Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kohaletoimetamise info Tarneaadress×
Kuvatud: 35
Sorteeri:
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 120 tk.
50,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,90 €
74,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 120 tk.
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 10.2 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis, Konservid, Lihatükid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Linnuliha, Pardiliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Nature's Collection Poultry Jelly, linnuliha, 0,085 kg x 40 tk
26,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,98 €
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Nature's Collection Poultry Jelly, linnuliha, 0,085 kg x 40 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 3.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Fine Flakes In Jelly Poultry Selection, linnuliha, 0.085 kg x 80 tk
44,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,90 €
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Fine Flakes In Jelly Poultry Selection, linnuliha, 0.085 kg x 80 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 6.8 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Sauces, lõhe/tuunikala/tursk, 0.085 kg x 40 tk.
21,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,19 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Sauces, lõhe/tuunikala/tursk, 0.085 kg x 40 tk.
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 3.4 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis, Lihatükid, Vedel toit
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Lõhe, Tursk, Tuunikala
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Poultry, 0.085 kg x 12 tk
7,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,59 €
11,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
11,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Poultry, 0.085 kg x 12 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 1.020 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Fine Flakes In Jelly Fish Selection, kalaliha, 0,085 kg x 80 tk
42,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
64,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Fine Flakes In Jelly Fish Selection, kalaliha, 0,085 kg x 80 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 6.8 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, kanaliha, 0.085 kg
0,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
1,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba, kanaliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Noortele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 40 tk.
26,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
42,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 40 tk.
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 3.4 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis, Konservid, Lihatükid, Vedel toit
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Linnuliha, Pardiliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Delicate, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 40 tk.
21,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,19 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Delicate, kanaliha/kalkun/pardiliha, 0.085 kg x 40 tk.
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 3.4 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis, Lihatükid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Linnuliha, Pardiliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Kitten, kanaliha/lõhe, 0.085 kg x 40 tk.
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
39,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Kitten, kanaliha/lõhe, 0.085 kg x 40 tk.
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid, Lihatükid, Vedel toit
  • Kassidele: Noortele
  • Peamine koostisosa: Kanaliha, Lõhe
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Nature's Collection, kanaliha/kalkun/lõhe, 0.085 kg x 40 tk
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,98 €
40,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,90 €
Laos
Kassi märgtoit Sheba Nature's Collection, kanaliha/kalkun/lõhe, 0.085 kg x 40 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 3.4 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Lõhe, Tuunikala
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Selection in Sauce Poultry, linnuliha, 0,085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Selection in Sauce Poultry, linnuliha, 0,085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.34 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Selection in Sauce Meat, liha, 0.085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Selection in Sauce Meat, liha, 0.085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.34 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Liha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, teravili, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba, teravili, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Teravili
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kalaliha, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba Select Slices, kalaliha, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Mini Pouch, linnuliha, 0.05 kg, 6 tk
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
7,39 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba Mini Pouch, linnuliha, 0.05 kg, 6 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.3 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Mini Pouch, kalaliha, 0.05 kg, 6 tk
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
7,39 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba Mini Pouch, kalaliha, 0.05 kg, 6 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.3 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassimaius Sheba, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassimaius Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Pasteet
  • Kassidele: Täiskasvanutele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,89 €
1,89 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 1.02 kg, 12 tk
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
1.02 kg / 1 tk
12,74 € / 1 kg
Kassi märgtoit Sheba, 1.02 kg, 12 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 1.02 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassimaius Sheba, 0.048 kg, 4 tk
2,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,69 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Kassimaius Sheba, 0.048 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.048 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1,29 € / 1 tk
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassimaius Sheba, 0.048 kg, 4 tk
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
3,19 € / 1 tk
Kassimaius Sheba, 0.048 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.048 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Fresh & Fine, 0.05 kg, 6 tk
4,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,39 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
1.0 pakk / 1 Pakk
7,39 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Fresh & Fine, 0.05 kg, 6 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.3 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Jelly Chicken, 0.085 kg
0,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
2.38 kg / 1 tk
0,54 € / 1 kg
Kassi märgtoit Sheba Jelly Chicken, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, linnuliha, 0.085 kg, 4 tk
2,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
0.34 kg / 1 tk
12,62 € / 1 kg
Kassi märgtoit Sheba, linnuliha, 0.085 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.3 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassimaius Sheba, lõhe, 0.012 kg, 4 tk
2,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
1.0 pakk / 1 Pakk
3,19 € / 1 pakk
Kassimaius Sheba, lõhe, 0.012 kg, 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.012 kg
  • Sööda tüüp: Hõrgutis, Püree
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Lõhe
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, liha, 0.085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba, liha, 0.085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.340 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Noortele
  • Peamine koostisosa: Liha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Nature's, liha, 0.085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Nature's, liha, 0.085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.34 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Liha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
0,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,89 €
1,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
1,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba, 0.085 kg
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.085 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Nature's, linnuliha, 0.085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Nature's, linnuliha, 0.085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.34 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Fish, kalaliha, 0.085 kg x 4 tk
2,89 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
4,29 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,29 € / 1 pakk
Kassi märgtoit Sheba Fish, kalaliha, 0.085 kg x 4 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 0.34 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Universaalne
  • Peamine koostisosa: Kalaliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kassi märgtoit Sheba Fresh & Fine Adult, kanaliha/kalkun/linnuliha, 0.05 kg x 50 tk
25,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,39 €
38,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,90 €
Kassi märgtoit Sheba Fresh & Fine Adult, kanaliha/kalkun/linnuliha, 0.05 kg x 50 tk
  • Kaubamärk: Sheba
  • Kaal: 2.5 kg
  • Sööda tüüp: Konservid
  • Kassidele: Täiskasvanutele
  • Peamine koostisosa: Kalkun, Kanaliha, Linnuliha
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte