Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 96 kuvatud 419-st
Sorteeri:
Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 10 l
71,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,00 €
104,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,00 €
104,00 € / 1 tk
Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 3 l
31,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,79 €
45,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,79 €
45,79 € / 1 tk
Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 1 l
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
12,59 € / 1 tk
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Pentacolor Pentatix, valge v., 2.7 l
21,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,92 €
26,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,67 €
26,67 € / 1 tk
Krunt Pentacolor Pentatix, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Kruntvärvid
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 18 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt puidu Pentacolor Villa Novus Primer, värvitu, 1 l
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
15,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,29 €
1.0 l / 1 tk
15,29 € / 1 l
Krunt puidu Pentacolor Villa Novus Primer, värvitu, 1 l
  • Krundi tüüp: Puidu
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 10 l
43,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,99 €
65,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,81 €
10.0 l / 1 tk
6,58 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 3 l
19,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,46 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
23,58 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 10 l
48,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,39 €
72,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,00 €
72,00 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
82,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,00 €
10.0 l / 1 tk
8,20 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 1 l
8,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
10,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,08 €
1.0 l / 1 tk
10,08 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 10 l
53,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,48 €
82,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,00 €
10.0 l / 1 tk
8,20 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 3 l
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,76 €
3.0 l / 1 tk
9,92 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 1 l
9,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,59 €
12,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,34 €
1.0 l / 1 tk
12,34 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, kollakspruun v., 2.7 l
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
36,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
2.7 l / 1 tk
13,69 € / 1 l
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, kollakspruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, kollakspruun v., 0.9 l
10,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
13,90 € / 1 tk
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, kollakspruun v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 5 l
31,91 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,91 €
49,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,33 €
5.0 l / 1 tk
9,87 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 1 l
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
1.0 l / 1 tk
11,59 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 3 l
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
18,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,52 €
18,52 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 3, valge v., 5 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
38,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,62 €
5.0 l / 1 tk
7,72 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 3, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, seinale/fassaadile/akendele Pentacolor Aquamel, matt, 0.8 kg, valge v.
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
0.8 kg / 1 tk
12,85 € / 1 kg
Värv, seinale/fassaadile/akendele Pentacolor Aquamel, matt, 0.8 kg, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, sinine v.
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
47,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,89 €
2.7 l / 1 tk
17,74 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, sinine v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 5 l
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
39,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,03 €
39,03 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 2.5 l, hõbe v.
32,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,29 €
46,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,21 €
2.5 l / 1 tk
18,80 € / 1 l
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 2.5 l, hõbe v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 0.75 l, roheline v.
12,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,80 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
14,93 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 0.75 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
5.0 l / 1 tk
9,66 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
5.0 l / 1 tk
9,66 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 10 l
51,48 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,48 €
64,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,78 €
10.0 l / 1 tk
6,48 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 3 l
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,76 €
3.0 l / 1 tk
9,92 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Professional Matt, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 10 l
39,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,62 €
46,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,86 €
10.0 l / 1 tk
4,69 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 5 l
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,55 €
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
5.0 l / 1 tk
5,46 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 3, valge v., 10 l
46,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,06 €
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
61,69 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 3, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, läbipaistev v., 4.5 l
32,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,99 €
50,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,98 €
4.0 l / 1 tk
12,75 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, läbipaistev v., 4.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 4.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
22,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,69 €
32,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,69 €
2.7 l / 1 tk
12,11 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 3 l
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
3.0 l / 1 tk
8,75 € / 1 l
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Ultra Fasad, emulsiooni-, täismatt, 5 l
27,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,89 €
40,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,19 €
5.0 l / 1 tk
8,04 € / 1 l
Fassaadivärvi alus Pentacolor Ultra Fasad, emulsiooni-, täismatt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra 7, emulsiooni-, matt, 5 l
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
5.0 l / 1 tk
6,49 € / 1 l
Värvi alus Pentacolor Ultra 7, emulsiooni-, matt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, must v., 0.9 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
0.9 l / 1 tk
16,59 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, must v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, tumepruun v., 2.7 l
22,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,69 €
31,82 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,82 €
2.7 l / 1 tk
11,79 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, tumepruun v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, punakaspruun v./pihlakas v., 2.7 l
21,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,52 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
2.7 l / 1 tk
9,73 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, punakaspruun v./pihlakas v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, hall v., 2.7 l
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
36,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
36,97 € / 1 tk
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, hall v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiooni-, poolmatt, 5 l
30,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,09 €
39,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,03 €
39,03 € / 1 tk
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiooni-, poolmatt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiooni-, poolmatt, 3 l
15,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,89 €
29,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
29,90 € / 1 tk
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiooni-, poolmatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 1 l
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
1.0 l / 1 tk
10,81 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 10, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 5 l
27,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,90 €
33,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,88 €
5.0 l / 1 tk
6,78 € / 1 l
Fassaadivärvi alus Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiooni-, poolmatt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärv Pentacolor Ultra Primer, valge v., 3 l
18,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,69 €
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
3.0 l / 1 tk
8,07 € / 1 l
Kruntvärv Pentacolor Ultra Primer, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 5 l
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
32,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
5.0 l / 1 tk
6,57 € / 1 l
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 3 l
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
29,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
29,35 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 3 l
19,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,39 €
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
3.0 l / 1 tk
8,07 € / 1 l
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2 4 ... 9
49 - 96 kuvatud 419-st