Kauba kättesaadavus
Laos saadaval×
6,47
€
/ tk
6,47 € / 1 tk
Laos
- Maht: 100 ml
- Kahjurite tõrjevahendi mõju : Tõrjumiseks
- Kahjurite tüüp : Puugid , Sääsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,53
€
/ tk
0.15 l / 1 tk
56,87 € / 1 l
Laos
- Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,53
€
/ tk
2.5 l / 1 tk
3,41 € / 1 l
Laos
- Maht: 250 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
25,23
€
/ tk
25,23 € / 1 tk
Laos
- Maht: 380 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,53
€
/ tk
0.15 l / 1 tk
56,87 € / 1 l
Laos
- Maht: 150 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte