Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Kauba kättesaadavus Laos saadaval×
Kuvatud: 17
Sorteeri:
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 0.93 l
10,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,80 €
13,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
0.93 l / 1 tk
14,28 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 0.93 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, chocolate milk v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, chocolate milk v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.5 l, valge v.
33,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,50 €
41,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,79 €
2.5 l / 1 tk
16,44 € / 1 l
Laos
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.5 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 5 l
41,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,49 €
49,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,95 €
5.0 l / 1 tk
9,99 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 1 l
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
1.0 l / 1 tk
13,90 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, akendele/ustele Sadolin Panorama, poolläikiv, 1 l, valge v.
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
18,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,02 €
1.0 l / 1 tk
18,02 € / 1 l
Laos
Emailvärv, akendele/ustele Sadolin Panorama, poolläikiv, 1 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 1 l, valge v.
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
13,90 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 1 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, puidust ja metallist pindadele Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 0.93 l, värvita
12,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,65 €
15,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,34 €
15,34 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, puidust ja metallist pindadele Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 0.93 l, värvita
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Bindo 5, valge v., 2.5 l
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
84,90 € / 1 tk
Laos
Värv Sadolin Bindo 5, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, blossom powder v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, blossom powder v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, fresh fruit v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, fresh fruit v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, luxurious silk v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, luxurious silk v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Sadolin Celco Wood Stain, läbipaistev v., 2.5 l
17,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,45 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
2.5 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Laos
Puidupeits Sadolin Celco Wood Stain, läbipaistev v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 1 l
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,80 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
13,90 € / 1 tk
Laos
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 1 l
  • Maht: 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 2.5 l
27,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,79 €
33,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,47 €
33,47 € / 1 tk
Laos
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 2.5 l
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin, läbipaistev v., 4.65 l
48,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,39 €
58,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,60 €
4.65 l / 1 tk
12,60 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Sadolin, läbipaistev v., 4.65 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte