Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kuva rohkem Kuva vähem
Kõrgus, cm
Pikkus , cm
Pakendi kogus, tk
289 - 336 kuvatud 3757-st
Sorteeri:
Purgikaas Okko, valge v., 100 mm, 10 tk
2,49 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,49 €
3,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
1.0 pakk / 1 Pakk
3,59 € / 1 pakk
Purgikaas Okko, valge v., 100 mm, 10 tk
  • Läbimõõt: 100 mm
  • Materjal: Metall
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ühekordne tass Okko, 200 ml, 100 tk
7,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
9,25 € / 1 tk
Ühekordne tass Okko, 200 ml, 100 tk
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Paber
  • Pakendi kogus, tk: 100
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ühekordne tass Okko, 200 ml, 100 tk
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Ühekordne tass Okko, 200 ml, 100 tk
  • Värv: Pruun v.
  • Materjal: Paber
  • Pakendi kogus, tk: 100
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laste kiik - diivan Okko Bee SYH190
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
12,87 € / 1 tk
Laste kiik - diivan Okko Bee SYH190
  • Kokkupandav: Ei
  • On soovitatav lastele vanusega mitte alla: 3 aastas
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kaabits Okko 7164/30-0-050, 296.9 mm
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
2,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,77 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
2,77 € / 1 tk
Kaabits Okko 7164/30-0-050, 296.9 mm
  • Pikkus: 296.9 mm
  • Vahetatavad terad: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Okko, lõõtsatüüpi, 75 mm x 44 mm, tööks lahustivärvidega
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,89 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
1,89 € / 1 tk
Pintsel Okko, lõõtsatüüpi, 75 mm x 44 mm, tööks lahustivärvidega
  • Laius: 75 mm
  • Harjased: Naturaalsed
  • Käepide: Plastikust
  • Pintsli otstarve: Tööks lahustivärvidega
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vihmamantel Okko SP10, läbipaistev v., XXXL suurus
1,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,00 €
1,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,99 €
1,99 € / 1 tk
Vihmamantel Okko SP10, läbipaistev v., XXXL suurus
  • Materjal: Polüetüleen (PE)
  • Suurus: XXXL
  • Helkivate detailidega: Ei
  • Soojustusega: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hoidik Okko Holder KF-XJ-1 LL Orange
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,75 €
5,75 € / 1 tk
Hoidik Okko Holder KF-XJ-1 LL Orange
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Konnektori komplekt teleri kaabli ühendamiseks Okko, 6.5 mm, hõbe v.
1,40 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,40 €
1,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,89 €
Min. tellimiskogus – 1 Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
1,89 € / 1 komplekt
Konnektori komplekt teleri kaabli ühendamiseks Okko, 6.5 mm, hõbe v.
  • Värv: Hõbe v.
  • Liidesed: 6.5 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Okko Mountage Foam, 600 ml, 930 g
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
4,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,62 €
0.6 l / 1 tk
7,70 € / 1 l
Vaht Okko Mountage Foam, 600 ml, 930 g
  • Maht: 600 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.03
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ukseriiv Okko 1024, 12 cm
4,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,20 €
5,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,24 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
5,24 € / 1 tk
Ukseriiv Okko 1024, 12 cm
  • Pikkus: 12 cm
  • Materjal: Metall, Tsink
  • Kate: Tsingitud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Valgusti plafoon Okko Base-Pir BL170CP05-PIR, LED, 4000 °K, 1 x 11 W, valge v. / valge v.
7,21 € / tk
7,21 € / 1 tk
Valgusti plafoon Okko Base-Pir BL170CP05-PIR, LED, 4000 °K, 1 x 11 W, valge v. / valge v.
  • Valgusti tüüp: Plafoon
  • Lambipesa: LED
  • Lampide maksimaalne võimsus: 11 W
  • Võimalike lambipirnide arv: 1
  • Kupli materjal: Plastmass
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Valgusti plafoon Okko Base-Pir BL140CP05-PIR, LED, 4000 °K, 1 x 7 W, valge v. / valge v.
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Valgusti plafoon Okko Base-Pir BL140CP05-PIR, LED, 4000 °K, 1 x 7 W, valge v. / valge v.
  • Valgusti tüüp: Plafoon
  • Lambipesa: LED
  • Lampide maksimaalne võimsus: 7 W
  • Võimalike lambipirnide arv: 1
  • Kupli materjal: Plastmass
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruustangid Okko VG362, plastik/metall, 15 cm x 6 cm
4,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,40 €
4,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,83 €
4,83 € / 1 tk
Kruustangid Okko VG362, plastik/metall, 15 cm x 6 cm
  • Pikkus : 15 cm
  • Ekstendriga: Ei
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruustangid Okko VG375, 458 kg, puit/metall, 100 cm x 12 cm
16,99 € / tk
16,99 € / 1 tk
Kruustangid Okko VG375, 458 kg, puit/metall, 100 cm x 12 cm
  • Pikkus : 100 cm
  • Kompressioonijõu : 458 kg
  • Ekstendriga: Ei
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muruseeme Okko Universal, 1 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
6,16 € / 1 tk
Muruseeme Okko Universal, 1 kg
  • Kaal: 1 kg
  • Külvipind: 40 m²
  • Ruutmeetri määr: 25 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muruseeme dekoratiivne Okko dekorative, 9 kg
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
31,91 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,91 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
9.0 kg / 1 tk
3,55 € / 1 kg
Muruseeme dekoratiivne Okko dekorative, 9 kg
  • Kaal: 9 kg
  • Muru tüüp: Dekoratiivne
  • Külvipind: 360 m²
  • Ruutmeetri määr: 25 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muruseeme Okko Universal, 9 kg
30,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
37,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,06 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
9.0 kg / 1 tk
4,12 € / 1 kg
Muruseeme Okko Universal, 9 kg
  • Kaal: 9 kg
  • Külvipind: 360 m²
  • Ruutmeetri määr: 25 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Okko Mountage Gun Foam, 600 ml, 780 g
3,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
5,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,90 €
0.6 l / 1 tk
8,38 € / 1 l
Vaht Okko Mountage Gun Foam, 600 ml, 780 g
  • Maht: 600 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.03
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Plastikpiire Okko Eko, valge v., 910 mm x 2030 mm
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
34,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,50 €
34,50 € / 1 tk
Plastikpiire Okko Eko, valge v., 910 mm x 2030 mm
  • Laius: 910 mm
  • Kõrgus: 2030 mm
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
  • Avamise suund: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruustangid Okko VG136, malm, 37 cm x 15 cm
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
159,00 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Kruustangid Okko VG136, malm, 37 cm x 15 cm
  • Pikkus : 37 cm
  • Ekstendriga: Ei
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruustangid Okko VG135, malm, 31 cm x 16.5 cm
43,24 € / tk
43,24 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Kruustangid Okko VG135, malm, 31 cm x 16.5 cm
  • Pikkus : 31 cm
  • Ekstendriga: Ei
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uksematt Okko Efco, hall v., 45 cm x 75 cm
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
9,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,90 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
9,90 € / 1 tk
Uksematt Okko Efco, hall v., 45 cm x 75 cm
  • Pikkus: 45 cm
  • Laius: 75 cm
  • Mati tüüp: Tekstiil
  • Värv: Hall v.
  • Alusmaterjal: Polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Saekett Okko SF7J151-2, 0.050", 57
7,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,20 €
11,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,50 €
11,50 € / 1 tk
Saekett Okko SF7J151-2, 0.050", 57
  • Segmentide arv: 57
  • Keti samm: 0.050"
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kolmik (kolme haruga) Okko, 16 A, 250 V
3,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,10 €
4,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,83 €
4,83 € / 1 tk
Kolmik (kolme haruga) Okko, 16 A, 250 V
  • Poolused: 3P
  • Vool: 16 A
  • Pinge : 250 V
  • Maanduskontaktid: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kindad silmkoelised Okko GB62, XXL
0,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,60 €
1,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,10 €
Kindad silmkoelised Okko GB62, XXL
  • Materjal: Tekstiil
  • Suurus: XXL
  • Kinda tüüp: Silmkoelised
  • Soojustusega: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Valgusti seinale Okko Elisa MB11219/1, E14, 1 x 60 W, valge v. / hõbe v.
16,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,08 € / 1 tk
Valgusti seinale Okko Elisa MB11219/1, E14, 1 x 60 W, valge v. / hõbe v.
  • Valgusti tüüp: Seinale
  • Lambipesa: E14
  • Lampide maksimaalne võimsus: 60 W
  • Võimalike lambipirnide arv: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesa Okko KF-GBYC-1, valge v.
1,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,30 €
2,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,04 €
2,04 € / 1 tk
Pesa Okko KF-GBYC-1, valge v.
  • Poolused: 2P
  • Vool: 2.5 A
  • Pinge: 230 V
  • Maanduskontaktid: Ei
  • Kaitseaste (IP): IP20
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rull käepidemega Okko, 45 mm, 330 mm
6,16 € / tk
6,16 € / 1 tk
Rull käepidemega Okko, 45 mm, 330 mm
  • Pikkus: 330 mm
  • Rulli läbimõõt: 45 mm
  • Otstarve: Tapetseerimiseks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuumade roogade kandik Okko, 20 cm x 20 cm, Grafiit v.
1,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,99 €
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
2,99 € / 1 tk
Kuumade roogade kandik Okko, 20 cm x 20 cm, Grafiit v.
  • Pikkus: 20 cm
  • Laius: 20 cm
  • Värv: Grafiit v.
  • Materjal: Roostevaba teras
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kast Okko BT-001, 28 cm x 13 cm x 35.5 cm
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Kast Okko BT-001, 28 cm x 13 cm x 35.5 cm
  • Pikkus: 28 cm
  • Laius: 35.5 cm
  • Materjal: Plastik
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Koormakate Okko, roheline v., 6 m x 10 m
20,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,39 €
37,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
37,50 € / 1 tk
Koormakate Okko, roheline v., 6 m x 10 m
  • Laius: 10 m
  • Pikkus: 6 m
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
  • Kaal, g/m²: 65
  • Veekindel: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keermestusmasin Okko 104003, 6 tk
59,00 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,68 €
95,00 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,68 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
95,00 € / 1 komplekt
0€ pakiautomaati
Keermestusmasin Okko 104003, 6 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ukseriiv Okko 1024, 18 cm
6,47 € / tk
Min. tellimiskogus – 1 tk
6,47 € / 1 tk
Ukseriiv Okko 1024, 18 cm
  • Pikkus: 18 cm
  • Materjal: Metall
  • Kate: Tsingitud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Majapidamisämber Okko, 1 l, läbipaistev v.
0,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,59 €
0,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,99 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
0,99 € / 1 tk
Majapidamisämber Okko, 1 l, läbipaistev v.
  • Maht: 1 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Umbrohu juurija teras hg3855-i
4,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
5,65 € / 1 tk
Umbrohu juurija teras hg3855-i
  • Tööosa materjal: Roostevaba teras
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaasipuhastusvahend Okko, 0.5 l
1,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,58 €
3,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,18 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
3,18 € / 1 tk
Klaasipuhastusvahend Okko, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Kontsentraat: Ei
  • Pihustiga: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uksematt Okko Roma 1 8008, must v., 57 cm x 38 cm x 0.4 cm
1,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,49 €
2,66 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,66 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
2,66 € / 1 tk
Uksematt Okko Roma 1 8008, must v., 57 cm x 38 cm x 0.4 cm
  • Pikkus: 57 cm
  • Laius: 38 cm
  • Mati tüüp: Tekstiil
  • Värv: Must v.
  • Alusmaterjal: Lateks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Okko Wood Shade, oregoni mӓnd v., 5 l
11,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,93 €
5.0 l / 1 tk
2,99 € / 1 l
Puidu immutusvahend Okko Wood Shade, oregoni mӓnd v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Värv: Oranž v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Installatsioonirenn Okko, 200 cm x 2.5 cm x 1.6 cm
1,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,74 €
2,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,35 €
2.0 m / 1 tk
1,18 € / 1 m
Installatsioonirenn Okko, 200 cm x 2.5 cm x 1.6 cm
  • Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
  • Värv: Valge v.
  • Pikkus: 200 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Installatsioonirenn Okko, 200 cm x 2 cm x 1 cm
1,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,32 €
1,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,74 €
2.0 m / 1 tk
0,87 € / 1 m
Installatsioonirenn Okko, 200 cm x 2 cm x 1 cm
  • Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
  • Värv: Valge v.
  • Pikkus: 200 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ketiteritaja Okko SF7C106
29,35 € / tk
29,35 € / 1 tk
Ketiteritaja Okko SF7C106
  • Kaubamärk: Okko
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kanister Okko, 20 l, valge v.
9,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,59 €
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
11,31 € / 1 tk
Kanister Okko, 20 l, valge v.
  • Maht: 20 l
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Prügikott Okko, 150 l, 5 tk
2,09 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,09 €
3,09 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,09 €
5.0 tk / 1 Pakk
0,62 € / 1 tk
Prügikott Okko, 150 l, 5 tk
  • Maht: 150 l
  • Värv: Must v.
  • Materjal: Polüetüleen (PE)
  • Pakendi kogus, tk: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pistikuga juhe Okko, 1.5 m, 230 V, valge v.
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Pistikuga juhe Okko, 1.5 m, 230 V, valge v.
  • Poolused: 3P
  • Vool: 16 A
  • Pinge : 230 V
  • Lülitiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pistikuga juhe Okko, 5 m, 230 V, must v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,30 €
14,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
14,31 € / 1 tk
Pistikuga juhe Okko, 5 m, 230 V, must v.
  • Poolused: 3P
  • Vool: 16 A
  • Pinge : 230 V
  • Lülitiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uksematt Okko Sphinx 380 6197, hall v., 150 cm x 90 cm x 0.4 cm
18,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,96 €
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,46 €
22,14 € / 1 tk
Uksematt Okko Sphinx 380 6197, hall v., 150 cm x 90 cm x 0.4 cm
  • Pikkus: 150 cm
  • Laius: 90 cm
  • Mati tüüp: Tekstiil
  • Värv: Hall v.
  • Alusmaterjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tööriist Okko YF-90016, 10.5 cm
12,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,50 €
19,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,50 €
19,50 € / 1 tk
Tööriist Okko YF-90016, 10.5 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 ... 5 7 9 ... 79
289 - 336 kuvatud 3757-st