Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
97 - 144 kuvatud 419-st
Sorteeri:
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 1 l
9,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,69 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
13,99 € / 1 tk
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 1 l
8,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
10,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,08 €
1.0 l / 1 tk
10,08 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 3 l
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
29,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
3.0 l / 1 tk
9,78 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra 7, emulsiooni-, matt, 3 l
18,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,19 €
26,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,29 €
3.0 l / 1 tk
8,76 € / 1 l
Värvi alus Pentacolor Ultra 7, emulsiooni-, matt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, pruun v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
69,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,93 €
10.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, pruun v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 3 l
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
29,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
3.0 l / 1 tk
9,78 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, valge v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
69,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,93 €
69,93 € / 1 tk
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
48,99 € / 1 tk
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, pruun v., 3 l
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
29,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
3.0 l / 1 tk
9,78 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, pruun v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
66,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,81 €
10.0 l / 1 tk
6,68 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 5 l
33,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,97 €
49,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,33 €
5.0 l / 1 tk
9,87 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Glamour, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, beež v., 2.7 l
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
38,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
2.7 l / 1 tk
14,07 € / 1 l
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, beež v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, punakaspruun v., 2.7 l
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,09 €
43,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
43,19 € / 1 tk
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, punakaspruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, hele pruun v., 2.7 l
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
38,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
38,89 € / 1 tk
Põrandavärv Pentacolor Pentafloor, hele pruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Hele pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärv Pentacolor Ultra Primer, valge v., 1 l
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
9,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,67 €
1.0 l / 1 tk
9,67 € / 1 l
Kruntvärv Pentacolor Ultra Primer, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 1 l
9,36 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,36 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
1.0 l / 1 tk
11,84 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 20, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
68,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,81 €
10.0 l / 1 tk
6,89 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kollane v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
5.0 l / 1 tk
9,80 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 1 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
1.0 l / 1 tk
8,64 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra 7, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 1 l
8,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
10,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,08 €
1.0 l / 1 tk
10,08 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, šokolaad v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 3 l
18,63 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,63 €
31,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,99 €
3.0 l / 1 tk
10,66 € / 1 l
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Pentacolor Yacht, 0.75 l, Värvitu
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,67 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
13,90 € / 1 tk
Lakk, läikiv Pentacolor Yacht, 0.75 l, Värvitu
  • Maht: 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 4.5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
50,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,98 €
4.0 l / 1 tk
12,75 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 4.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 4.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, läbipaistev v., 0.9 l
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
0.9 l / 1 tk
13,61 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, läbipaistev v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Acryl Facade, valge v., 1 l
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
1.0 l / 1 tk
11,49 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Acryl Facade, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 3 l
12,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,30 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,93 €
3.0 l / 1 tk
4,98 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 10 l
43,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,45 €
64,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,87 €
10.0 l / 1 tk
6,49 € / 1 l
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 5 l
24,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,39 €
34,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,90 €
5.0 l / 1 tk
6,98 € / 1 l
Struktuursed dispersioonvärvid Pentacolor Decor, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 10 l
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
39,03 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,03 €
10.0 l / 1 tk
3,90 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 5 l
20,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,58 €
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,70 €
24,70 € / 1 tk
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 1 l
6,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,69 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
1.0 l / 1 tk
8,53 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 7, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 3, valge v., 3 l
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,55 €
13,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
3.0 l / 1 tk
4,43 € / 1 l
Dispersioonvärv Pentacolor Acryl 3, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Ultra Facade, valge v., 10 l
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,29 €
72,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,00 €
10.0 l / 1 tk
7,20 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Ultra Facade, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Ultra Facade, valge v., 1 l
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
12,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
12,89 € / 1 tk
Fassaadivärv Pentacolor Ultra Facade, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Pentacolor Parquet, 2.7 l
26,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
38,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,89 €
38,89 € / 1 tk
Lakk, läikiv Pentacolor Parquet, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Pentacolor Parquet, 0.9 l
11,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
16,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,19 €
16,19 € / 1 tk
Lakk, poolmatt Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolläikiv Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
9,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,56 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
14,29 € / 1 tk
Lakk, poolläikiv Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 10 l
56,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,59 €
69,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,93 €
10.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 10 l
44,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,00 €
69,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,81 €
10.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, kirss v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 3 l
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
28,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,78 €
3.0 l / 1 tk
9,59 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, roheline v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Pentacolor Hammered Effect, dekoratiivne, valge v., 0.4 l
7,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,34 €
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
10,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Pentacolor Hammered Effect, dekoratiivne, valge v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Pentacolor Hammered Effect, dekoratiivne, must v., 0.4 l
7,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,34 €
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
10,59 € / 1 tk
Aerosoolvärv Pentacolor Hammered Effect, dekoratiivne, must v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Dekoratiivne
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 3 l
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
3.0 l / 1 tk
8,75 € / 1 l
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 1 l
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
1.0 l / 1 tk
10,81 € / 1 l
Soklivärv Pentacolor Sokkel, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
69,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,81 €
10.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
5.0 l / 1 tk
9,66 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 1 l
8,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
10,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,08 €
1.0 l / 1 tk
10,08 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, beež v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 10 l
55,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 54,57 €
70,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
10.0 l / 1 tk
7,10 € / 1 l
Fassaadivärv Pentacolor Villa Novus, hall v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 5 ... 9
97 - 144 kuvatud 419-st