Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist× Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 50-st
Sorteeri:
Tualettvesi Mexx Woman, 40 ml
14,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
16,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,29 €
0.04 l / 1 tk
407,25 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Woman, 40 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 40 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümid Mexx Ice Touch Women, 250 ml
7,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,70 €
8,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,09 €
Laos
Parfüümid Mexx Ice Touch Women, 250 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Kehasprei
  • Maht: 250 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Woman, 20 ml
10,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,97 €
14,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,09 €
0.02 l / 1 tk
704,50 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Woman, 20 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 20 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Man, 50 ml
16,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,39 €
24,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,19 €
Tualettvesi Mexx Man, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Fresh, 30 ml
11,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,20 €
14,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,79 €
Tualettvesi Mexx Fresh, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puuviljane
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Ice Touch Man, 30 ml
14,79 € / tk
Tualettvesi Mexx Ice Touch Man, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
14,79 € / tk
Tualettvesi Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 20 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
16,09 € / tk
Tualettvesi Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
14,79 € / tk
Tualettvesi Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümid Mexx Woman Women, 250 ml
8,09 € / tk
Parfüümid Mexx Woman Women, 250 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Kehasprei
  • Maht: 250 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Fresh Splash, 30 ml
17,39 € / tk
Tualettvesi Mexx Fresh Splash, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
17,39 € / tk
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
14,79 € / tk
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Ice Touch, 40.0 ml
17,01 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
Tualettvesi Mexx Ice Touch, 40.0 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 40.0 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black, 30 ml
11,99 € / tk
Tualettvesi Mexx Black, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
16,19 € / tk
Tualettvesi Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
17,49 € / tk
Tualettvesi Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Glow, 30 ml
8,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,70 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
Uus
Parfüümvesi Mexx Inspired Glow, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Magus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black Man, 50 ml
16,89 € / tk
0.05 l / 1 tk
337,80 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Black Man, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black Woman, 30 ml
15,29 € / tk
0.03 l / 1 tk
509,67 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Black Woman, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Muu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
17,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,55 €
17,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,89 €
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Glow, 50 ml
17,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,12 €
22,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,29 €
Parfüümvesi Mexx Inspired Glow, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Simply For Him, 30 ml
7,09 € / tk
Tualettvesi Mexx Simply For Him, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 30 ml
11,82 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,09 €
15,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,79 €
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 20 ml
13,49 € / tk
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 20 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 20 ml
  • Lõhnarühm: Puuviljane
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Warmth, 30 ml
11,69 € / tk
Parfüümvesi Mexx Inspired Warmth, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Simply For Him, 50 ml
14,39 € / tk
Tualettvesi Mexx Simply For Him, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx For Him, 30.0 ml
11,79 € / tk
Tualettvesi Mexx For Him, 30.0 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30.0 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Woman, 40 ml
16,49 € / tk
Parfüümvesi Mexx Woman, 40 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 40 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx City Breeze, 30 ml
11,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,70 €
12,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,69 €
Tualettvesi Mexx City Breeze, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Life Is Now, 30 ml
10,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,68 €
10,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
0.03 l / 1 tk
359,67 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Life Is Now, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Woman, 60 ml
17,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,30 €
24,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,79 €
0.06 l / 1 tk
413,17 € / 1 l
Tualettvesi Mexx Woman, 60 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 60 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keha pihust Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
14,99 € / tk
Keha pihust Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Kehasprei
  • Maht: 250 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 40 ml
22,19 € / tk
Tualettvesi Mexx Summer Daydream, 40 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 40 ml
  • Lõhnarühm: Puuviljane
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Look Up Now, 30 ml
10,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,94 €
14,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,59 €
Tualettvesi Mexx Look Up Now, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Simply Fresh, 50 ml
10,09 € / tk
Tualettvesi Mexx Simply Fresh, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Tsitrus
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
12,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,00 €
17,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,39 €
Tualettvesi Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
5,29 € / tk
Tualettvesi Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 15 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Warmth, 50 ml
16,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,93 €
23,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,59 €
Parfüümvesi Mexx Inspired Warmth, 50 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 50 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Life Is Now For Her Women, 15 ml
7,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
Tualettvesi Mexx Life Is Now For Her Women, 15 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 15 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümipliiats Mexx Black Woman, 3 ml
6,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,00 €
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
Parfüümipliiats Mexx Black Woman, 3 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Parfüümipliiats
  • Maht: 3 ml
  • Lõhnarühm: Orientaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Simply For Her, 20 ml
12,09 € / tk
Tualettvesi Mexx Simply For Her, 20 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 20 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Deodorant naistele Mexx, 75 ml
7,99 € / tk
Deodorant naistele Mexx, 75 ml
  • Toote tüüp: Naiste deodorant
  • Kaubamärk: Mexx
  • Maht: 75 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black Woman, 15 ml
17,49 € / tk
Tualettvesi Mexx Black Woman, 15 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 15 ml
  • Lõhnarühm: Orientaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tualettvesi Mexx Black Man, 30 ml
13,19 € / tk
Tualettvesi Mexx Black Man, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Tualettvesi (EDT)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Nature, 30 ml
17,29 € / tk
Parfüümvesi Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parfüümvesi Mexx Inspired Nature, 30 ml
12,89 € / tk
Parfüümvesi Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Kaubamärk: Mexx
  • Kontsentratsioon: Lõhnavesi (EDP)
  • Maht: 30 ml
  • Lõhnarühm: Puidune
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kinkekomplektid naistele Mexx Woman
18,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,31 €
25,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,29 €
Kinkekomplektid naistele Mexx Woman
  • Parfüüm on mõeldud: Naistele
  • Maht: 70 ml
  • Komplektis: Dušigeel, 50 ml, Tualettvesi (EDT), 20 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 - 48 kuvatud 50-st