Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kuvatud: 34
Sorteeri:
Laos
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Puppy, lõhe, 3 kg
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Puppy, lõhe, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Lõhe
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
38,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Large Athletic Puppy, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Suurtele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
72,90 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Delicate Optirenal, kalkun/riis, 3 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 3 kg
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
41,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,31 €
50,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Delicate, riis, 10 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 10 kg
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
89,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,90 €
116,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Purina, 14 kg
  • Kaal: 14 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Suurtele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
71,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,16 €
99,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Small & Mini, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Väikestele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
31,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion, lambaliha/riis, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Lambaliha, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,67 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
3.0 kg / 1 tk
12,30 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Puppy, lambaliha/riis, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Lambaliha, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
30,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,10 €
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
3.0 kg / 1 tk
15,63 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Suurtele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
74,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,90 €
96,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium and Large 7 Plus, 14 kg
  • Kaal: 14 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele, Vanematele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele, Suurtele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
84,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,83 €
109,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Puppy, lõhe, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Lõhe
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
75,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,24 €
98,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 98,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan, lambaliha/riis, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Lambaliha, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
73,63 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,63 €
78,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 78,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Adult, 14 kg
  • Kaal: 14 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
74,90 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Sterilised, kalaliha, 10 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 10 kg
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
83,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,70 €
116,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Sterilised, kalaliha, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 0.4 kg
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,29 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Delicate, kalkun/riis, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 0.4 kg
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,29 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Sterilised, kalaliha, 1.5 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 1.5 kg
  • Sööda tüüp: Kuivtoit
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
20,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,94 €
29,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,39 €
1.5 kg / 1 tk
19,59 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Adult Small And Mini, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Väikestele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
31,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,24 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
3.0 kg / 1 tk
15,97 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan, kanaliha, 7 kg
  • Kaal: 7 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Väikestele koertele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
73,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,90 €
7.0 kg / 1 tk
10,56 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan, riis, 0.4 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 0.4 kg
  • Kassidele: Noortele
  • Peamine koostisosa: Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,79 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Delicate, riis, 1.5 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 1.5 kg
  • Sööda tüüp: Kuivtoit
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
20,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,10 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
1.5 kg / 1 tk
24,60 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Adult Small And Mini Breed, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Väikestele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
31,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,09 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
3.0 kg / 1 tk
15,97 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Purina, kalaliha/riis, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha, Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,19 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
3.0 kg / 1 tk
12,30 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Medium Adult, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
24,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,79 €
28,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,59 €
3.0 kg / 1 tk
9,53 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan, 14 kg
  • Kaal: 14 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Suurtele koertele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
76,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,90 €
99,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,90 €
14.0 kg / 1 tk
7,14 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv kassitoit Pro Plan Junior, riis, 1.5 kg
  • Kaubamärk: Pro Plan
  • Kaal: 1.5 kg
  • Sööda tüüp: Kuivtoit
  • Kassidele: Noortele
  • Peamine koostisosa: Riis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,89 €
29,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,39 €
1.5 kg / 1 tk
19,59 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv koeratoit Pro Plan Small & Mini, 0.7 kg
  • Kaal: 0.7 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Väikestele koertele

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan Purina, kalaliha/riis, 14 kg
  • Kaal: 14 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha, Riis

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan, kanaliha, 0.7 kg
  • Kaal: 0.7 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Väikestele koertele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan Large Athletic Puppy, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Suurtele koertele

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Noortele
  • Koera suurus: Keskmise suurusega koertele

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan, lõhe, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Lõhe

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan, 12 kg
  • Kaal: 12 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Universaalne

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kuiv koeratoit Pro Plan Purina, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Koertele: Täiskasvanutele
  • Koera suurus: Suurtele koertele

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik