Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Suurus
Pakendi kogus, tk
1 - 48 kuvatud 560-st
Sorteeri:
Küürimissvamm Osmo Color, 115 mm x 95 mm x 20 mm
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
Küürimissvamm Osmo Color, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Pikkus: 115 mm
  • Laius: 95 mm
  • Kõrgus: 20 mm
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, valge, 2.5 l
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
254,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,00 €
2.5 l / 1 tk
101,60 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, valge, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Top Oil, 0.5 l
31,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,79 €
58,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,00 €
58,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Top Oil, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
0.005 l / 1 tk
638,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,94 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
0.5 l / 1 tk
108,00 € / 1 l
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo, 2.5 l
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
2.5 l / 1 tk
63,60 € / 1 l
Terrassiõli Osmo, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, 0.5 l
31,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,79 €
58,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,00 €
58,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Top Oil, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3062, 0.75 l
43,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,39 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3062, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesuvaht Osmo 8025, 1 l
29,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,19 €
43,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,00 €
1.0 l / 1 tk
43,00 € / 1 l
Pesuvaht Osmo 8025, 1 l
  • Materjal: -
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesukomplekt Osmo, puidule
49,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,90 €
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
Laos
Põrandapesukomplekt Osmo, puidule
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo 009, lehis v., 2.5 l
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
2.5 l / 1 tk
63,60 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 009, lehis v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 2.5 l
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
2.5 l / 1 tk
69,60 € / 1 l
Antiseptik puidule Osmo, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 0.5 l
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
31,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,19 €
0.5 l / 1 tk
62,38 € / 1 l
Antiseptik puidule Osmo, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 009, 0.75 l
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
0.75 l / 1 tk
86,67 € / 1 l
Puiduõli Osmo 009, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, valge v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, valge v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, eeben v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, eeben v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
0.005 l / 1 tk
638,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hele pruun v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hele pruun v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, lumi v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, lumi v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, hall v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, hall v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
0.005 l / 1 tk
638,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, pähklipuu v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, pähklipuu v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, merevaigu-kollane v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, merevaigu-kollane v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mänd v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mänd v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, grafiit v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, grafiit v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, must v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, must v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, jatoba (3516) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, jatoba (3516) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Maintenance, läbipaistev v., 1 l
49,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,99 €
87,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 87,00 €
1.0 l / 1 tk
87,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Maintenance, läbipaistev v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, havanna (3541) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, havanna (3541) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, siidine (3172) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, siidine (3172) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, kiviklibu (3181) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, kiviklibu (3181) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, maa (3073) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, maa (3073) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, valge v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, valge v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, mesi (3071) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, mesi (3071) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, helehall v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, helehall v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduõli Osmo Hardwax, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 12
1 - 48 kuvatud 560-st