Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
1 - 48 kuvatud 186-st
Sorteeri:
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, palisander v., 3 l
32,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,59 €
41,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,09 €
3.0 l / 1 tk
13,70 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, palisander v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, teak v., 5 l
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
37,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,06 €
37,06 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, teak v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend, puidule/terrassidele Pinotex Terrace & Wood Cleaner, 1 l
3,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,28 €
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
1.0 l / 1 tk
4,10 € / 1 l
Puhastusvahend, puidule/terrassidele Pinotex Terrace & Wood Cleaner, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Toode on ette nähtud: Puidule, Terrassidele
  • Pihustiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, teak v., 5 l
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
53,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,00 €
53,00 € / 1 tk
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, teak v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Vx+, valge v., 1 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
25,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,49 €
25,49 € / 1 tk
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Vx+, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, valge v., 3 l
32,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,59 €
49,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,40 €
49,40 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, valge v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, pähklipuud v., 5 l
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
44,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,80 €
5.0 l / 1 tk
8,96 € / 1 l
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, pähklipuud v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Pinotex Terrace & Wood Oil, teak v., 1 l
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
1.0 l / 1 tk
9,05 € / 1 l
Puiduõli Pinotex Terrace & Wood Oil, teak v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, läbipaistev v., 1 l
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
13,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,49 €
13,49 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, läbipaistev v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, kollakas v./varsakabi v., 10 l
56,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,99 €
94,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,50 €
10.0 l / 1 tk
9,47 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, kollakas v./varsakabi v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 3 l
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,78 €
3.0 l / 1 tk
9,92 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, teak v., 10 l
29,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,55 €
35,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,53 €
10.0 l / 1 tk
3,55 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, teak v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 3 l
33,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,89 €
49,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,09 €
49,40 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 10 l
84,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,00 €
146,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 113,30 €
146,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 1 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
18,79 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 3 l
33,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,89 €
49,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,40 €
49,40 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 10 l
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
146,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 146,00 €
146,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, kivihall, 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 1 l
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
18,79 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, oregon v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Pinotex Terrace & Wood Oil, teak v., 3 l
19,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,55 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
23,58 € / 1 tk
Puiduõli Pinotex Terrace & Wood Oil, teak v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend Pinotex, 5 l
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
24,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,90 €
5.0 l / 1 tk
4,98 € / 1 l
Puhastusvahend Pinotex, 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, läbipaistev v., 3 l
30,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,69 €
41,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,09 €
3.0 l / 1 tk
13,70 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, läbipaistev v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur Extreme Lasur, valge v., 10 l
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
146,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 146,00 €
146,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur Extreme Lasur, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Fence, jänesekapsas v., 10 l
33,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,29 €
49,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,99 €
49,99 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Fence, jänesekapsas v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, oregon v., 10 l
64,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,00 €
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
119,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, oregon v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Oranž v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 10 l
59,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,89 €
89,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,50 €
10.0 l / 1 tk
8,95 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, hele pruun v./teak v., 10 l
97,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 97,83 €
113,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 113,30 €
10.0 l / 1 tk
11,33 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, hele pruun v./teak v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, läbipaistev v., 10 l
96,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,00 €
113,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 113,30 €
10.0 l / 1 tk
11,33 € / 1 l
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, läbipaistev v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, tumepruun v./palisander v., 10 l
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,55 €
49,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,53 €
49,99 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, tumepruun v./palisander v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, läbipaistev v., 3 l
19,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,55 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
3.0 l / 1 tk
7,86 € / 1 l
Terrassiõli Pinotex Terrace Oil, läbipaistev v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, teak v., 10 l
76,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,99 €
119,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
119,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, teak v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 10 l
73,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,99 €
86,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 86,41 €
86,41 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Ultra Lasur, punakaspruun v./pihlakas v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Pruun v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, oregon v., 10 l
59,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,89 €
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,50 €
99,00 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Classic Lasur, oregon v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Värv: Oranž v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 9.4 l
105,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 105,00 €
156,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 156,00 €
156,00 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 9.4 l
  • Kogus pakendis, l: 9.4
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 2.35 l
31,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,99 €
47,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,99 €
47,99 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 2.35 l
  • Kogus pakendis, l: 2.35
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 0.94 l
17,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,69 €
26,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,69 €
26,69 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Vx+, emulsiooni-, poolläikiv, 0.94 l
  • Kogus pakendis, l: 0.94
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 8.37 l
58,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,99 €
86,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 86,00 €
86,00 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 8.37 l
  • Kogus pakendis, l: 8.37
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 0.93 l
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
15,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,19 €
15,19 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 0.93 l
  • Kogus pakendis, l: 0.93
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Extreme, emulsiooni-, poolmatt, 0.94 l
13,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,89 €
20,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,59 €
20,59 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Extreme, emulsiooni-, poolmatt, 0.94 l
  • Kogus pakendis, l: 0.94
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Vx+, valge v., 10 l
94,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,00 €
142,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 142,00 €
142,00 € / 1 tk
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Vx+, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Extreme, valge v., 2.5 l
23,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,99 €
38,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,62 €
2.5 l / 1 tk
15,45 € / 1 l
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Extreme, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Extreme, valge v., 10 l
79,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,99 €
116,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,39 €
10.0 l / 1 tk
11,64 € / 1 l
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Extreme, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Aqua, valge v., 2.5 l
19,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,14 €
23,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
2.5 l / 1 tk
9,27 € / 1 l
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Aqua, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Aqua, valge v., 1 l
9,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,56 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
12,25 € / 1 tk
Puitfassaadide värvid Pinotex Wood Paint Aqua, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 2.33 l
22,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,49 €
33,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,49 €
33,49 € / 1 tk
Värvi alus Pinotex Wood Paint Aqua, veepõhine, poolmatt, 2.33 l
  • Kogus pakendis, l: 2.33
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid puidu Pinotex Wood Paint Primer, valge v., 2.5 l
24,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
35,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,99 €
2.5 l / 1 tk
14,40 € / 1 l
Kruntvärvid puidu Pinotex Wood Paint Primer, valge v., 2.5 l
  • Krundi tüüp: Puidu
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärvid puidu Pinotex Wood Paint Primer, valge v., 1 l
12,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,19 €
18,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,19 €
1.0 l / 1 tk
18,19 € / 1 l
Kruntvärvid puidu Pinotex Wood Paint Primer, valge v., 1 l
  • Krundi tüüp: Puidu
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, 2.5 l
10,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
16,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,89 €
16,89 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Fence Lasur, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, valge v., 1 l
12,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,29 €
18,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,79 €
18,79 € / 1 tk
Puidu immutusvahend Pinotex Extreme Lasur, valge v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 4
1 - 48 kuvatud 186-st