Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pakendi kogus, tk
97 - 144 kuvatud 561-st
Sorteeri:
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
37,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,49 €
54,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,00 €
0.375 l / 1 tk
144,00 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx-Oil, läbipaistev, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, läbipaistev, 0.75 l
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
0.75 l / 1 tk
86,67 € / 1 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, läbipaistev, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, eeben v., 0.125 l
22,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,49 €
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,39 €
0.125 l / 1 tk
259,12 € / 1 l
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, eeben v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Rullide komplekt Osmo 14000198, mikrokiud-polüester, 100 mm, 10 tk
24,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,21 €
52,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,90 €
Rullide komplekt Osmo 14000198, mikrokiud-polüester, 100 mm, 10 tk
  • Rulli läbimõõt: 100 mm
  • Otstarve: Värvimistöödeks
  • Rulli materjal: Mikrokiud-polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Osmo Wood protector, läbipaistev v., 2.5 l
132,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 132,90 €
227,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 227,90 €
Puidu immutusvahend Osmo Wood protector, läbipaistev v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish Extra Thin 1101, läbipaistev v., 2.5 l
133,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 133,90 €
229,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 229,90 €
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish Extra Thin 1101, läbipaistev v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3028, satiin v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3028, satiin v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo 3164, tamm v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puiduvaha Osmo 3164, tamm v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3040, valge v., 0.125 l
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3040, valge v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 2.5 l
171,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 2.5 l, Läbipaistev v.
141,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 141,90 €
243,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 243,90 €
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 2.5 l, Läbipaistev v.
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Ei ole lahjendatav
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 0.75 l, Läbipaistev v.
51,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
94,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,90 €
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 0.75 l, Läbipaistev v.
  • Maht: 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Ei ole lahjendatav
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Country, medium brown, 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puiduõli Osmo Country, medium brown, 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puiduõli Osmo Country, elevandiluu v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puiduõli Osmo Country, elevandiluu v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Woodstain 731, mänd v./oregoni mӓnd v., 10 l
479,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 479,00 €
729,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 729,00 €
Smart 3 Leasing
Õlipeits Osmo Woodstain 731, mänd v./oregoni mӓnd v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Õlipeits Osmo Woodstain 701, läbipaistev v., 10 l
479,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 479,00 €
729,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 729,00 €
Smart 3 Leasing
Õlipeits Osmo Woodstain 701, läbipaistev v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2704, dusk grey v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2704, dusk grey v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2404, fir green v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2404, fir green v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Oranž v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2204, elevandiluu v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2204, elevandiluu v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2506, royal blue v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2506, royal blue v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Sinakas v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2501, labrador blue v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2501, labrador blue v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Sinakas v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2704, dusk grey v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2704, dusk grey v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2308, nordic red v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2308, nordic red v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2402, fir green v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2402, fir green v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Antratsiit v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2205, sunflower yellow v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2205, sunflower yellow v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Oranž v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2203, light ochre v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Oranž v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2742, traffic grey v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2742, traffic grey v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2404, fir green v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Puitfassaadide värvid Osmo Country Colour 2404, fir green v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2506, royal blue v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2506, royal blue v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Sinakas v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Värv Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2507, dove blue v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Värv Osmo Country Colour 2507, dove blue v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Sinakas v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2507, dove blue v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2507, dove blue v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Sinakas v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2742, traffic grey v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2742, traffic grey v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2716, antratsiithall v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal, 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal, 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal, 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal, 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2204, ivory beige v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Värv Osmo Country Colour 2204, ivory beige v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 2.5 l
165,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 165,90 €
284,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 284,90 €
Värv Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Värv Osmo Country Colour 2607, tumepruun v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2205, sunflower yellow v., 0.125 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Värv Osmo Country Colour 2205, sunflower yellow v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Värv Osmo Country Colour 2101, valge v., 0.75 l
60,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 60,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Värv Osmo Country Colour 2101, valge v., 0.75 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
1 3 5 ... 12
97 - 144 kuvatud 561-st