Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 14
Sorteeri:
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
169,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 169,00 €
169,00 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, emulsiooni-, matt, 2.5 l
28,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,00 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
54,00 € / 1 tk
Värv Caparol, emulsiooni-, matt, 2.5 l
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Kogus pakendis, kg: 3.69
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l
15,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,00 €
35,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,90 €
35,90 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Caparol Amphibolin 2000 B1, valge v., 5 l
53,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,50 €
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
89,00 € / 1 tk
Emulsioonivärv Caparol Amphibolin 2000 B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 5 l
38,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,00 €
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
5.0 l / 1 tk
17,80 € / 1 l
Fassaadivärv Caparol Muresko B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 5 l
21,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,00 €
47,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,90 €
47,90 € / 1 tk
Laevärv Caparol SAMTEX 3 ELF B1, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 2.35 l
17,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,00 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
2.35 l / 1 tk
17,83 € / 1 l
Seinavärv Caparol SAMTEX 7 ELF B3, valge v., 2.35 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, veepõhine, matt, 10 l
84,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,00 €
169,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 169,00 €
10.0 l / 1 tk
16,90 € / 1 l
Värv Caparol, veepõhine, matt, 10 l
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Kogus pakendis, kg: 14.15
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol Sylitol Finish B3, värvita, 9.4 l
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
104,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,00 €
9.4 l / 1 tk
11,06 € / 1 l
Värv Caparol Sylitol Finish B3, värvita, 9.4 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 - 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Caparol, valge v./kollane v./mitmevärviline
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
2.4 m / 1 tk
2,91 € / 1 m
Profiil Caparol, valge v./kollane v./mitmevärviline
  • Laius: 7.4 cm
  • Värv: Kollane v., Mitmevärviline, Valge v.
  • Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Caparol, 250 cm x 1 cm, valge v./kollane v.
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
2.5 m / 1 tk
2,00 € / 1 m
Profiil Caparol, 250 cm x 1 cm, valge v./kollane v.
  • Pikkus: 250 cm
  • Laius: 1 cm
  • Värv: Kollane v., Valge v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Caparol, valge v., 2.5 l
15,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,00 €
34,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,90 €
2.5 l / 1 tk
13,96 € / 1 l
Värv Caparol, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 6 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Caparol, valge v., 22 kg
45,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,00 €
97,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 97,00 €
22.0 kg / 1 tk
4,41 € / 1 kg
Krunt universaalne Caparol, valge v., 22 kg
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte