Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
193 - 240 kuvatud 419-st
Sorteeri:
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, must v.
23,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
34,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,50 €
3.0 kg / 1 tk
11,50 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, roheline v.
14,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,74 €
19,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
0.9 l / 1 tk
21,17 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, helekollane v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, helekollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tumekollane v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tumekollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, mahagon v.
28,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,99 €
47,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,89 €
47,89 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, mahagon v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 3 kg, valge v.
30,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
44,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
3.0 kg / 1 tk
15,00 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 3 kg, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tumepruun v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tumepruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, valge v.
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
45,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,21 €
2.7 l / 1 tk
16,74 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, tume roosipuu v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
12,09 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, tume roosipuu v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, valge v.
14,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,74 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
0.9 l / 1 tk
22,31 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, elevandiluu v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
0.7 kg / 1 tk
17,27 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, elevandiluu v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Elevandiluu v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, roheline v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
0.7 kg / 1 tk
17,27 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, pruun v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
0.7 kg / 1 tk
17,27 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, valge v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
0.7 kg / 1 tk
17,27 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, hele pruun v./oregon v., 0.9 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
0.9 l / 1 tk
9,60 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, hele pruun v./oregon v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Pentacolor Yacht, 2.5 l, Värvitu
21,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,09 €
30,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,79 €
2.5 l / 1 tk
12,32 € / 1 l
Lakk, läikiv Pentacolor Yacht, 2.5 l, Värvitu
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, tumekollane v.
23,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
3.0 kg / 1 tk
9,44 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, tumekollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, tumepruun v.
23,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
3.0 kg / 1 tk
9,44 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, tumepruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, valge v.
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
34,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,50 €
3.0 kg / 1 tk
11,50 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, elevandiluu v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, elevandiluu v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Elevandiluu v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, pruunikaspunane v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, pruunikaspunane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, kastani v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, kastani v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Pentacolor Parquet, 0.9 l
13,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,29 €
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
19,19 € / 1 tk
Lakk, läikiv Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 2.5 l, valge v.
31,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,41 €
38,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,00 €
2.5 l / 1 tk
15,20 € / 1 l
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 2.5 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 0.75 l, must v.
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
13,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
13,28 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Anti Rust Hammered, läikiv, 0.75 l, must v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, kollane v.
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
12,09 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 0.7 kg, kollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, hele pruun v./oregon v., 2.7 l
21,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,52 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
2.7 l / 1 tk
9,73 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, hele pruun v./oregon v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, kollakas v./varsakabi v., 2.7 l
25,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,49 €
36,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,79 €
36,79 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, kollakas v./varsakabi v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, kollakas v./varsakabi v., 0.9 l
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
12,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,89 €
12,89 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, kollakas v./varsakabi v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, punakaspruun v./pihlakas v., 0.9 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
0.9 l / 1 tk
9,60 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, punakaspruun v./pihlakas v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tume roosipuu v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, tume roosipuu v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, palisander v., 0.9 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
0.9 l / 1 tk
9,60 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, palisander v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, läbipaistev v., 2.7 l
21,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,52 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
2.7 l / 1 tk
9,73 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, läbipaistev v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, roheline v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, läbipaistev v., 0.9 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
0.9 l / 1 tk
9,60 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pentacolor Woodlife, läbipaistev v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, roosakaspruun v.
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,81 €
9,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,77 €
0.7 kg / 1 tk
13,96 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, roosakaspruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, valge v.
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
0.7 kg / 1 tk
16,56 € / 1 kg
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 0.7 kg, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Aliuminium, läikiv, 0.9 l, hõbe v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,18 €
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
0.9 l / 1 tk
18,88 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Aliuminium, läikiv, 0.9 l, hõbe v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hõbe v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, roheline v.
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
47,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,89 €
2.7 l / 1 tk
17,74 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, roheline v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, keskmine pruun v.
28,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,99 €
47,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,89 €
2.7 l / 1 tk
17,74 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, keskmine pruun v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, keskmine pruun v.
14,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,74 €
21,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,29 €
0.9 l / 1 tk
23,66 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, keskmine pruun v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, šokolaad v.
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
47,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,89 €
47,89 € / 1 tk
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, šokolaad v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, mahagon v.
14,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,74 €
19,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
0.9 l / 1 tk
21,17 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, mahagon v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, hall v.
14,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,74 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
0.9 l / 1 tk
22,31 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 0.9 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, must v.
34,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,69 €
49,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,99 €
2.7 l / 1 tk
18,51 € / 1 l
Emailvärv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Pentacolor Anti Rust, poolläikiv, 2.7 l, must v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, hall v., 4.5 l
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
50,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,98 €
4.0 l / 1 tk
12,75 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, hall v., 4.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 4.5
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 2.7 l
22,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,69 €
31,82 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,82 €
2.7 l / 1 tk
11,79 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 0.9 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,31 €
0.9 l / 1 tk
15,90 € / 1 l
Terrassiõli Pentacolor Terrace Oil, pruun v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 ... 3 5 7 ... 9
193 - 240 kuvatud 419-st