Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pakendi kogus, tk
529 - 561 kuvatud 561-st
Sorteeri:
Õlipeits Osmo Oil Stain, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, must, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, must, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Oil Stain, läbipaistev, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, läbipaistev, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3172, 0.75 l
66,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,90 €
114,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 114,90 €
114,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3172, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruunikas v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax, 0.375 l
44,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,90 €
87,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 87,90 €
0.375 l / 1 tk
234,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruunikas v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3067, helehall v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,90 €
104,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Hardwax 3067, helehall v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo 3075, must, 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,90 €
104,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3075, must, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 021, 2.5 l
124,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,90 €
213,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 213,90 €
2.5 l / 1 tk
85,56 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 021, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo Bangkirai Oil 016 Dark, 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
0.75 l / 1 tk
113,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo Bangkirai Oil 016 Dark, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, pähkel, 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, pähkel, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo 3062, 2.5 l
180,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 180,90 €
310,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 310,90 €
310,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3062, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax, tamm, 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, tamm, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo, valge v., 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo, valge v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo Decking Oil 019 Grey, 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
0.75 l / 1 tk
113,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo Decking Oil 019 Grey, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo 3181, hall, 0.75 l
66,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,90 €
114,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 114,90 €
114,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3181, hall, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Oil Stain, konjak v., 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, konjak v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, jatoba (3516) v., 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, jatoba (3516) v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo 016 Bangkirai Oil Dark, 2.5 l
124,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,90 €
213,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 213,90 €
2.5 l / 1 tk
85,56 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 016 Bangkirai Oil Dark, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Color Oil Stain, helehall, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Color Oil Stain, helehall, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, tubakas (3564) v., 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, tubakas (3564) v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3103, tamm, 0.75 l
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
112,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 112,90 €
112,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3103, tamm, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7304, kasutusvalmis, tamm v., 0.1 kg
22,99 € / tk
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7304, kasutusvalmis, tamm v., 0.1 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 3 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7302, kasutusvalmis, mänd v., 0.1 kg
22,99 € / tk
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7302, kasutusvalmis, mänd v., 0.1 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 3 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7303, kasutusvalmis, mahogany v., 0.1 kg
22,99 € / tk
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7303, kasutusvalmis, mahogany v., 0.1 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 3 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7300, kasutusvalmis, valge v., 0.1 kg
22,99 € / tk
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7300, kasutusvalmis, valge v., 0.1 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 3 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7301, kasutusvalmis, pöök v., 0.1 kg
22,99 € / tk
Universaalne kitt Osmo Wood Filler 7301, kasutusvalmis, pöök v., 0.1 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 3 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Teleskoopkäepide Osmo 14000312, 2000 mm
33,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,03 €
71,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,90 €
Teleskoopkäepide Osmo 14000312, 2000 mm
  • Pikkus: 2000 mm
  • Materjal: Alumiinium, Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õli Osmo Polyx®-Oil 3362, 0.125 l

Välja müüdud

Õli Osmo Polyx®-Oil 3362, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
Õli Osmo Polyx®-Oil Rapid 3236, läbipaistev v., 0.125 l

Välja müüdud

Õli Osmo Polyx®-Oil Rapid 3236, läbipaistev v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Õli Osmo Polyx®-Oil Rapid 3232, satiin v., 0.125 l

Välja müüdud

Õli Osmo Polyx®-Oil Rapid 3232, satiin v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
1 ... 10 12
529 - 561 kuvatud 561-st