Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 197-st
Sorteeri:
TOP toode
Pahtel epoksü- Penosil EpoxyFix Metal 520, 0.03 l, hall v.
Pahtel epoksü- Penosil EpoxyFix Metal 520, 0.03 l, hall v.
  • Liimi tüüp: Epoksü-
  • Liimi kasutusalad: Metall
  • Hoida temperatuuril: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,44 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akrüülhermeetik Penosil Gaps & Cracks 690, 0.300 l, valge v.
  • Maht: 0.300 l
  • Kaal: 0.55 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,79 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
0.3 l / 1 tk
13,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uus
Silikoon Penosil Värvitu Stop Fungi 303, 0.3 l
Silikoon Penosil Värvitu Stop Fungi 303, 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Kaal: 0.39 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
11,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
0.3 l / 1 tk
39,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uus
Silikoon Penosil Kitchen&Bath 345, 0.3 l, valge v.
Silikoon Penosil Kitchen&Bath 345, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Kaal: 0.39 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Ei
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
12,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
0.3 l / 1 tk
41,30 € / 1 l
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil 345 Kitchen & Bath, 0.3 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.3 l
  • Kaal: 365 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
12,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
0.3 l / 1 tk
41,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil Roof & Facade 725, 0.290 l, pruun v.
  • Maht: 0.290 l
  • Kaal: 501 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,09 €
0.29 l / 1 tk
34,79 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil Roof & Facade 725, 0.290 l, hall v.
  • Maht: 0.290 l
  • Kaal: 501 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,09 €
0.29 l / 1 tk
34,79 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil Roof & Facade 724, 0.290 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.290 l
  • Kaal: 375 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
0.29 l / 1 tk
39,97 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil, Premium Bitumen 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,09 €
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,89 €
0.3 l / 1 tk
19,63 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
HERMEETIK PENOSIL PREMIUM +1500C 280ML MUST
  • Maht: 0.280 ml
  • Värv: Must v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Ei
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,39 €
0.28 l / 1 tk
15,68 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil 393, 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,34 €
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
0.3 l / 1 tk
30,63 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Paigaldusvaht Penosil Fastfoam 123, 0.870 ml, 991 g
  • Maht: 0.870 ml
  • Tahenemisaeg: 15 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.026
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
0.87 l / 1 tk
16,54 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil EasyGun, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Tahenemisaeg: 12 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.034
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
10,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,69 €
10,69 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil Window & Door, 0.3 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
0.3 l / 1 tk
41,97 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keemiline ankur kasutusvalmis Penosil 597, 0.300 l
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Kivi, Metall, Tellised, Tsement
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,19 €
0.3 l / 1 tk
67,30 € / 1 l
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil Goldgun 65 Plus, 850 ml
  • Maht: 850 ml
  • Tahenemisaeg: 10 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.034
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
12,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,19 €
0.85 l / 1 tk
14,34 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil, 760 ml
  • Maht: 760 ml
  • Tahenemisaeg: 12 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.033
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
17,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,49 €
0.76 l / 1 tk
23,01 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil Mousestop, 365 ml
  • Maht: 365 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.033
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
0.365 l / 1 tk
19,42 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Penosil 777, 0.290 l
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Keraamika, Klaas, Kumm, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
0.29 l / 1 tk
26,52 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend, polüuretaanvaht Penosil Cured Foam Remover A5926, 0.32 l
  • Maht: 0.32 l
  • Kaal: 0.600 kg
  • Toode on ette nähtud: Polüuretaanvaht
  • Pihustiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,83 €
12,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
0.32 l / 1 tk
39,66 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Penosil SpeedFix High Tack, 0.29 l
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Hoida temperatuuril: 5 - 40 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
11,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,89 €
0.29 l / 1 tk
41,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil aquarium 310 silicone 0.3 l, läbipaistev
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,69 €
16,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,89 €
0.3 l / 1 tk
56,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsement-puitlaastplaadid Penosil, 1250 mm x 745 mm x 8 mm, hall v.
  • Pikkus: 1250 mm
  • Laius: 745 mm
  • Paksus: 8 mm
  • Kaal: 13020 g
  • Paksuse lubatud hälve, +/-: 0.7 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
57,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,10 €
57,10 € / 1 tk
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil Fire, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Tahenemisaeg: 12 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.033
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,39 € / tk
15,39 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vannitoa renoveerimise komplekt, universaalsed Penosil, valge v., 0.715 l
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivanud täielikult pärast: 168 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
25,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,99 €
42,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,88 €
42,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mastiks Penosil Air&Vapour, 1 kg
  • Kaal: 1 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
1.0 kg / 1 tk
18,79 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil, 0.6 l, hall v.
  • Maht: 0.6 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,69 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,69 €
0.6 l / 1 tk
16,82 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil Window & Door, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
0.3 l / 1 tk
41,97 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil Ventilation Hybrid 710, 0.280 l
  • Maht: 0.280 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
0.28 l / 1 tk
32,82 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Penosil ParguetFix 749, 5 kg
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Kips, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
46,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,99 €
69,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,00 €
5.0 kg / 1 tk
13,80 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim pva Penosil, 0.5 l
  • Liimi tüüp: PVA
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Kips, Metall, Paber/papp, Portselan, Puit, Tekstiil, Tellised
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,09 €
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,89 €
0.5 l / 1 tk
11,78 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Penosil, 0.290 l
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Keraamika, Kivi, Kumm, Metall, Plast, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
0.29 l / 1 tk
25,83 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parketikitt Penosil, kasutusvalmis, 0.300 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruunikas v.
  • Võib lihvida pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
5,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,19 €
0.3 l / 1 tk
17,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht plaadid Penosil, 0.750 l
  • Liimi tüüp: Plaadid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
15,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,19 €
0.75 l / 1 tk
20,25 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil, 0.280 l, beež v.
  • Maht: 0.280 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,79 €
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
0.28 l / 1 tk
40,32 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil, 0.280 l, must v.
  • Maht: 0.280 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,79 €
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
0.28 l / 1 tk
40,32 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Penosil Stonefix 827, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.034
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,69 €
9,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,69 €
0.75 l / 1 tk
12,92 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil, läbipaistev v., 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Tahenemisaeg: 24 h
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,19 €
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
0.3 l / 1 tk
20,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Penosil, 0.6 l, hall v.
  • Maht: 0.6 l
  • Kaal: 710 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,89 €
11,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
0.6 l / 1 tk
18,98 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduskomplekt Penosil Gap Filling 278, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Tahenemisaeg: 12 min
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.036
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,09 €
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
0.75 l / 1 tk
19,19 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsement-puitlaastplaadid Penosil Zoccolo, 1250 mm x 745 mm x 8 mm
  • Pikkus: 1250 mm
  • Laius: 745 mm
  • Paksus: 8 mm
  • Kaal: 10790 g
  • Paksuse lubatud hälve, +/-: 0.7 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
29,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,50 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim akrüül Penosil Membranefix 629, 0.29 l
  • Liimi tüüp: Akrüül
  • Liimi kasutusalad: Kips, Metall, Puit
  • Hoida temperatuuril: 5 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,69 €
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
0.29 l / 1 tk
37,90 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim, universaalne Penosil Premium Prime & Fix 900, 0.5 l
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Klaaskangas, Kork-materjal, Kumm, Laminaat, Metall, Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Plast, Puit, Tekstiil
  • Hoida temperatuuril: +4 - +25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
19,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,29 €
0.5 l / 1 tk
38,58 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil 339, 0.28 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.28 l
  • Kaal: 400 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,29 €
15,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
0.28 l / 1 tk
56,04 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel epoksü- Penosil EpoxyFix Aqua 510, 0.03 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Epoksü-
  • Liimi kasutusalad: Keraamika, Metall, Puit
  • Hoida temperatuuril: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,44 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
NIISKUSTÕKE PREMIUM HYDROSTOP 10L PENOSIL
  • Värv: Roosa v.
  • Maht: 10 l
  • Kulu: 1:1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,90 €
10.0 l / 1 tk
6,59 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Penosil 339, 0.28 l, valge v.
  • Maht: 0.28 l
  • Kaal: 400 g
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,49 €
15,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
0.28 l / 1 tk
56,04 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mastiks Penosil RainStop Membrane Fibre, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,79 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
1.0 l / 1 tk
23,49 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 5
1 - 48 kuvatud 197-st