KUIDAS VALIDA KOHVIMASINAT?


Et navigeerida kohvimasinate laias valikus, tutvu eelnevalt nende põhiomadustega.

-Kohvi valmistamise viisid


Selles osas näete, millist populaarsematest kohvitüüpidest (espresso, cappuccino, latte) antud kohvimasinaga saab valmistada. Kui Sa jood igapäevaselt musta kohvi või espressot, siis on Sul vaja kohvimasinat kolme valmistamisviisiga.

-Kohvi tüüp

 


Kohvi on erinevat tüüpi: jahvatatud kohvi, kohvioad, kapslid ja tabletid. Kõige populaarsem nendest on jahvatatu kohvi, mida on erinevaid variante (erinev röstimisaste, jahvatusaste, oasegu). Kui soovid kasutada kohviube, pane tähele, et kohvimasinas oleks sisseehitatud kohviveski, et ube ei pea eraldi jahvatama. Kapsleid on mugav kasutada, sest neid läbib survestatud kuum vesi, mis ulatub kogu kohvipuruni. Seetõttu on tulemus väga täpne. Tabletid on paberfiltri sisse pakendatud kohvikogused. Veendu, et kohvimasin kasutab Sinu soovitud kohvi tüüpi.

-Kohvi tugevuse reguleerimine
Kui tahad kohvi tugevust reguleerida, peab masinal olema selle jaoks vastav funktsioon.

-Vee kareduse reguleerimine
See funktsioon võimaldab Sul valida vee kareduse astet. See on eriti vajalik, kui Sinu kodus või kontoris on kare ja tekitab katlakivi.

Selle funktsiooniga kohvimasinaga saab samaaegselt kohvi valmistada kahele inimesele. See funktsioon on eriti kasulik, kui masin ostetakse tööruumidesse.

-Manomeeter
Kui Sa tahad teada, mis rõhu all Su kohvimasin on, vali endale sisseehitatud manomeetriga mudel. Optimaalne rõhk kohvimasinates on 9 bar.

-Kohviretseptide salvestamine
See funktsioon on väga kasulik juhul, kui Sa tahad et Su kohvimasin salvestaks Sinu lemmik kohviretseptid masina mällu. Seda funktsiooni kasutades võtab kohvi valmistamine vähem aega ning Sa saad iga kord nautida oma lemmikkohvi maitset.

-Auruotsik
See toru kasutab kuuma veeauru, et piima vahustada. Auruotsikuga masin on kasulik juhul, kui põhiprioriteediks pole must kohv, vaid piimaga kohv. Sel juhul pöörake tähelepanu sellele, kas masinal on piima vahustamiseks mõeldud auruotsik.

-Eelnev niisutamine
Kasutades eelnevat niisutust, parandab see kohvi maitset ja aroomi.

-Sisseehitatud kohviveski
Kasutades kohviube, siis masinasse sisseehitatud kohviveskiga ei pea Sa ube eelnevalt teise masinaga jahvatama. Väärt tähelepanu on ka jahvatuse astme valimise võimalus. Selle funktsioonoiga saad kohvi jahvatamise tugevust reguleerida.

-Korpuse materjal
On kaht tüüpi kohvimasinaid: plastikust või metallist korpusega. Plastikust korpus on kergem ja seda on lihtsam hooldada, kuid see-eest metallist koprus on vastupidavam ja stabiilsem.

Puhastamine-Automaatne süsteemi loputamine
Kui kohvimasin sooritab regulaarselt automaatset süsteemi puhastamist, töötab masin paremini ja kestab kauem.

-Automaatne katlakivi puhastus
See funktsioon lihtsustab oluliselt nii kohvimasina hooldust kui ka pikendab selle eluiga.

-Eemaldatavad anumad lisatava vedeliku jaoks
Mõne kohvimasinaga on kaasas eraldi nõu lisatava vedeliku kasutamiseks, mis teeb kohvi valmistamise protseduuri palju mugavamaks.

-Kohvipaksu sahtel
See anum kogub endasse kasutatud kohvipuru ja muud kõrvalproduktid, mis tekkisid maitsva, aromaatse kohvi valmistamisel.

Võrdle tooteid ja võta meiega ühendust!
Kui Sa ei suuda mitme erineva mudeli vahel valida kasutades meie mugavat võrdlusfunktsiooni, võta meiega online chatis ühendust ning me pakume Sulle professionaalset nõu.