Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pakendi kogus, tk
Kuvatud: 33
Sorteeri:
Vedel pesuvahend Woolite Procare, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,66 €
19,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
19,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesugeel Woolite Fruity, 4.5 l
  • Maht: 4.5 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
4.5 l / 1 tk
6,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Keratin, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,66 €
19,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
19,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesuloputusvahend Woolite, vedel, 4.5 l
  • Maht: 4.5 l
  • Pehmendaja tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
4.5 l / 1 tk
6,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Pro-Care, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
12,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,90 €
12,90 € / 1 tk
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite therapy fruity, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
14,99 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite therapy fruity, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
19,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
19,90 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukapslid Woolite, 33 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
  • Pakendi kogus, tk: 33
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
24,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,09 €
1.0 pakk / 1 Pakk
24,90 € / 1 pakk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Darks Denim Black, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
14,99 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesugeel Woolite Perfume Edition, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
19,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
3.6 l / 1 tk
5,53 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesugeel Woolite 53401, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Valge pesu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
1.8 l / 1 tk
8,88 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesugeel Woolite 53944, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
1.8 l / 1 tk
8,88 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Vedel pesuvahend Woolite Delicate Wool, 0.9 l
Vedel pesuvahend Woolite Delicate Wool, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
10,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
10,79 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
17,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
17,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Mix Colors, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
17,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
17,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Dark, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,59 € / tk
23,59 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Delicate, 3.6 l
  • Maht: 3.6 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,49 €
24,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,79 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Delicate Wool, 1.8 l
  • Maht: 1.8 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
19,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
19,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Darks Denim Black, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,59 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
7,09 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedel pesuvahend Woolite Mix Colors, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,49 € / tk
6,49 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukapslid Woolite, 33 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
  • Pakendi kogus, tk: 33
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,98 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,98 €
20,49 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,49 €
1.0 pakk / 1 Pakk
20,49 € / 1 pakk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukapslid Woolite Pro Care, 33 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Universaalne
  • Pakendi kogus, tk: 33

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Vedel pesuvahend Woolite White, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • Pesuvahendi otstarve: Valge pesu

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesupehmendaja Woolite, vedel, 1.2 l
  • Maht: 1.2 l
  • Pehmendaja tüüp: Vedel

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesukapslid Woolite Keratin Pro-Care, 37BD0212, 28 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
  • Pakendi kogus, tk: 28

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesukapslid Woolite Keratin Color, 37BD0222, 28 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu
  • Pakendi kogus, tk: 28

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesukapslid Woolite Keratin Dark, 37BD0232, 28 tk
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks
  • Pakendi kogus, tk: 28

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesupehmendaja Woolite, vedel, 1.2 l
  • Maht: 1.2 l
  • Pehmendaja tüüp: Vedel

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pesupehmendaja Woolite, vedel, 1.2 l
  • Maht: 1.2 l
  • Pehmendaja tüüp: Vedel

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Vedel pesuvahend Woolite Perla Color, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Vedel pesuvahend Woolite Perla Mix Dark, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Pesuvahendi otstarve: Tumeda/musta värvi pesu jaoks

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Vedel pesuvahend Woolite Perla Extra, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Pesuvahendi otstarve: Siidile, Villale, Värviline pesu

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Vedel pesuvahend Woolite Keratin Fruity, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • Pesuvahendi otstarve: Värviline pesu

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik