Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 87 kuvatud 87-st
Sorteeri:
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, must v.
46,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,60 €
2.5 l / 1 tk
22,24 € / 1 l
Laos
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 2.5 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, valge v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
20,79 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, tumeroheline v.
17,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
21,11 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, tumeroheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, punane v.
16,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,08 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.75 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, vask v.
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
10,09 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, vask v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Vask v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, tumeroheline v.
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
10,09 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, tumeroheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, hall v.
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
9,05 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, must v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
9,05 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Hammered, läikiv, 0.25 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, hall v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, antratsiit v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, must v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, pruun v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, valge v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 2.2 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Hammerite, kuumuskindel, must v., 0.4 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
13,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,89 €
0.4 l / 1 tk
34,73 € / 1 l
Aerosoolvärv Hammerite, kuumuskindel, must v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Kuumuskindel
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, pruun v.
45,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,19 €
60,66 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,66 €
60,66 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, valge v.
48,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,59 €
60,66 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,66 €
60,66 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, must v.
48,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,59 €
60,66 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,66 €
60,66 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, antratsiit v.
48,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,59 €
61,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,78 €
61,78 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, hall v.
48,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,59 €
60,66 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,66 €
60,66 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 2.2 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, antratsiit v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, pruun v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, antratsiit v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, must v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, hall v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, valge v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, valge v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, hall v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, must v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Matt, matt, 0.7 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, pruun v.
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Ultima Smooth, läikiv, 0.7 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite, läikiv, 0.25 l, sügavsinine v.
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
10,09 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite, läikiv, 0.25 l, sügavsinine v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Metallivärv Hammerite Smooth valge 2,5l
38,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
56,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,00 €
2.5 l / 1 tk
22,40 € / 1 l
Metallivärv Hammerite Smooth valge 2,5l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, roheline v.
14,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,39 €
20,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,79 €
0.75 l / 1 tk
27,72 € / 1 l
Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.75 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, ustele/mööbli jaoks/radiaatoritele Hammerite Satin, läikiv, 2.5 l, must v.
38,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,60 €
55,60 € / 1 tk
Eriotstarbeline värv, ustele/mööbli jaoks/radiaatoritele Hammerite Satin, läikiv, 2.5 l, must v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, poolläikiv, 0.25 l, must v.
7,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,79 €
9,46 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, poolläikiv, 0.25 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi, sise- ja väli- Hammerite, 0.5 l
7,71 € / tk
7,71 € / 1 tk
Laos
Lahjendi, sise- ja väli- Hammerite, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, punane v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 0.25 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 5 l, must v.
72,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,08 €
83,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,32 €
83,32 € / 1 tk
Laos
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Smooth, läikiv, 5 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, läikiv, roheline v.

Välja müüdud

Emailvärv, universaalsed/korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Hammerite Metal Paint, läikiv, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
49 - 87 kuvatud 87-st