Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Näita tooteid Kliendihind×
Kuvatud: 33
Sorteeri:
Mootoriõli Shell Ultra ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 5 l
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,39 €
64,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,60 €
64,78 € / 1 tk
TOP toode
Mootoriõli Shell Ultra ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Shell Helix HX6 10W - 40, poolsünteetiline, 5 l
35,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
49,42 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
5.0 l / 1 tk
9,88 € / 1 l
Määre Shell Helix HX6 10W - 40, poolsünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix Ultra ECT C3 Ultra ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 1 l
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
20,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,96 €
20,29 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix Ultra ECT C3 Ultra ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Shell Helix HX8 5W - 30, sünteetiline, 4 l
41,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,03 €
49,42 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,24 €
4.0 l / 1 tk
12,36 € / 1 l
Auto mootoriõli Shell Helix HX8 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix Ultra 0W - 20, sünteetiline, 5 l
73,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,08 €
105,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,32 €
105,00 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix Ultra 0W - 20, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Turbo-bensiin
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 1 l
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
16,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,93 €
16,15 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Shell Helix HX8 5W - 40, sünteetiline, 4 l
38,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,97 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,09 €
4.0 l / 1 tk
12,08 € / 1 l
Määre Shell Helix HX8 5W - 40, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Shell Helix HX8 5W - 30, sünteetiline, 1 l
11,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
16,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,69 €
16,69 € / 1 tk
Auto mootoriõli Shell Helix HX8 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix Ultra 0W - 20, sünteetiline, 1 l
15,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,00 €
22,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
22,90 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix Ultra 0W - 20, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Turbo-bensiin
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Shell, 400 ml
7,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
9,05 € / 1 tk
Määre Shell, 400 ml
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Shell Helix HX8 5W - 40, sünteetiline, 1 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
14,30 € / 1 tk
Määre Shell Helix HX8 5W - 40, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix Ultra A5/B5 0W - 30, sünteetiline, 1 l
15,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,29 €
21,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
21,90 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix Ultra A5/B5 0W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
MOOTORIÕLI SHELL HELIX HX6 10W-40 1L
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
10,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,12 €
10,50 € / 1 tk
MOOTORIÕLI SHELL HELIX HX6 10W-40 1L
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Shell Helix Ultra A5/B5 0W - 30, sünteetiline, 4 l
54,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,90 €
78,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 78,50 €
78,50 € / 1 tk
Mootoriõli Shell Helix Ultra A5/B5 0W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Shell, 0.5 l, suve
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
5,13 € / 1 tk
Laos
Aknapesuvahend Shell, 0.5 l, suve
  • Toote tüüp: Akna puhasti
  • Maht: 0.5 l
  • Pesuvahendi tüüp: Suve
  • Kontsentratsioon: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Shell, suve, 0.25 l, 0 °C
3,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,66 €
4,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,38 €
4,00 € / 1 tk
Laos
Aknapesuvahend Shell, suve, 0.25 l, 0 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 0.25 l
  • Pesuvahendi tüüp: Suve
  • Kontsentratsioon: Kontsentraat
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Termostass Shell, 0.5 l, kollane v./hall v.
11,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,95 €
17,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,19 €
Termostass Shell, 0.5 l, kollane v./hall v.
  • Maht: 0.5 l
  • Värv: Hall v., Kollane v.
  • Materjal: Plastik, Roostevaba teras
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Shell Helix Ultra 5W - 40, sünteetiline, 4 l
38,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,94 €
45,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,65 €
45,83 € / 1 tk
Laos
Auto mootoriõli Shell Helix Ultra 5W - 40, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autopolstri puhastusvahend Shell, 0.5 l

Välja müüdud

Autopolstri puhastusvahend Shell, 0.5 l
  • Vahendi tüüp: Pihusti, Värskendav puhastusvahend
  • On mõeldud kasutamiseks: Salongile
  • Maht: 0.5 l
Autoklaasi puhastusvahend Shell, 0.5 l

Välja müüdud

Autoklaasi puhastusvahend Shell, 0.5 l
  • Vahendi tüüp: Pihusti
  • On mõeldud kasutamiseks: Klaasile (universaalsed)
  • Maht: 0.5 l
Mootoriõli Shell Helix Hybrid 0W - 20, sünteetiline, 1 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell Helix Hybrid 0W - 20, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Hübriid
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 1 l
Mootoriõli Shell Helix Hybrid 0W - 20, sünteetiline, 5 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell Helix Hybrid 0W - 20, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Hübriid
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 5 l
Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT 5W - 30, sünteetiline, 5 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT 5W - 30, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 5 l
Õhuvärskendaja Shell, 0.15 l

Välja müüdud

Õhuvärskendaja Shell, 0.15 l
  • Vahendi tüüp: Aerosool
  • On mõeldud kasutamiseks: Salongi ventilatsioonisüsteemidele
  • Maht: 0.15 l
Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 5 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell Helix HX8 ECT C3 5W - 30, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 5 l
Auto mootori puhastaja Shell, 0.5 l

Välja müüdud

Auto mootori puhastaja Shell, 0.5 l
  • Vahendi tüüp: Universaalne/eriotstarbeline
  • On mõeldud kasutamiseks: Mootoritele
  • Maht: 0.5 l
Mootoriõli Shell 5W - 40, sünteetiline, 5 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell 5W - 40, sünteetiline, 5 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 5 l
Mootoriõli Shell 5W - 40, sünteetiline, 4 l

Välja müüdud

Mootoriõli Shell 5W - 40, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 4 l