Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
1 - 48 kuvatud 172-st
Sorteeri:
Mastiks Kiilto Fibergum, 14 kg
58,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,69 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
14.0 kg / 1 tk
4,85 € / 1 kg
TOP toode
Mastiks Kiilto Fibergum, 14 kg
  • Maht: 10 l
  • Kaal: 14 kg
  • Töötemperatuur: 15 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mastiks Kiilto Fibergum, 20 kg
89,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,90 €
167,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 167,00 €
20.0 kg / 1 tk
8,35 € / 1 kg
Mastiks Kiilto Fibergum, 20 kg
  • Maht: 15 l
  • Kaal: 20 kg
  • Töötemperatuur: 15 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Kiilto Fibergum Primer, 3 l
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
27,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,59 €
3.0 l / 1 tk
9,20 € / 1 l
Krunt Kiilto Fibergum Primer, 3 l
  • Maht: 3 l
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mastiks Fibergum Fibergum, 7 kg
36,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,03 €
43,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,24 €
7.0 kg / 1 tk
6,18 € / 1 kg
Mastiks Fibergum Fibergum, 7 kg
  • Maht: 5 l
  • Kaal: 7 kg
  • Töötemperatuur: 15 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Kiilto Fibergum Primer, 1 l
7,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
9,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,98 €
1.0 l / 1 tk
9,98 € / 1 l
Krunt Kiilto Fibergum Primer, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Töötemperatuur: +10 - +30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedelliim Kiilto Master Pro, 1 l
6,06 € / tk
6,06 € / 1 tk
Vedelliim Kiilto Master Pro, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Kiilto Master Pro, 15 l
37,89 € / tk
37,89 € / 1 tk
Tapeediliim Kiilto Master Pro, 15 l
  • Maht: 15 l
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Kiilto Master Pro, 5 l
19,41 € / tk
5.0 l / 1 tk
3,88 € / 1 l
Tapeediliim Kiilto Master Pro, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim plaatide jaoks, kasutusvalmis Kiilto Kerafix, 1 l, valge v.
11,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,69 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
19,99 € / 1 tk
Liim plaatide jaoks, kasutusvalmis Kiilto Kerafix, 1 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Plaatide jaoks, kasutusvalmis
  • Liimi kasutusalad: Plaadid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vedelliim Kiilto Even, 1 l
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
1.0 l / 1 tk
11,59 € / 1 l
Vedelliim Kiilto Even, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Kiilto, 310 ml, hõbe v./hall v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
0.31 l / 1 tk
61,26 € / 1 l
Silikoon Kiilto, 310 ml, hõbe v./hall v.
  • Maht: 310 ml
  • Värv: Hall v., Hõbe v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsementkrohvisegu Kiilto, tasandav, 20 kg
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
16,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,29 €
20.0 kg / 1 tk
0,81 € / 1 kg
Tsementkrohvisegu Kiilto, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Kiilto 44, 0.31 l, hall v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
0.31 l / 1 tk
61,26 € / 1 l
Silikoon Kiilto 44, 0.31 l, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Maht: 0.31 l
  • Kaal: 0.31 kg
  • Kulu: 5 x 5 mm vuuk, u. 12 m / pakend
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni kate Kiilto Fibergum, 1.3 kg
7,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,92 €
9,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,98 €
9,98 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni kate Kiilto Fibergum, 1.3 kg
  • Maht: 1 l
  • Kaal: 1.3 kg
  • Töötemperatuur: +15 - +30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Kiilto D4, 0.75 l, kollane v.
31,82 € / tk
31,82 € / 1 tk
Liim paigaldus- Kiilto D4, 0.75 l, kollane v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Kiilto Solid, 15 l, valge v.
91,56 € / tk
15.0 l / 1 tk
6,10 € / 1 l
Liim parketi Kiilto Solid, 15 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Kiilto Master Flis, 5 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
14,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,20 €
5.0 l / 1 tk
2,84 € / 1 l
Tapeediliim Kiilto Master Flis, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Kiilto MS Silex, 10 l, valge v.
112,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 112,00 €
134,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 134,93 €
17.0 kg / 1 tk
7,94 € / 1 kg
Liim parketi Kiilto MS Silex, 10 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 10 kg
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
55,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,00 €
10.0 kg / 1 tk
5,50 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 10 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 10 kg
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
41,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,40 €
10.0 kg / 1 tk
4,14 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 10 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 3 kg
13,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,00 €
18,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
3.0 kg / 1 tk
6,30 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 3 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 1 kg
6,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,55 €
9,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,50 €
1.0 kg / 1 tk
9,50 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 1 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 1 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 3 kg
13,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,00 €
18,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
3.0 kg / 1 tk
6,30 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 3 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 1 kg
6,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,55 €
9,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,50 €
1.0 kg / 1 tk
9,50 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 34 Tume Liiv, tasandav, 1 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 1 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 10 kg
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
55,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,00 €
10.0 kg / 1 tk
5,50 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 10 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 1 kg
6,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,55 €
9,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,50 €
1.0 kg / 1 tk
9,50 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 52 Soe Hall, tasandav, 1 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 1 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 3 kg
13,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,00 €
18,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,90 €
3.0 kg / 1 tk
6,30 € / 1 kg
Vuugitäide Kiilto 81 Khaki Pruun, tasandav, 3 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 18 - 20 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Kiilto Masa, 0.29 l, pruun v.
12,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,79 €
18,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,49 €
0.29 l / 1 tk
63,76 € / 1 l
Hermeetik Kiilto Masa, 0.29 l, pruun v.
  • Maht: 0.29 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Kiilto Masa, 0.6 l, valge v.
16,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,89 €
24,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,29 €
0.6 l / 1 tk
40,48 € / 1 l
Hermeetik Kiilto Masa, 0.6 l, valge v.
  • Maht: 0.6 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Kiilto, peeneteraline, valge v.
13,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,49 €
19,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,49 €
4.8 kg / 1 tk
4,06 € / 1 kg
Pahtel Kiilto, peeneteraline, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooniteibid Kiilto, 100 m x 1000 mm
199,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 199,00 €
364,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 364,00 €
100.0 m / 1 tk
3,64 € / 1 m
Hüdroisolatsiooniteibid Kiilto, 100 m x 1000 mm
  • Laius: 1000 mm
  • Pikkus: 100 m
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend, silikoonile Kiilto T3545.928, 0.4 l
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,07 €
18,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,69 €
0.4 l / 1 tk
46,73 € / 1 l
Puhastusvahend, silikoonile Kiilto T3545.928, 0.4 l
  • Maht: 0.4 l
  • Kaal: 0.312 kg
  • Toode on ette nähtud: Silikoonile
  • Pihustiga: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Kiilto M1000 ECO, 1 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,59 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,19 €
1.0 l / 1 tk
21,59 € / 1 l
Liim põrandakatted Kiilto M1000 ECO, 1 l
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
  • Liimi kasutusalad: PVC, Tekstiil
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Kiilto M1000 ECO, 3 l
40,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,99 €
59,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,00 €
3.0 l / 1 tk
19,67 € / 1 l
Liim põrandakatted Kiilto M1000 ECO, 3 l
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
  • Liimi kasutusalad: PVC, Tekstiil
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduliim Kiilto 66, 0.75 l
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
15,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,89 €
0.75 l / 1 tk
21,19 € / 1 l
Puiduliim Kiilto 66, 0.75 l
  • Liimi tüüp: Puit
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal, Paber/papp, Portselan, Puit, Tekstiil
  • Hoida temperatuuril: 5 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Kiilto, kaunistamise, 10 kg
26,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,90 €
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
10.0 kg / 1 tk
3,79 € / 1 kg
Kuiv pahtlisegu Kiilto, kaunistamise, 10 kg
  • Segu tüüp: Kaunistamise
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Kiilto, kaunistamise, 3 kg
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,40 €
15,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,10 €
3.0 kg / 1 tk
5,03 € / 1 kg
Kuiv pahtlisegu Kiilto, kaunistamise, 3 kg
  • Segu tüüp: Kaunistamise
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu Kiilto MAXIRAPID, tasandav, 20 kg
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
20.0 kg / 1 tk
2,25 € / 1 kg
Segu Kiilto MAXIRAPID, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Kiilto Clear, 0.29 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
0.29 l / 1 tk
64,79 € / 1 l
Liim universaalne Kiilto Clear, 0.29 l
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Keraamika, Kivi, Klaas, Metall, Peegel, Puit
  • Hoida temperatuuril: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Kiilto Acryl, 310 ml, valge v.
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
3,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,89 €
0.31 l / 1 tk
12,55 € / 1 l
Liim Kiilto Acryl, 310 ml, valge v.
  • Maht: 310 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
  • Niiskuskindel: Jah
  • Kuumuskindlus: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Kiilto Rapid, 0.29 l
9,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
0.29 l / 1 tk
46,86 € / 1 l
Liim universaalne Kiilto Rapid, 0.29 l
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Kivi, Metall, Plast, Puit
  • Hoida temperatuuril: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
14,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,49 €
0.29 l / 1 tk
49,97 € / 1 l
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
  • Maht: 0.29 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
14,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,49 €
0.29 l / 1 tk
49,97 € / 1 l
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
  • Maht: 0.29 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
14,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,49 €
0.29 l / 1 tk
49,97 € / 1 l
Hermeetik Kiilto, 0.29 l
  • Maht: 0.29 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kuiv- Kiilto Ultra Fix, 20 kg
17,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,09 €
24,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,79 €
20.0 kg / 1 tk
1,24 € / 1 kg
Liim kuiv- Kiilto Ultra Fix, 20 kg
  • Liimi tüüp: Kuiv-
  • Liimi kasutusalad: Plaadid
  • Hoida temperatuuril: 5 - 20 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Kiilto, 15 l
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
172,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 172,00 €
15.0 l / 1 tk
11,47 € / 1 l
Liim põrandakatted Kiilto, 15 l
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Silikoon Kiilto 38, 0.31 l, pruun v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
21,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,90 €
0.31 l / 1 tk
70,65 € / 1 l
Silikoon Kiilto 38, 0.31 l, pruun v.
  • Värv: Pruun v.
  • Maht: 0.31 l
  • Kaal: 0.3 kg
  • Kulu: 5 x 5 mm vuuki u 12 m / padrun
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Täide Kiilto, kaunistamise, 10 kg
22,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,90 €
42,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,99 €
10.0 kg / 1 tk
4,30 € / 1 kg
Täide Kiilto, kaunistamise, 10 kg
  • Segu tüüp: Kaunistamise
  • Aine / segu otstarve: Vahede plaatide vahel täitmiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 20 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 4
1 - 48 kuvatud 172-st