Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kuvatud: 14
Sorteeri:
Laos
Kodulõhnastaja Valpe Sensual, 80 ml
Kodulõhnastaja Valpe Sensual, 80 ml
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29 € / tk
0.8 l / 1 tk
20,36 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uus
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Violet Leaf & Tobacco, 80 ml Pruun v.
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Violet Leaf & Tobacco, 80 ml Pruun v.
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,09 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uus
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Black Pepper & Bergamot, 80 ml Pruun v.
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Black Pepper & Bergamot, 80 ml Pruun v.
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,09 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Uus
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Aromatic Wood & Amber, 80 ml Pruun v.
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Aromatic Wood & Amber, 80 ml Pruun v.
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,09 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Velvet Tuberose, 135 ml Läbipaistev v.
  • Maht: 135 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,89 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Floral Breeze, 135 ml Läbipaistev v.
  • Maht: 135 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,89 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe Velvet bouquet, 100 ml Läbipaistev v./Must v.
  • Maht: 100 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,89 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe Sensual Blossom, 100 ml Läbipaistev v./Must v.
  • Maht: 100 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,89 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
0.1 l / 1 tk
369,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe White Amber, 100 ml Läbipaistev v./Must v.
  • Maht: 100 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,89 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
0.1 l / 1 tk
369,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe Balance, 80 ml
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29 € / tk
0.8 l / 1 tk
20,36 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe Calm, 80 ml Must v.
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29 € / tk
0.8 l / 1 tk
20,36 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Valpe Dream, 80 ml Roosa v.
  • Maht: 80 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29 € / tk
0.8 l / 1 tk
20,36 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Ylang ylang And Rosa, 50 ml Läbipaistev v./Must v.
  • Maht: 50 ml

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Kodulõhnastaja, lõhnapulk Valpe Cashmere & Seabreeze, 230 ml
  • Maht: 230 ml

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik