Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Toode on ette nähtud
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Helkivate detailidega
Suurus
Soojustusega
Kontsentratsioon
Kontsentratsioon tähistab lõhnaõlide tugevust ja püsivust. • EDT'l või tualettveel võib olla nii naiste, kui ka meeste aroom, olla keskmise või kõrge püsivusega. • EDP või parfüümvesi on naiste aroom, mida iseloomustab suurem lõhna tugevus ja suurem püsivus.
Pakendi kogus, tk
Ühilduvad tootjad
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist×
1 - 48 kuvatud 50-st
Sorteeri:
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, valge, 2.5 l
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
254,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,00 €
2.5 l / 1 tk
101,60 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, valge, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,94 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
0.5 l / 1 tk
108,00 € / 1 l
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesuvaht Osmo 8025, 1 l
29,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,19 €
43,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,00 €
1.0 l / 1 tk
43,00 € / 1 l
Pesuvaht Osmo 8025, 1 l
  • Materjal: -
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 2.5 l
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
2.5 l / 1 tk
69,60 € / 1 l
Antiseptik puidule Osmo, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 0.5 l
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
31,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,19 €
0.5 l / 1 tk
62,38 € / 1 l
Antiseptik puidule Osmo, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil Tints, valge v., 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil Tints, valge v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.125 l
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
242,32 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.5 l
39,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,99 €
58,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,00 €
0.5 l / 1 tk
116,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 2.5 l
124,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,99 €
254,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,00 €
2.5 l / 1 tk
101,60 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
242,32 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.37 l / 1 tk
145,95 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
242,32 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesukomplekt Osmo, puidule
49,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,90 €
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
Laos
Põrandapesukomplekt Osmo, puidule
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rullide komplekt Osmo 14000198, mikrokiud-polüester, 100 mm, 10 tk
24,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,21 €
52,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,90 €
0€ pakiautomaati
Rullide komplekt Osmo 14000198, mikrokiud-polüester, 100 mm, 10 tk
  • Rulli läbimõõt: 100 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
  • Rulli materjal: Mikrokiud-polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhasti Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, puidule/puitpõrandate jaoks, 10 l
227,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 227,90 €
274,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 274,90 €
0€ pakiautomaati
Puhasti Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, puidule/puitpõrandate jaoks, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule, Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavaha Osmo 3087, puitpõrandate jaoks, 1 l
51,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
64,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,90 €
1.0 l / 1 tk
64,90 € / 1 l
0€ pakiautomaati
Põrandavaha Osmo 3087, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapuhastusvedelik Osmo WPC & BPC, puitpõrandate jaoks, 1 l
38,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,03 €
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
1.0 l / 1 tk
46,90 € / 1 l
Põrandapuhastusvedelik Osmo WPC & BPC, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapuhastusvedelik Osmo Intensive, puitpõrandate jaoks, 1 l
29,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,97 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
1.0 l / 1 tk
41,90 € / 1 l
Põrandapuhastusvedelik Osmo Intensive, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesuvahend Osmo Wisch-Fix, puitpõrandate jaoks, 5 l
126,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 126,90 €
152,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 152,90 €
0€ pakiautomaati
Põrandapesuvahend Osmo Wisch-Fix, puitpõrandate jaoks, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapuhastusvedelik Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, puitpõrandate jaoks, 1 l
51,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
64,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,90 €
0€ pakiautomaati
Põrandapuhastusvedelik Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapuhastusvedelik Osmo 8026, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
22,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,99 €
27,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,99 €
Põrandapuhastusvedelik Osmo 8026, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesukomplekt Osmo Wood Reviver Power Gel, puidule, 5 l
129,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 129,90 €
155,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 155,90 €
0€ pakiautomaati
Põrandapesukomplekt Osmo Wood Reviver Power Gel, puidule, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduhoolduspasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, puidule, 0.075 kg
26,19 € / tk
Puiduhoolduspasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, puidule, 0.075 kg
  • Kaal: 0.075 kg
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesuvahend Osmo Intensive Cleaner, puitpõrandate jaoks, 5 l
126,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 126,90 €
152,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 152,90 €
5.0 l / 1 tk
30,58 € / 1 l
0€ pakiautomaati
Põrandapesuvahend Osmo Intensive Cleaner, puitpõrandate jaoks, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lapp, universaalne Osmo, valge v., kiud, 10 tk
11,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,19 €
15,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
Lapp, universaalne Osmo, valge v., kiud, 10 tk
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Kiud
  • Lapi otstarve: Universaalne
  • Pakendi kogus, tk: 10
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kiudmaterjalist kangas Osmo Cleaning Kit 14000262, 4 tk, valge v./roheline v.
49,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,90 €
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
Kiudmaterjalist kangas Osmo Cleaning Kit 14000262, 4 tk, valge v./roheline v.
  • Materjal: Mikrokiud, Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hari Osmo, 150 mm, puidust pindadele
20,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,97 €
45,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,90 €
0€ pakiautomaati
Hari Osmo, 150 mm, puidust pindadele
  • Laius: 150 mm
  • Käepide: Plastikust
  • Pintsli otstarve: Puidust pindadele
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parketi värvimise komplekt Osmo 14000233, 1500 mm
51,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,46 €
88,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,90 €
0€ pakiautomaati
Parketi värvimise komplekt Osmo 14000233, 1500 mm
  • Pikkus: 1500 mm
  • Materjal: Plastik, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Parketi värvimise komplekt Osmo 14000230, 250 mm
48,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,03 €
83,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,90 €
0€ pakiautomaati
Parketi värvimise komplekt Osmo 14000230, 250 mm
  • Pikkus: 250 mm
  • Materjal: Mikrokiud, Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvimistööriistade komplekt Osmo 14000171
39,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,83 €
74,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,90 €
0€ pakiautomaati
Värvimistööriistade komplekt Osmo 14000171
  • Laius: 150 mm
  • Materjal: Metall, Plastik, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassi õlitamiskomplekt Osmo Oil Finish Set, 220 mm x 200 mm
43,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,45 €
75,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,90 €
0€ pakiautomaati
Terrassi õlitamiskomplekt Osmo Oil Finish Set, 220 mm x 200 mm
  • Pikkus: 220 mm
  • Laius: 200 mm
  • Materjal: Plastik, Tekstiil
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Osmo 14000300, ristkülik, 150 mm, tööks õlivärvidega
44,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,59 €
77,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,90 €
0€ pakiautomaati
Pintsel Osmo 14000300, ristkülik, 150 mm, tööks õlivärvidega
  • Laius: 150 mm
  • Harjased: Naturaalsed
  • Käepide: Puidust
  • Pintsli otstarve: Tööks õlivärvidega
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Poleerimispadi Osmo 14000242, 330 mm
23,29 € / tk
0€ pakiautomaati
Poleerimispadi Osmo 14000242, 330 mm
  • Läbimõõt: 330 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Poleerimispadi Osmo 14000259, 330 mm
23,29 € / tk
0€ pakiautomaati
Poleerimispadi Osmo 14000259, 330 mm
  • Läbimõõt: 330 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Poleerimispadi Osmo 14000241, 330 mm
23,29 € / tk
0€ pakiautomaati
Poleerimispadi Osmo 14000241, 330 mm
  • Läbimõõt: 330 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rulli käepide Osmo 14000277, 250 mm, 286 mm
11,69 € / tk
Rulli käepide Osmo 14000277, 250 mm, 286 mm
  • Pikkus: 286 mm
  • Rulli läbimõõt: 250 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rulli käepide Osmo 14000275, 290 mm
5,99 € / tk
Rulli käepide Osmo 14000275, 290 mm
  • Pikkus: 290 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvirull Osmo 14000173, mikrokiud, 250 mm
14,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,20 €
24,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
Värvirull Osmo 14000173, mikrokiud, 250 mm
  • Pikkus: 250 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
  • Rulli materjal: Mikrokiud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rullide komplekt Osmo 14000182, mikrokiud, 100 mm, 2 tk
10,09 € / tk
Rullide komplekt Osmo 14000182, mikrokiud, 100 mm, 2 tk
  • Pikkus: 100 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
  • Rulli materjal: Mikrokiud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Osmo Flachenstreicher, lõõtsatüüpi, 100 mm, puidust pindadele
25,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,02 €
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
0€ pakiautomaati
Pintsel Osmo Flachenstreicher, lõõtsatüüpi, 100 mm, puidust pindadele
  • Laius: 100 mm
  • Harjased: Sünteetilised
  • Käepide: Puidust
  • Pintsli otstarve: Puidust pindadele
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Osmo Flachenstreicher, lõõtsatüüpi, 60 mm, puidust pindadele
15,79 € / tk
Pintsel Osmo Flachenstreicher, lõõtsatüüpi, 60 mm, puidust pindadele
  • Laius: 60 mm
  • Harjased: Sünteetilised
  • Käepide: Puidust
  • Pintsli otstarve: Puidust pindadele
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Osmo 14000176, lõõtsatüüpi, 50 mm, puidust pindadele
13,99 € / tk
Pintsel Osmo 14000176, lõõtsatüüpi, 50 mm, puidust pindadele
  • Laius: 50 mm
  • Harjased: Naturaalsed
  • Käepide: Puidust
  • Pintsli otstarve: Puidust pindadele
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pintsel Osmo 14000175, lõõtsatüüpi, 25 mm, tööks õlivärvidega
8,19 € / tk
Pintsel Osmo 14000175, lõõtsatüüpi, 25 mm, tööks õlivärvidega
  • Laius: 25 mm
  • Harjased: Sünteetilised
  • Käepide: Puidust
  • Pintsli otstarve: Tööks õlivärvidega
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
5,99 € / tk
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Pikkus: 115 mm
  • Laius: 95 mm
  • Kõrgus: 20 mm
  • Värv: Roheline v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
5,99 € / tk
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Pikkus: 115 mm
  • Laius: 95 mm
  • Kõrgus: 20 mm
  • Värv: Punane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 - 48 kuvatud 50-st