Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 54-st
Sorteeri:
Hermeetik Auto K, 400 ml
  • Toote tüüp: Hermeetik
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
0.4 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
12,45 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Auto K 288041, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,49 €
9,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,29 €
0.4 l / 1 tk
23,23 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Praimerid Auto K Universal 320411, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
8,84 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,59 €
9,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,36 €
9,50 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288039, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,45 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
17,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,45 €
17,45 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
8,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,12 €
8,12 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K 288901/4288801, 500 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 500 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
0.5 l / 1 tk
17,78 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoollakk Auto K 288053, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.4 l / 1 tk
17,98 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,99 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233077, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
8,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,85 €
8,85 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Auto K, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,39 €
9,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,84 €
9,15 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Määre Auto K, 400 ml
  • Maht: 400 ml
  • On mõeldud pindadele: Metallist
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,20 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,20 €
7,71 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288904/4288804, 0.5 l
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.5 l / 1 tk
14,38 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoollakk Auto K 288917, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
0.5 l / 1 tk
15,98 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 1233077, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,70 €
8,70 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K Effect Brilliant Metallic Le Mans, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,75 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
0.4 l / 1 tk
28,05 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288905, 0.5 l
  • Läige: Läikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,69 €
8,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,15 €
0.5 l / 1 tk
16,30 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
8,59 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K, 0.4 l, kuldne v.
  • Värv: Kuldne v.
  • Läige: Matt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,85 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
0.4 l / 1 tk
28,05 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288937/4288837, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
0.5 l / 1 tk
15,42 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288023, 0.4 l, kroom v.
  • Värv: Kroom v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
8,33 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288921/4288821, 0.5 l
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
0.5 l / 1 tk
15,98 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K 288961/4288861, 0.5 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
7,99 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Auto K 235050, 400 ml
  • Toote tüüp: Liim
  • Maht: 400 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
17,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,29 €
19,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
19,05 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 1233075, 0.4 l
Autovärvid Auto K 1233075, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,46 € / tk
0.4 l / 1 tk
23,65 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l, türkiissinine v.
Autovärvid Auto K, 0.4 l, türkiissinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Läige: Matt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
Korrosioonivastane vahend Auto K, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,31 € / tk
14,31 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 1233045, 0.4 l, roostevaba teras v.
Autovärvid Auto K 1233045, 0.4 l, roostevaba teras v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,71 € / tk
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 288046, 0.4 l, valge v.
Autovärvid Auto K 288046, 0.4 l, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,19 € / tk
0.4 l / 1 tk
17,98 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 1233097, 0.4 l
Autovärvid Auto K 1233097, 0.4 l
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,71 € / tk
0.4 l / 1 tk
19,28 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Pihustuskile Auto K, 0.4 l, must v.
Pihustuskile Auto K, 0.4 l, must v.
  • Värv: Must v.
  • Läige: Poolmatt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
17,45 € / tk
17,45 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 1233076, 0.4 l, sinine v.
Autovärvid Auto K 1233076, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 720 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,84 € / tk
0.4 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Pihusti Auto K, 0.5 l
Pihusti Auto K, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,81 € / tk
10,81 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l, punane v.
Autovärvid Auto K, 0.4 l, punane v.
  • Värv: Punane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K, 0.4 l
Autovärvid Auto K, 0.4 l
  • Sobib pinna katteks: Metallist, Plastist
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 240 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
0.4 l / 1 tk
24,95 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Autovärvid Auto K 288030, 0.4 l, hõbe v.
Autovärvid Auto K 288030, 0.4 l, hõbe v.
  • Värv: Hõbe v.
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,33 € / tk
0.4 l / 1 tk
20,83 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autovärvid Auto K Liquid Gum, 0.4 l, läbipaistev v.
  • Värv: Läbipaistev v.

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Rooste sideaine Auto K 233063, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Auto K, 0.4 l, vask v.
  • Värv: Pruun v.
  • Läige: Matt

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Auto K 233098, 0.4 l, hõbe v.
  • Värv: Hõbe v.

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Autovärvid Auto K Liquid Gum, 0.4 l, sinine v.
  • Värv: Sinine v.

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Hermeetik Auto K 288058, 400 ml
  • Toote tüüp: Praimerid
  • Maht: 400 ml
  • Kuivanud täielikult pärast: 30 - 45 min

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Pihustuskile Auto K, 0.4 l, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Läige: Poolmatt

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Määre Auto K, 400 ml
  • Maht: 400 ml

Välja müüdud

Tarne pole võimalik
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
1 - 48 kuvatud 54-st