Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
1 - 48 kuvatud 56-st
Sorteeri:
Praimerid Auto K Universal 320411, 400 ml
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
8,84 € / 1 tk
Praimerid Auto K Universal 320411, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.4 l
6,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,59 €
9,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,36 €
9,50 € / 1 tk
Pihusti Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288039, 0.4 l, must v.
5,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,45 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Autovärvid Auto K 288039, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 1 l
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
17,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,45 €
17,45 € / 1 tk
Pihusti Auto K, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.5 l
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
8,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,12 €
8,12 € / 1 tk
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K 288901/4288801, 500 ml
6,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
0.5 l / 1 tk
17,78 € / 1 l
Hermeetik Auto K 288901/4288801, 500 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 500 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoollakk Auto K 288053, 0.4 l
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.4 l / 1 tk
17,98 € / 1 l
Aerosoollakk Auto K 288053, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K, 400 ml
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
0.4 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Hermeetik Auto K, 400 ml
  • Toote tüüp: Hermeetik
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K, 400 ml
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
9,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
9,15 € / 1 tk
Hermeetik Auto K, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Auto K, 400 ml
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,20 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,20 €
7,71 € / 1 tk
Määre Auto K, 400 ml
  • Maht: 400 ml
  • On mõeldud pindadele: Metallist
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288904/4288804, 0.5 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.5 l / 1 tk
14,38 € / 1 l
Autovärvid Auto K 288904/4288804, 0.5 l
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoollakk Auto K 288917, 0.5 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
0.5 l / 1 tk
15,98 € / 1 l
Aerosoollakk Auto K 288917, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233077, 0.4 l
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,70 €
8,70 € / 1 tk
Autovärvid Auto K 1233077, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K Effect Brilliant Metallic Le Mans, 0.4 l, sinine v.
8,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,75 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
0.4 l / 1 tk
28,05 € / 1 l
Autovärvid Auto K Effect Brilliant Metallic Le Mans, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288905, 0.5 l
5,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,69 €
8,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,15 €
0.5 l / 1 tk
16,30 € / 1 l
Autovärvid Auto K 288905, 0.5 l
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
8,59 € / 1 tk
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l, kuldne v.
8,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,85 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
0.4 l / 1 tk
28,05 € / 1 l
Autovärvid Auto K, 0.4 l, kuldne v.
  • Värv: Kuldne v.
  • Läige: Matt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.5 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
12,45 € / 1 tk
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288937/4288837, 0.5 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
0.5 l / 1 tk
15,42 € / 1 l
Autovärvid Auto K 288937/4288837, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288023, 0.4 l, kroom v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
8,33 € / 1 tk
Autovärvid Auto K 288023, 0.4 l, kroom v.
  • Värv: Kroom v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288921/4288821, 0.5 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
0.5 l / 1 tk
15,98 € / 1 l
Autovärvid Auto K 288921/4288821, 0.5 l
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288961/4288861, 0.5 l
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
7,99 € / 1 tk
Autovärvid Auto K 288961/4288861, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihustuskile Auto K, 0.4 l, must v.
17,45 € / tk
17,45 € / 1 tk
Laos
Pihustuskile Auto K, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Läige: Poolmatt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233075, 0.4 l
9,46 € / tk
0.4 l / 1 tk
23,65 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 1233075, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Auto K 288041, 0.4 l
11,84 € / tk
0.4 l / 1 tk
29,60 € / 1 l
Laos
Aerosoolvärv Auto K 288041, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l, türkiissinine v.
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l, türkiissinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Läige: Matt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K Liquid Gum, 0.4 l, läbipaistev v.
16,37 € / tk
16,37 € / 1 tk
Laos
Autovärvid Auto K Liquid Gum, 0.4 l, läbipaistev v.
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
14,31 € / tk
14,31 € / 1 tk
Laos
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233045, 0.4 l, roostevaba teras v.
7,71 € / tk
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 1233045, 0.4 l, roostevaba teras v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288046, 0.4 l, valge v.
7,19 € / tk
0.4 l / 1 tk
17,98 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 288046, 0.4 l, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233097, 0.4 l
7,71 € / tk
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 1233097, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233076, 0.4 l, sinine v.
8,84 € / tk
0.4 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 1233076, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.5 l
10,81 € / tk
10,81 € / 1 tk
Laos
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l, punane v.
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Sobib pinna katteks: Metallist, Plastist
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 240 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288030, 0.4 l, hõbe v.
8,33 € / tk
0.4 l / 1 tk
20,83 € / 1 l
Laos
Autovärvid Auto K 288030, 0.4 l, hõbe v.
  • Värv: Hõbe v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Auto K 235050, 400 ml
19,05 € / tk
19,05 € / 1 tk
Laos
Liim Auto K 235050, 400 ml
  • Toote tüüp: Liim
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K 288058, 400 ml

Välja müüdud

Hermeetik Auto K 288058, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 - 45 min
1 - 48 kuvatud 56-st