Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
Pakendi kogus, tk
1 - 48 kuvatud 213-st
Sorteeri:
Kaanega hoiukarp Plast Team, 9.5 l, läbipaistev v., 25.8 x 39 x 13.3 cm
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,05 €
5,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,90 €
TOP toode
Kaanega hoiukarp Plast Team, 9.5 l, läbipaistev v., 25.8 x 39 x 13.3 cm
  • Pikkus: 25.8 cm
  • Laius: 39 cm
  • Kõrgus: 13.3 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team, 7.106 l, läbipaistev v., 33.8 x 18.8 x 9.7 cm
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team, 7.106 l, läbipaistev v., 33.8 x 18.8 x 9.7 cm
  • Pikkus: 33.8 cm
  • Laius: 18.8 cm
  • Kõrgus: 9.7 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivaine konteiner Plast Team, 2.5 l, läbipaistev v.
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
Kuivaine konteiner Plast Team, 2.5 l, läbipaistev v.
  • Maht : 2.5 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team Polar Box 5676, 1.5 l
5,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
13,50 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,50 €
3.0 tk / 1 Pakk
4,50 € / 1 tk
Toidukarp Plast Team Polar Box 5676, 1.5 l
  • Maht : 1.5 l
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukast Plast Team Seoul, 62 l, hall v., 50 cm x 39.6 cm x 64 cm
20,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,70 €
29,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
Pesukast Plast Team Seoul, 62 l, hall v., 50 cm x 39.6 cm x 64 cm
  • Laius: 39.6 cm
  • Kõrgus: 64 cm
  • Maht: 62 l
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivaine konteiner Plast Team, 0.6 l, läbipaistev v.
3,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,79 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
Kuivaine konteiner Plast Team, 0.6 l, läbipaistev v.
  • Maht : 0.6 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Konteiner toidu jaoks, komplekt Plast Team Helsinki 1593, 0.7 l, 19 cm x 13.9 cm, läbipaistev v., 2 tk
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
Hea hind
Laos
Konteiner toidu jaoks, komplekt Plast Team Helsinki 1593, 0.7 l, 19 cm x 13.9 cm, läbipaistev v., 2 tk
  • Maht : 0.7 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivaine konteiner Plast Team, 1.6 l, läbipaistev v.
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
Kuivaine konteiner Plast Team, 1.6 l, läbipaistev v.
  • Maht : 1.6 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, hall v.
4,29 € / tk
5.0 l / 1 tk
0,86 € / 1 l
Laos
Ämber Plast Team, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, 10 l, must v.
1,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,00 €
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
Ämber Plast Team, 10 l, must v.
  • Maht: 10 l
  • Värv: Must v.
  • Materjal: Plastik
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Korv Plast Team, valge v., 59 x 39 x 25.5 cm
9,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,30 €
15,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,45 €
Korv Plast Team, valge v., 59 x 39 x 25.5 cm
  • Pikkus: 59 cm
  • Laius: 39 cm
  • Kõrgus: 25.5 cm
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kuivaine konteiner Plast Team, 1.7 l, läbipaistev v.
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
Kuivaine konteiner Plast Team, 1.7 l, läbipaistev v.
  • Maht : 1.7 l
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team Polar Box 5675, 0.95 l
4,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
11,20 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,20 €
4.0 tk / 1 Pakk
2,80 € / 1 tk
Toidukarp Plast Team Polar Box 5675, 0.95 l
  • Maht : 0.95 l
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team Polar Boxes 5674, 0.46 l
3,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
7,85 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,85 €
5.0 tk / 1 Pakk
1,57 € / 1 tk
Toidukarp Plast Team Polar Boxes 5674, 0.46 l
  • Maht : 0.46 l
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukast Plast Team, must v., 42.6 cm x 42.6 cm
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
21,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,30 €
Pesukast Plast Team, must v., 42.6 cm x 42.6 cm
  • Laius: 42.6 cm
  • Kõrgus: 63 cm
  • Värv: Must v.
  • Materjal: Plastik
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukast Plast Team, 54 l, valge v., 42.6 cm x 42.6 cm x 63.2 cm
6,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,49 €
21,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,30 €
Pesukast Plast Team, 54 l, valge v., 42.6 cm x 42.6 cm x 63.2 cm
  • Laius: 42.6 cm
  • Kõrgus: 63.2 cm
  • Maht: 54 l
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kaas Plast Team, 245 mm, polüpropüleen (pp)
3,79 € / tk
Laos
Kaas Plast Team, 245 mm, polüpropüleen (pp)
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, 50 l, läbipaistev v., 56.7 x 39.6 x 30.6 cm
15,43 € / tk
15,43 € / 1 tk
Laos
Kaanega hoiukarp Plast Team, 50 l, läbipaistev v., 56.7 x 39.6 x 30.6 cm
  • Pikkus: 56.7 cm
  • Laius: 39.6 cm
  • Kõrgus: 30.6 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, 65 l, läbipaistev v., 56.7 x 39.6 x 41.7 cm
20,58 € / tk
20,58 € / 1 tk
Laos
Kaanega hoiukarp Plast Team, 65 l, läbipaistev v., 56.7 x 39.6 x 41.7 cm
  • Pikkus: 56.7 cm
  • Laius: 39.6 cm
  • Kõrgus: 41.7 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, 15 l, läbipaistev v., 39.4 x 29.5 x 18.5 cm
8,22 € / tk
8,22 € / 1 tk
Laos
Kaanega hoiukarp Plast Team, 15 l, läbipaistev v., 39.4 x 29.5 x 18.5 cm
  • Pikkus: 39.4 cm
  • Laius: 29.5 cm
  • Kõrgus: 18.5 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team Basic Box 19880202, läbipaistev v., 25.8 x 39 x 13.3 cm
7,89 € / tk
7,89 € / 1 tk
Laos
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team Basic Box 19880202, läbipaistev v., 25.8 x 39 x 13.3 cm
  • Pikkus: 25.8 cm
  • Laius: 39 cm
  • Kõrgus: 13.3 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
1,69 € / tk
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, 10 l, valge v.
5,49 € / tk
Ämber Plast Team, 10 l, valge v.
  • Maht: 10 l
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kandik Plast Team, Valge v.
8,89 € / tk
Kandik Plast Team, Valge v.
  • Toote tüüp: Pudelialused/-hoidikud
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, läbipaistev v., 17.3 x 27.2 x 10.5 cm
7,39 € / tk
Kaanega hoiukarp Plast Team, läbipaistev v., 17.3 x 27.2 x 10.5 cm
  • Pikkus: 17.3 cm
  • Laius: 27.2 cm
  • Kõrgus: 10.5 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Söögiriistade alus Plast Team, polüpropüleen (pp), hall v.
4,59 € / tk
Söögiriistade alus Plast Team, polüpropüleen (pp), hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vannitoa riiul ratastel Plast Team ECO, 39.4 cm x 68.5 cm x 2.9 cm, valge v.
22,99 € / tk
22,99 € / 1 tk
Vannitoa riiul ratastel Plast Team ECO, 39.4 cm x 68.5 cm x 2.9 cm, valge v.
  • Materjal: Plastik
  • Pikkus: 39.4 cm
  • Kõrgus: 68.5 cm
  • Laius: 2.9 cm
  • Riiulite arv: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Majapidamiskauss Plast Team, 10 l, valge v.
7,19 € / tk
Majapidamiskauss Plast Team, 10 l, valge v.
  • Maht: 10 l
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, hall v.
4,89 € / tk
Ämber Plast Team, hall v.
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team, 52 l, läbipaistev v., 39.5 x 59.5 x 31.1 cm
13,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,22 €
28,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
Kaanega hoiukarp, esemete hoidmiseks Plast Team, 52 l, läbipaistev v., 39.5 x 59.5 x 31.1 cm
  • Pikkus: 39.5 cm
  • Laius: 59.5 cm
  • Kõrgus: 31.1 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lõikelaud Plast Team Thick-Line, roheline v., 24.4 cm x 17.2 cm
2,29 € / tk
Lõikelaud Plast Team Thick-Line, roheline v., 24.4 cm x 17.2 cm
  • Pikkus: 24.4 cm
  • Laius: 17.2 cm
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team
2,59 € / tk
Toidukarp Plast Team
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
1,89 € / tk
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, läbipaistev v., 22 x 33.5 x 15.4 cm
8,59 € / tk
Kaanega hoiukarp Plast Team, läbipaistev v., 22 x 33.5 x 15.4 cm
  • Pikkus: 22 cm
  • Laius: 33.5 cm
  • Kõrgus: 15.4 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vannitoa riiul ratastel Plast Team ECO, 39.4 cm x 68.5 cm x 29 cm, hall v.
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,43 €
25,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,99 €
Vannitoa riiul ratastel Plast Team ECO, 39.4 cm x 68.5 cm x 29 cm, hall v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
  • Pikkus: 39.4 cm
  • Kõrgus: 68.5 cm
  • Laius: 29 cm
  • Riiulite arv: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team 2005, 5 l, roheline v.
4,29 € / tk
Ämber Plast Team 2005, 5 l, roheline v.
  • Maht: 5 l
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, must v.
4,29 € / tk
5.0 l / 1 tk
0,86 € / 1 l
Ämber Plast Team, must v.
  • Värv: Must v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, valge v.
4,29 € / tk
5.0 l / 1 tk
0,86 € / 1 l
Ämber Plast Team, valge v.
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lõikelaud Plast Team Thick-Line, roheline v., 34.5 cm x 24.5 cm
4,99 € / tk
Lõikelaud Plast Team Thick-Line, roheline v., 34.5 cm x 24.5 cm
  • Pikkus: 34.5 cm
  • Laius: 24.5 cm
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team
4,49 € / tk
Toidukarp Plast Team
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
2,89 € / tk
Min. tellimiskogus – 2 tk
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
5,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
Toidukarp Plast Team, läbipaistev v./valge v.
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesukorv Plast Team, 30 l, must v., 39 cm x 59 cm x 24 cm
14,19 € / tk
Pesukorv Plast Team, 30 l, must v., 39 cm x 59 cm x 24 cm
  • Laius: 59 cm
  • Kõrgus: 24 cm
  • Maht: 30 l
  • Värv: Must v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Majapidamiskauss Plast Team 115310, 10 l, valge v.
4,99 € / tk
Majapidamiskauss Plast Team 115310, 10 l, valge v.
  • Maht: 10 l
  • Värv: Valge v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Konteiner toidu jaoks Plast Team Micro, 22.2 cm x 18.5 cm, roheline v.
6,59 € / tk
Konteiner toidu jaoks Plast Team Micro, 22.2 cm x 18.5 cm, roheline v.
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Polüpropüleen (PP)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kaanega hoiukarp Plast Team, 18 l, läbipaistev v., 33 x 43 x 21.6 cm
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
11,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,09 €
Kaanega hoiukarp Plast Team, 18 l, läbipaistev v., 33 x 43 x 21.6 cm
  • Pikkus: 33 cm
  • Laius: 43 cm
  • Kõrgus: 21.6 cm
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team, 10 l, roheline v.
6,09 € / tk
Ämber Plast Team, 10 l, roheline v.
  • Maht: 10 l
  • Värv: Roheline v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ämber Plast Team 2062, 16 l, hall v.
14,29 € / tk
Ämber Plast Team 2062, 16 l, hall v.
  • Maht: 16 l
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 5
1 - 48 kuvatud 213-st