Toote tüüp
Käepidemed×
4,95 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,95 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,55 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,80 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,95 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,95 € / 1 tk
- Värv: Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,95 € / 1 tk
- Värv: Pruunikas v.
- Materjal: Puit, Pöök
- Pakendi kogus, tk: 1
- Kate: Lakitud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,75 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline, Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,99 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline, Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
4,25 € / 1 tk
- Värv: Sinine v., Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,10 € / 1 tk
- Värv: Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,15 € / 1 tk
- Värv: Sinine v., Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,10 € / 1 tk
- Värv: Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,95 € / 1 tk
- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan , Tsink
- Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Välja müüdud
Käepide Domoletti 827.32, messingi v.- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Välja müüdud
Mööbli käepide Siro 1700-29PF21ZN48, valge v./messingi v.- Värv: Mitmevärviline, Valge v.
- Materjal: Metall, Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Välja müüdud
Mööbli käepide Siro SP1-38 SP, valge v., 10 tk- Värv: Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 10
Välja müüdud
Mööbli käepide Siro SP1-25 SP, valge v.- Värv: Valge v.
- Materjal: Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Välja müüdud
Mööbli käepide Siro SP65-34PC6ZN10, messingi v.- Värv: Mitmevärviline
- Materjal: Metall, Portselan
- Pakendi kogus, tk: 1
Välja müüdud
Mööbli käepide Siro 1699-107PF21ZN48, 10.7 cm, valge v./messingi v.- Värv: Mitmevärviline, Valge v.
- Materjal: Metall, Portselan
Välja müüdud
Mööbli käepide Rei 7-827.32, 3.1 cm, valge v./messingi v.- Värv: Mitmevärviline, Valge v.
- Materjal: Metall, Portselan