Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
1 - 48 kuvatud 92-st
Sorteeri:
Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 5 l
38,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,00 €
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
5.0 l / 1 tk
17,80 € / 1 l
Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
169,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 169,00 €
169,00 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, emulsiooni-, matt, 2.5 l
28,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,00 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
54,00 € / 1 tk
Värv Caparol, emulsiooni-, matt, 2.5 l
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Kogus pakendis, kg: 3.69
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l
15,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,00 €
35,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,90 €
35,90 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Caparol Amphibolin 2000 B1, valge v., 5 l
53,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,50 €
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
89,00 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol Amphibolin 2000 B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 5 l
21,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,00 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
47,90 € / 1 tk
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 2.35 l
17,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,00 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
2.35 l / 1 tk
17,83 € / 1 l
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 2.35 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, veepõhine, matt, 10 l
84,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,00 €
169,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 169,00 €
10.0 l / 1 tk
16,90 € / 1 l
Värv Caparol, veepõhine, matt, 10 l
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Kogus pakendis, kg: 14.15
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol Sylitol Finish B3, värvita, 9.4 l
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
104,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,00 €
9.4 l / 1 tk
11,06 € / 1 l
Värv Caparol Sylitol Finish B3, värvita, 9.4 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 - 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Caparol, valge v./kollane v./mitmevärviline
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
2.4 m / 1 tk
2,91 € / 1 m
Profiil Caparol, valge v./kollane v./mitmevärviline
  • Laius: 7.4 cm
  • Värv: Kollane v., Mitmevärviline, Valge v.
  • Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Caparol, 250 cm x 1 cm, valge v./kollane v.
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
2.5 m / 1 tk
2,00 € / 1 m
Profiil Caparol, 250 cm x 1 cm, valge v./kollane v.
  • Pikkus: 250 cm
  • Laius: 1 cm
  • Värv: Kollane v., Valge v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, valge v., 2.5 l
15,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,00 €
34,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,90 €
2.5 l / 1 tk
13,96 € / 1 l
Värv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Caparol, valge v., 22 kg
45,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,00 €
97,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 97,00 €
22.0 kg / 1 tk
4,41 € / 1 kg
Krunt universaalne Caparol, valge v., 22 kg
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 1.25 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 1.25 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 10 l

Välja müüdud

Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Värv, fassaadile/universaalsed Caparol Capacryl Pu-satin, matt, 0.7 l, pu-satin v.

Välja müüdud

Värv, fassaadile/universaalsed Caparol Capacryl Pu-satin, matt, 0.7 l, pu-satin v.
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Emailvärv, universaalsed Caparol Capacryl Pu-satin, poolmatt, 2.4 l, valge v.

Välja müüdud

Emailvärv, universaalsed Caparol Capacryl Pu-satin, poolmatt, 2.4 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värv Caparol, emulsiooni-, poolmatt, 2.5 l

Välja müüdud

Värv Caparol, emulsiooni-, poolmatt, 2.5 l
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Värv Caparol, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Värv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 5 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Caparol, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Fassaadivärv Caparol B1 NEW 2003219, valge v., 10 l

Välja müüdud

Fassaadivärv Caparol B1 NEW 2003219, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 h
Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 5 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Satiin
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 15 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 15 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Satiin
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 10 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Satiin
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Emulsioonivärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Caparol SAMTEX 7 ELF B1, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 4.7 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 4.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 1.175 l

Välja müüdud

Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 1.175 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Värv Caparol, läbipaistev v., 2.35 l

Välja müüdud

Värv Caparol, läbipaistev v., 2.35 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Krunt tavaline ehitus- Caparol, 2.5 l

Välja müüdud

Krunt tavaline ehitus- Caparol, 2.5 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värv Caparol, eriotstarbeline värv, matt, 10 l

Välja müüdud

Värv Caparol, eriotstarbeline värv, matt, 10 l
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Värv Caparol, eriotstarbeline värv, matt, 2.5 l

Välja müüdud

Värv Caparol, eriotstarbeline värv, matt, 2.5 l
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Värv, universaalsed Caparol, matt, 0.7 l, pu-satin v.

Välja müüdud

Värv, universaalsed Caparol, matt, 0.7 l, pu-satin v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värv, universaalsed Caparol Capacryl PU-Satin, matt, valge v.

Välja müüdud

Värv, universaalsed Caparol Capacryl PU-Satin, matt, valge v.
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värv Caparol, läbipaistev v., 2.35 l

Välja müüdud

Värv Caparol, läbipaistev v., 2.35 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Värv Caparol, valge v., 1.25 l

Välja müüdud

Värv Caparol, valge v., 1.25 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 h
Emulsioonivärv, laele/universaalsed/akendele Caparol Capacryl Pu-satin, matt, 0.35 l, valge v.

Välja müüdud

Emulsioonivärv, laele/universaalsed/akendele Caparol Capacryl Pu-satin, matt, 0.35 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värv Caparol Sylitol-Finish, valge v., 15 l

Välja müüdud

Värv Caparol Sylitol-Finish, valge v., 15 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kruntvärvid universaalne Caparol, 8 kg

Välja müüdud

Kruntvärvid universaalne Caparol, 8 kg
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Värvi alus Caparol, emulsiooni-, poolmatt, 2.5 l

Välja müüdud

Värvi alus Caparol, emulsiooni-, poolmatt, 2.5 l
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
1 - 48 kuvatud 92-st