Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Toode on ette nähtud
Materjal
Helkivate detailidega
Suurus
Soojustusega
Kontsentratsioon
Kontsentratsioon tähistab lõhnaõlide tugevust ja püsivust. • EDT'l või tualettveel võib olla nii naiste, kui ka meeste aroom, olla keskmise või kõrge püsivusega. • EDP või parfüümvesi on naiste aroom, mida iseloomustab suurem lõhna tugevus ja suurem püsivus.
Ühilduvad tootjad
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist×
Kuvatud: 39
Sorteeri:
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds Imidasect 3005660, 10 g
6,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,69 €
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
9,99 € / 1 tk
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds Imidasect 3005660, 10 g
  • Kaal: 10 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Prussakad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püüdja Mkds Magnet mauzer MAX PRO 3005982
2,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,23 €
3,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,79 €
3,79 € / 1 tk
Püüdja Mkds Magnet mauzer MAX PRO 3005982
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Närilised
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Molluskitsiid Mkds FERRONITE SLUG GRANULE, 0.5 kg
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,78 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
14,99 € / 1 tk
Molluskitsiid Mkds FERRONITE SLUG GRANULE, 0.5 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püüdja Mkds Magnet mauzer PRO 3005978
1,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,66 €
2,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,50 €
2,50 € / 1 tk
Püüdja Mkds Magnet mauzer PRO 3005978
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Närilised
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tõrjevahend Mkds ATAKA MOLES 3005814, 500 ml
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,99 € / 1 tk
Tõrjevahend Mkds ATAKA MOLES 3005814, 500 ml
  • Maht: 500 ml
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Tõrjumiseks
  • Kahjurite tüüp : Mutid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds MYM, 20 tk
13,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,89 €
21,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,99 €
20.0 tk / 1 Pakk
1,10 € / 1 tk
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds MYM, 20 tk
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Putukad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vahuvastane aine lahuses foamfix100ml
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
10,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,60 €
0.1 l / 1 tk
106,00 € / 1 l
Vahuvastane aine lahuses foamfix100ml
  • Maht: 0.1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kleeplint Mkds Magnet Window 3005733, 2 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,19 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,19 € / 1 pakk
Kleeplint Mkds Magnet Window 3005733, 2 tk
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Kärbsed, Puuviljakärbsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Graanulid Mkds ATAKA BLUE 3005810, 100 g
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
9,99 € / 1 tk
Graanulid Mkds ATAKA BLUE 3005810, 100 g
  • Kaal: 100 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Sipelgad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Graanulid Mkds 3005809, 300 g
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
12,99 € / 1 tk
Graanulid Mkds 3005809, 300 g
  • Kaal: 300 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Sipelgad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püüdja Mkds Magnet Garderobe 3005584
3,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,62 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
4,99 € / 1 tk
Püüdja Mkds Magnet Garderobe 3005584
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Koid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püüdja Mkds MAGNET 4U
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,29 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
3,29 € / 1 tk
Püüdja Mkds MAGNET 4U
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Koid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Insektitsiid Mkds Imidasect Ants 3005665, 1.4 g
2,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,94 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Insektitsiid Mkds Imidasect Ants 3005665, 1.4 g
  • Kaal: 1.4 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Sipelgad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Taimehooldus vahend Mkds Water Energy, 0.1 l
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
7,99 € / 1 tk
Taimehooldus vahend Mkds Water Energy, 0.1 l
  • Maht: 0.1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Mkds Magnet Glue 3005747, 135 g
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
5,99 € / 1 tk
Liim Mkds Magnet Glue 3005747, 135 g
  • Kaal: 135 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Närilised , Putukad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mikroorganismid reovee puhastamiseks Mkds Septic Gobbler, 0.0285 kg
4,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,12 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Mikroorganismid reovee puhastamiseks Mkds Septic Gobbler, 0.0285 kg
  • Kaal: 0.0285 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Biotabletid kanalisatsiooni puhastamiseks Mkds Bacto Gobbler
10,95 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,86 €
17,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
1.0 pakk / 1 Pakk
17,99 € / 1 pakk
Biotabletid kanalisatsiooni puhastamiseks Mkds Bacto Gobbler
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Taimehooldus vahend Mkds Microdoctor Ca Mg, 1 l
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
6,99 € / 1 tk
Taimehooldus vahend Mkds Microdoctor Ca Mg, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihustatav aia pookevaha Mkds 3005957, 0.5 l
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
19,99 € / 1 tk
Pihustatav aia pookevaha Mkds 3005957, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Valgendusvahend Mkds VT, 1.56 kg
6,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,95 €
9,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,89 €
1.56 kg / 1 tk
6,34 € / 1 kg
Valgendusvahend Mkds VT, 1.56 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Taimehooldus vahend Mkds MICRODOCTOR PAENIBACILLUS, 0.15 kg
6,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,59 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
8,99 € / 1 tk
Taimehooldus vahend Mkds MICRODOCTOR PAENIBACILLUS, 0.15 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds, 200 g
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
0.2 kg / 1 tk
79,95 € / 1 kg
Keemiline kahjurite tõrjevahend Mkds, 200 g
  • Kaal: 200 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Prussakad, Sipelgad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puude valgendaja pihustatav wh fort 500
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
16,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,50 €
16,50 € / 1 tk
Puude valgendaja pihustatav wh fort 500
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Mkds ATAKA FREEZE, 400 ml
10,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,69 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
14,99 € / 1 tk
Pihusti Mkds ATAKA FREEZE, 400 ml
  • Maht: 400 ml
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Putukad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Sääsetõrjespiraal Mkds ASP, 10 tk
3,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
7,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,29 €
10.0 tk / 1 Pakk
0,73 € / 1 tk
Sääsetõrjespiraal Mkds ASP, 10 tk
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Sääsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püünis hiired Mkds HIL
1,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,69 €
2,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,49 €
Püünis hiired Mkds HIL
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Roheline seep Mkds RST500, 0.5 l
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
0.5 l / 1 tk
13,98 € / 1 l
Roheline seep Mkds RST500, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kleeplint Mkds Magnet Fly 3005732
0,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,59 €
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
0,89 € / 1 tk
Kleeplint Mkds Magnet Fly 3005732
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Kärbsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tõrjevahend Mkds Ataka Mosquitoes & Ticks 3005826, 100 ml
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,37 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
11,99 € / 1 tk
Tõrjevahend Mkds Ataka Mosquitoes & Ticks 3005826, 100 ml
  • Maht: 100 ml
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Tõrjumiseks
  • Kahjurite tüüp : Puugid , Sääsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Insektitsiid roomavate ja lendavate putukate vastu Mkds ATAKA SNIPER 3005946, 400 ml
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
12,99 € / 1 tk
Insektitsiid roomavate ja lendavate putukate vastu Mkds ATAKA SNIPER 3005946, 400 ml
  • Maht: 400 ml
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Herilased, Kirbud, Kärbsed, Lutikad, Prussakad, Sääsed
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Putukatõrje liimsprei magnet spray 400ml
9,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,78 €
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
16,99 € / 1 tk
Putukatõrje liimsprei magnet spray 400ml
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Roheline seep Mkds Chilly, 0.5 kg
3,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,35 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
5,49 € / 1 tk
Roheline seep Mkds Chilly, 0.5 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pookevaha mesilase vahaga bee fort(24)
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
5,99 € / 1 tk
Pookevaha mesilase vahaga bee fort(24)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Näriliste sööt Mkds Mauzer 3005712, 150 g
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Näriliste sööt Mkds Mauzer 3005712, 150 g
  • Kaal: 150 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Närilised
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihustatav pookevaha 250ml(12)
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
11,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
11,19 € / 1 tk
Pihustatav pookevaha 250ml(12)
  • Maht: 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Püünis Mkds Magnet Silverfish 3005803
1,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,12 €
2,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,12 €
2,20 € / 1 tk
Püünis Mkds Magnet Silverfish 3005803
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Püüdmiseks
  • Kahjurite tüüp : Suhkrusoomused
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aktiveeriv pinnamaterjal Mkds Lip Top 3005830, 30 ml
3,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,18 €
4,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,00 €
4,00 € / 1 tk
Laos
Aktiveeriv pinnamaterjal Mkds Lip Top 3005830, 30 ml
  • Maht: 30 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ekstraktiga väetis kahjurite vastu Mkds DREKKAR, 0.03 l
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
4,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
4,52 € / 1 tk
Laos
Ekstraktiga väetis kahjurite vastu Mkds DREKKAR, 0.03 l
  • Maht: 0.03 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Teravili Mkds Mumia 3005714, 150 g
3,69 € / tk
3,69 € / 1 tk
Teravili Mkds Mumia 3005714, 150 g
  • Kaal: 150 g
  • Kahjurite tõrjevahendi mõju : Hävitamiseks
  • Kahjurite tüüp : Närilised
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte