Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pakendi kogus, tk
481 - 528 kuvatud 561-st
Sorteeri:
Terrassiõli Osmo 020, must v., 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
Terrassiõli Osmo 020, must v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 021 Bog Oak, tume tamm v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 021 Bog Oak, tume tamm v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 019, hall v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 019, hall v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 009 Larch, pruun v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 009 Larch, pruun v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 013, garapa v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 013, garapa v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 007, teak v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 007, teak v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 06 Bangkirai, pruun v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 06 Bangkirai, pruun v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 016 Bangkirai Dark, pruun v., 0.125 l
28,29 € / tk
Terrassiõli Osmo 016 Bangkirai Dark, pruun v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
5,99 € / tk
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Pikkus: 115 mm
  • Laius: 95 mm
  • Kõrgus: 20 mm
  • Värv: Roheline v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
5,99 € / tk
Tald Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Pikkus: 115 mm
  • Laius: 95 mm
  • Kõrgus: 20 mm
  • Värv: Punane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3590, must v., 1 l
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,90 €
179,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 179,90 €
Puiduõli Osmo 3590, must v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 004, douglas fir v., 2.5 l
124,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,90 €
213,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 213,90 €
2.5 l / 1 tk
85,56 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 004, douglas fir v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 004, douglas fir v., 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
0.75 l / 1 tk
113,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 004, douglas fir v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Finish Clear Extra Thin 1101, satiin v., 0.125 l
25,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,79 €
50,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,90 €
0.125 l / 1 tk
407,20 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Finish Clear Extra Thin 1101, satiin v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 014, massaranduba v., 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
0.75 l / 1 tk
113,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 014, massaranduba v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 014, massaranduba v., 2.5 l
124,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,90 €
213,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 213,90 €
2.5 l / 1 tk
85,56 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 014, massaranduba v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3092, kuld v., 2.5 l
329,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 329,00 €
539,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 539,00 €
2.5 l / 1 tk
215,60 € / 1 l
Smart 3 Leasing
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3092, kuld v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Kuldne v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3062, läbipaistev v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3062, läbipaistev v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3032, satiin v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3032, satiin v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3065, läbipaistev v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3065, läbipaistev v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3065, läbipaistev, 10 l
549,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 549,00 €
839,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 839,00 €
10.0 l / 1 tk
83,90 € / 1 l
Smart 3 Leasing
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3065, läbipaistev, 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo Anti Slip 430, satiin, 0.75 l
52,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,90 €
96,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,90 €
0.75 l / 1 tk
129,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo Anti Slip 430, satiin, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Põrandaõli Osmo Polyx®-Oil 3089, satiin v., 2.5 l
193,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 193,90 €
339,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 339,00 €
2.5 l / 1 tk
135,60 € / 1 l
Põrandaõli Osmo Polyx®-Oil 3089, satiin v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Põrandaõli Osmo Polyx®-Oil 3088, läbipaistev v., 0.75 l
73,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,90 €
126,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 126,90 €
0.75 l / 1 tk
169,20 € / 1 l
Põrandaõli Osmo Polyx®-Oil 3088, läbipaistev v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 013, garapa v., 0.75 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
0.75 l / 1 tk
113,20 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 013, garapa v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Terrassiõli Osmo 013, garapa, 2.5 l
124,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,90 €
213,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 213,90 €
2.5 l / 1 tk
85,56 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 013, garapa, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3075, must v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3075, must v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v., Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3073 žemės sp., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3073 žemės sp., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3074, grafiit v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3074, grafiit v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3071, mesine v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3071, mesine v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3072, merevaigu-kollane v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3072, merevaigu-kollane v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Hardwax 3067, helehall v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Hardwax 3067, helehall v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3067, helehall, 2.5 l
184,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 184,90 €
316,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 316,90 €
2.5 l / 1 tk
126,76 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3067, helehall, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 0.375 l
44,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,90 €
87,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 87,90 €
0.375 l / 1 tk
234,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v., Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
0.125 l / 1 tk
431,20 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3102, pöök v./läbipaistev v./hele pöök v., 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3102, pöök v./läbipaistev v./hele pöök v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v., Pruunikas v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3102, pöök v./läbipaistev v./hele pöök v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
0.125 l / 1 tk
431,20 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3102, pöök v./läbipaistev v./hele pöök v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v., Pruunikas v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 0.75 l
61,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,90 €
112,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 112,90 €
0.75 l / 1 tk
150,53 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 0.375 l
44,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,90 €
87,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 87,90 €
0.375 l / 1 tk
234,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev v., 10 l
549,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 549,00 €
839,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 839,00 €
10.0 l / 1 tk
83,90 € / 1 l
Smart 3 Leasing
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev v., 2.5 l
180,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 180,90 €
310,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 310,90 €
2.5 l / 1 tk
124,36 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev, 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3011, läbipaistev, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Põrandapesuvahend Osmo, puitpõrandate jaoks, 1 l
35,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,97 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
41,90 € / 1 tk
Põrandapesuvahend Osmo, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandapesuvahend Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
35,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,94 €
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
0.5 l / 1 tk
87,80 € / 1 l
Põrandapesuvahend Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, hall, 0.5 l
65,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,99 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 90,00 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, hall, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
481 - 528 kuvatud 561-st