 ml
  • Maht: 430 ml
  • Kaal: 0.43 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
6,68 € / tk
0.01 l / 1 tk
668,00 € / 1 l
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
6,68 € / tk
0.01 l / 1 tk
668,00 € / 1 l
Eeterlik õli Mėta, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdrolaat Mėta Eco birch, 1000 ml
15,34 € / tk
15,34 € / 1 tk
Hüdrolaat Mėta Eco birch, 1000 ml
  • Maht: 1000 ml
  • Kaal: 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdrolaat Mėta Eco Pine, 1000 ml
14,31 € / tk
14,31 € / 1 tk
Hüdrolaat Mėta Eco Pine, 1000 ml
  • Maht: 1000 ml
  • Kaal: 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli Mėta Rosemary, 10 ml
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
8,99 € / 1 tk
Eeterlik õli Mėta Rosemary, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli MĖTA
7,71 € / tk
7,71 € / 1 tk
Eeterlik õli MĖTA
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auruvanni ekstrakt Mėta, 150 ml
8,53 € / tk
8,53 € / 1 tk
Auruvanni ekstrakt Mėta, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eeterlik õli MĖTA, 10 ml
5,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,40 €
6,68 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,68 €
6,68 € / 1 tk
Eeterlik õli MĖTA, 10 ml
  • Maht: 10 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 150 ml
8,53 € / tk
0.15 l / 1 tk
56,87 € / 1 l
Laos
Ekstrakt Mėta, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Saunamesi Mėta, 250 ml
8,53 € / tk
2.5 l / 1 tk
3,41 € / 1 l
Laos
Saunamesi Mėta, 250 ml
  • Maht: 250 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Saunavahendite komplekt Mėta, 380 ml, 3 tk
25,23 € / tk
25,23 € / 1 tk
Laos
Saunavahendite komplekt Mėta, 380 ml, 3 tk
  • Maht: 380 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstrakt Mėta, 150 ml
8,53 € / tk
0.15 l / 1 tk
56,87 € / 1 l
Laos
Ekstrakt Mėta, 150 ml
  • Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte