Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 150-st
Sorteeri:
Laos
Autovärvid Multona 355, 0.4 l, punane v.
Autovärvid Multona 355, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 716, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 716, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
9,25 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 230, 0.4 l, kollane v.
Autovärvid Multona 230, 0.4 l, kollane v.
  • Värv: Kollane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,08 € / tk
10,08 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 664, 0.4 l
Autovärvid Multona 664, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 404, 0.4 l, punane v.
Autovärvid Multona 404, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 709, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 709, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 812-7, 0.4 l, must v.
Autovärvid Multona 812-7, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 567-8, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 567-8, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 831, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 831, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 001-6, 0.4 l, valge v.
Autovärvid Multona 001-6, 0.4 l, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,08 € / tk
10,08 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 825, 0.4 l, sinine v.
Autovärvid Multona 825, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
9,25 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 720, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 720, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 703, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 703, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1441 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 695, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 695, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 563, 0.4 l, pruun v.
Autovärvid Multona 563, 0.4 l, pruun v.
  • Värv: Pruun v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 556-4, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 556-4, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 623-1, 0.4 l, roheline v.
Autovärvid Multona 623-1, 0.4 l, roheline v.
  • Värv: Roheline v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 400, 0.4 l
Autovärvid Multona 400, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 001-3, 0.4 l, valge v.
Autovärvid Multona 001-3, 0.4 l, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 837, 0.4 l
Autovärvid Multona 837, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 711, 0.4 l
Autovärvid Multona 711, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
0.4 l / 1 tk
23,13 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 713, 0.4 l
Autovärvid Multona 713, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 794-22, 0.4 l, sinine v.
Autovärvid Multona 794-22, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 697, 0.4 l, läbipaistev v.
Autovärvid Multona 697, 0.4 l, läbipaistev v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 567-4, 0.4 l, hall v.
Autovärvid Multona 567-4, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 240, 0.4 l, kollane v.
Autovärvid Multona 240, 0.4 l, kollane v.
  • Värv: Kollane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 360, 0.4 l, punane v.
Autovärvid Multona 360, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
9,98 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 600999, 0.4 l
Autovärvid Multona 600999, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Multona 691, 0.4 l, läbipaistev v.
Autovärvid Multona 691, 0.4 l, läbipaistev v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
0.4 l / 1 tk
23,13 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Multona 827-7, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 228, 0.4 l, kollane v.
  • Värv: Kollane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 784-5, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 762, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 764-18, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 778, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 704-5, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 815, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 571, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 393, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 712, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 792, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 624, 0.4 l, roheline v.
  • Värv: Roheline v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 367, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 717, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 629-7, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 794-10, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 665, 0.4 l, roheline v.
  • Värv: Roheline v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Multona 722, 0.4 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 1440 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
1 3 ... 4
1 - 48 kuvatud 150-st