Kohaletoimetamise info
Kättesaamine väljastuspunktis×
27,29
€
/ tk
5.0 kg / 1 tk
5,46 € / 1 kg
Laos
- Liimi tüüp: Põrandakatted
- Liimi kasutusalad: Kumm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,22
€
/ tk
1.0 kg / 1 tk
8,22 € / 1 kg
Laos
- Liimi tüüp: Põrandakatted
- Liimi kasutusalad: Kumm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
96,71
€
/ tk
25.0 kg / 1 tk
3,87 € / 1 kg
Laos
- Liimi tüüp: Põrandakatted
- Liimi kasutusalad: Kumm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,99
€
/ tk
3.0 kg / 1 tk
5,66 € / 1 kg
Laos
- Liimi tüüp: Põrandakatted
- Liimi kasutusalad: Kumm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte