Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pakendi kogus, tk
49 - 96 kuvatud 560-st
Sorteeri:
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, konjak v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, konjak v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, tubakas (3564) v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, tubakas (3564) v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, satiin v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
0.005 l / 1 tk
638,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, satiin v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, konjak v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Õlipeits Osmo Oil Stain, konjak v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, kask v., 0.005 l
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, kask v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil Tints, valge v., 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil Tints, valge v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvimistööriist Osmo Color
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,79 €
Värvimistööriist Osmo Color
  • Kaal: 100 g
  • Värv: Roheline v., Valge v.
  • Materjal: Mikrokiud
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hoidik Osmo Color
14,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
Hoidik Osmo Color
  • Kaal: 90 g
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
0.75 l / 1 tk
102,67 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, mahagon v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.125 l
18,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,89 €
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,39 €
0.125 l / 1 tk
259,12 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, tamm v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax, hall, 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, hall, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax, must, 0.375 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,99 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,00 €
0.375 l / 1 tk
226,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, must, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.125 l
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
242,32 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall, 0.125 l
22,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,49 €
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,39 €
0.125 l / 1 tk
259,12 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, hall, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo 3161, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Puiduvaha Osmo 3161, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge, 2.5 l
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
229,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 229,00 €
2.5 l / 1 tk
91,60 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, valge, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo 3164, tamm, 0.75 l
44,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,34 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Puiduvaha Osmo 3164, tamm, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, konjak v., 0.125 l
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,39 €
0.125 l / 1 tk
259,12 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, konjak v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.5 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,99 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,00 €
0.5 l / 1 tk
169,80 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, akaatsia, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mänd, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
0.75 l / 1 tk
102,67 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mänd, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
0.75 l / 1 tk
102,67 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruunikas v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo 010 Thermowood, 2.5 l
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
2.5 l / 1 tk
63,60 € / 1 l
Terrassiõli Osmo 010 Thermowood, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo, 0.75 l
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
0.75 l / 1 tk
86,67 € / 1 l
Terrassiõli Osmo, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,99 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,00 €
0.375 l / 1 tk
226,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo 3065, 0.75 l
46,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,19 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3065, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, mänd v., 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, mänd v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Original, 0.75 l
57,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Original, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax, tamm, 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, tamm, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax, must, 0.75 l
66,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,99 €
114,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
0.75 l / 1 tk
153,20 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, must, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Lõikelauaõli osmo 3099 värvitu matt 0.5l
35,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,49 €
52,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,00 €
0.5 l / 1 tk
104,00 € / 1 l
Lõikelauaõli osmo 3099 värvitu matt 0.5l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo 3143, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Puiduvaha Osmo 3143, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3119, hall, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Puiduõli Osmo 3119, hall, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax, kask/läbipaistev, 0.75 l
52,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
0.75 l / 1 tk
102,67 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax, kask/läbipaistev, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 2.5 l
124,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 124,99 €
254,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 254,00 €
2.5 l / 1 tk
101,60 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
104,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Oranž v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon, 0.375 l
34,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, mahagon, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
104,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
242,32 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.37 l / 1 tk
145,95 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
104,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
104,90 € / 1 tk
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax, lumi, 0.375 l
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,99 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,00 €
0.375 l / 1 tk
226,40 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax, lumi, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
0.125 l / 1 tk
431,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Top Oil, läbipaistev, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo 3111, valge, 0.75 l
44,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,34 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Puiduvaha Osmo 3111, valge, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2 4 ... 12
49 - 96 kuvatud 560-st