Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 1215-st
Sorteeri:
Juukse konditsioneer, pihustatav Schwarzkopf BC Moisture Kick, 400 ml
12,90 € / tk
Laos
Juukse konditsioneer, pihustatav Schwarzkopf BC Moisture Kick, 400 ml
  • Toote tüüp: Juukse konditsioneerid
  • Maht: 400 ml
  • Juuste tüübid: Kuivadele juustele, Lokkis juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Šampoon Schwarzkopf BC Bonacure Root Activating, 250 ml
13,19 € / tk
Laos
Šampoon Schwarzkopf BC Bonacure Root Activating, 250 ml
  • Toote tüüp: Šampoonid
  • Maht: 250 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Šampoon Schwarzkopf BC Bonacure Volume Boost Creatine, 1000 ml
20,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,78 €
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
Laos
Šampoon Schwarzkopf BC Bonacure Volume Boost Creatine, 1000 ml
  • Toote tüüp: Šampoonid
  • Maht: 1000 ml
  • Juuste tüübid: Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Live, real red v., 035
8,99 € / tk
Laos
Juuksevärv Schwarzkopf Live, real red v., 035
  • Toote tüüp: Juuksevärv
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Šampoon Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 400 ml
3,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,89 €
6,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,30 €
2.5 l / 1 tk
2,52 € / 1 l
Hea hind
Laos
Šampoon Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 400 ml
  • Toote tüüp: Šampoonid
  • Maht: 400 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukse konditsioneer Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 200 ml
3,69 € / tk
5.0 l / 1 tk
0,74 € / 1 l
Laos
Juukse konditsioneer Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 200 ml
  • Toote tüüp: Juukse konditsioneerid
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Palette, aubergine v., Aubergine 880, 50 ml
3,49 € / tk
Laos
Juuksevärv Schwarzkopf Palette, aubergine v., Aubergine 880, 50 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 50 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksepuuder Schwarzkopf, 10 ml
7,39 € / tk
Laos
Juuksepuuder Schwarzkopf, 10 ml
  • Toote tüüp: Juuksepuudrid
  • Maht: 10 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Palette, must v., Black N1
3,99 € / tk
Laos
Juuksevärv Schwarzkopf Palette, must v., Black N1
  • Toote tüüp: Juuksevärv
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukselakk Schwarzkopf Taft Volume, 250 ml
5,79 € / tk
Laos
Juukselakk Schwarzkopf Taft Volume, 250 ml
  • Toote tüüp: Juukselakid
  • Maht: 250 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pulber juuksejuurtele Schwarzkopf Palette Root Retouch, must v., 3 ml
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,09 €
10,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,30 €
Laos
Pulber juuksejuurtele Schwarzkopf Palette Root Retouch, must v., 3 ml
  • Toote tüüp: Pulbrid juuksejuurtele
  • Maht: 3 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksesprei Schwarzkopf OSiS+ Super Shield Multi-Purpose Protection, 300 ml
10,99 € / tk
Laos
Juuksesprei Schwarzkopf OSiS+ Super Shield Multi-Purpose Protection, 300 ml
  • Toote tüüp: Sprei
  • Maht: 300 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksesprei Schwarzkopf Flatliner, 200 ml
10,59 € / tk
Laos
Juuksesprei Schwarzkopf Flatliner, 200 ml
  • Toote tüüp: Sprei
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivšampoon Schwarzkopf Got2b Fresh It Up Texturizing, 200 ml
3,79 € / tk
Laos
Kuivšampoon Schwarzkopf Got2b Fresh It Up Texturizing, 200 ml
  • Toote tüüp: Kuivšampoon
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivšampoon Schwarzkopf Got2b Fresh It Up Extra Fresh, 200 ml
5,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,87 €
8,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,80 €
Laos
Kuivšampoon Schwarzkopf Got2b Fresh It Up Extra Fresh, 200 ml
  • Toote tüüp: Kuivšampoon
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukselakk Schwarzkopf, 250 ml
4,59 € / tk
Laos
Juukselakk Schwarzkopf, 250 ml
  • Toote tüüp: Juukselakid
  • Maht: 250 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele, Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevaht Schwarzkopf, 200 ml
4,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
Laos
Juuksevaht Schwarzkopf, 200 ml
  • Toote tüüp: Juuksevaht
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Šampoon Schwarzkopf Gliss Kur Oli Nutritive, 400 ml
3,69 € / tk
Laos
Šampoon Schwarzkopf Gliss Kur Oli Nutritive, 400 ml
  • Toote tüüp: Šampoonid
  • Maht: 400 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele, Kõik juuksetüübid, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukse konditsioneer Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 200 ml
4,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,79 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
5.0 l / 1 tk
1,06 € / 1 l
Laos
Juukse konditsioneer Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair, 200 ml
  • Toote tüüp: Juukse konditsioneerid
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kahjustatud juustele, Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Igora Color10, 7.12, 60 ml
10,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,42 €
12,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,49 €
Laos
Juuksevärv Schwarzkopf Igora Color10, 7.12, 60 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 60 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuste blondeerimisvahend Schwarzkopf Igora, -, 450 ml
24,51 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,29 €
34,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,90 €
Laos
Juuste blondeerimisvahend Schwarzkopf Igora, -, 450 ml
  • Toote tüüp: Juuste blondeerimisvahend
  • Maht: 450 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Igora Royal, 6-1, 60 ml
8,89 € / tk
Laos
Juuksevärv Schwarzkopf Igora Royal, 6-1, 60 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 60 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksesprei Schwarzkopf OSiS+ Texture Craft, 300 ml
10,63 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,63 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
Laos
Juuksesprei Schwarzkopf OSiS+ Texture Craft, 300 ml
  • Toote tüüp: Sprei
  • Maht: 300 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Oksüdant Schwarzkopf Blondme 6%, 1000 ml
14,89 € / tk
Laos
Oksüdant Schwarzkopf Blondme 6%, 1000 ml
  • Toote tüüp: Oksüdant
  • Maht: 1000 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Šampoon Schwarzkopf Schauma, 400 ml
3,79 € / tk
3,79 € / 1 tk
Laos
Šampoon Schwarzkopf Schauma, 400 ml
  • Kaubamärk: Schwarzkopf
  • Toode on ette nähtud: Igapäevaseks kasutamiseks, Kõõmavastane
  • Maht: 400 ml
  • Juuste tüübid: Kõõmale kalduvatele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukseseerum, peanaha jaoks Schwarzkopf Gliss Scalp & root activator, 100 ml
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,50 €
8,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
Laos
Juukseseerum, peanaha jaoks Schwarzkopf Gliss Scalp & root activator, 100 ml
  • Toote tüüp: Juukseseerum
  • Maht: 100 ml
  • Juuste tüübid: Peentele juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukseseerum Schwarzkopf Gliss Night Elixir, 100 ml
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
Laos
Juukseseerum Schwarzkopf Gliss Night Elixir, 100 ml
  • Toote tüüp: Juukseseerum
  • Maht: 100 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksepuuder Schwarzkopf OSiS+ Dust It Mattifying, 10 g
17,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,89 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
Laos
Juuksepuuder Schwarzkopf OSiS+ Dust It Mattifying, 10 g
  • Toote tüüp: Juuksepuudrid
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevaht Schwarzkopf Osis + Air Whip, 200 ml
8,99 € / tk
Laos
Juuksevaht Schwarzkopf Osis + Air Whip, 200 ml
  • Toote tüüp: Juuksevaht
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukselakk Schwarzkopf, 250 ml
5,09 € / tk
Juukselakk Schwarzkopf, 250 ml
  • Toote tüüp: Juukselakid
  • Maht: 250 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksesprei Schwarzkopf, 200 ml
8,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
Juuksesprei Schwarzkopf, 200 ml
  • Toote tüüp: Sprei
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksegeel Schwarzkopf, 150 ml
5,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.15 l / 1 tk
48,60 € / 1 l
Juuksegeel Schwarzkopf, 150 ml
  • Kaubamärk: Schwarzkopf
  • Toode on ette nähtud: Fikseerimine, kohendamine
  • Maht: 150 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Live, purple punk v., 094, 50 ml
8,79 € / tk
Juuksevärv Schwarzkopf Live, purple punk v., 094, 50 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 50 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukselakk Schwarzkopf OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect, 200 ml
11,09 € / tk
Juukselakk Schwarzkopf OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect, 200 ml
  • Toote tüüp: Juukselakid
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksekreem Schwarzkopf OSiS+ Mighty Matte, 100 ml
11,09 € / tk
Juuksekreem Schwarzkopf OSiS+ Mighty Matte, 100 ml
  • Toote tüüp: Juuksekreem
  • Maht: 100 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Palette Deluxe Oil-Care Color, frosty silver v., U71, 60 ml
5,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,39 €
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
Juuksevärv Schwarzkopf Palette Deluxe Oil-Care Color, frosty silver v., U71, 60 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 60 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv, tilgad Schwarzkopf Live Drops, lilla v., 30 ml
7,19 € / tk
Juuksevärv, tilgad Schwarzkopf Live Drops, lilla v., 30 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 30 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksevärv Schwarzkopf Live, shocking pink v., 093, 80 ml
7,29 € / tk
Juuksevärv Schwarzkopf Live, shocking pink v., 093, 80 ml
  • Toote tüüp: Juuksevärv
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksegeel Schwarzkopf Got2b Gluted Water Resistant Spiking, 150 ml
8,49 € / tk
Juuksegeel Schwarzkopf Got2b Gluted Water Resistant Spiking, 150 ml
  • Toote tüüp: Juuksegeelid
  • Maht: 150 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksegeel Schwarzkopf OSiS+ Tipsy Twirl Wave & Curl Enhancing Jelly, 300 ml
11,29 € / tk
Juuksegeel Schwarzkopf OSiS+ Tipsy Twirl Wave & Curl Enhancing Jelly, 300 ml
  • Toote tüüp: Juuksegeelid
  • Maht: 300 ml
  • Juuste tüübid: Lokkis juustele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juukselakk Schwarzkopf OSiS+ Freeze Pump Strong Hold, 200 ml
8,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,72 €
9,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,29 €
Juukselakk Schwarzkopf OSiS+ Freeze Pump Strong Hold, 200 ml
  • Toote tüüp: Juukselakid
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Juuksesprei Schwarzkopf Osis + Hairbody, 200 ml
10,59 € / tk
Juuksesprei Schwarzkopf Osis + Hairbody, 200 ml
  • Toote tüüp: Sprei
  • Maht: 200 ml
  • Juuste tüübid: Kõik juuksetüübid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 26
1 - 48 kuvatud 1215-st