Ostujuhised 62 artiklit

IPHONE 5C ÜLEVAADE – VÄRVILINE JA LÕBUS NUTITELEFON! iPhone 5C on koos kõrgema klassi iPhone 5s-iga üks iPhone 5 järeltulijatest. Apple tuli 5c ja 5s-iga esmakordselt avalikkuse ette 10. septembril 2013. aastal ning poodides müüma hakati neid nutitelefone sama aasta 20. septembril.
SAMSUNG S8 ÜLEVAADE: ENDISELT FANTASTILINE TELEFON! Samsung S8 ei ole enam küll Samsungi tipptelefon, kuid Galaxy S8 on endiselt suurepärane ja seega tasub sellele heita pisut põhjalikum pilk.
SAMMULUGEJA – FUNKTSIONAALNE ABIMEES, MIS MOTIVEERIB LIIKUMA Sammulugeja, mis loendab samme, mõõdab läbitud distantsi ja loendab põletatud kaloreid on parim motivatsioon füüsiliseks pingutuseks.
MACBOOK SÜLEARVUTID – KIIREMAD JA VÕIMSAMAD KUI EALES VAREM Otsid uut laptopi? Seejuures on kriteeriumiteks kõrge kvaliteet, kiirus ja stiilne välimus? Vali uusimad MacBook Air ja MacBook Promudelid – need on tippklass!Miks koguvad just MacBook sülearvutid kasutajate seas üha enam populaarsust? Põhjus on tegelikult
NOKIA LUMIA ÜLEVAADE – KELLELE SEE NUTITELEFON SOBIB? Mitte nii väga ammu oli Nokia bränd, mida toodi teistele ettevõtetele eeskujuks. Mobiiltelefonide seas oli tegemist pea kõige tuntuma kaubamärgiga. Eestiski osteti Nokia telefone omal ajal väga palju.
IPHONE X EHK IPHONE 10 ÜLEVAADE – KAS PARIM TELEFON ÜLDSE? Kummaga on tegu, kas õige on öelda iPhone X või iPhone 10? Tegelikult on tegemist ühe ja sellesama asjaga – rahvasuus on see Apple’i lipulaev iPhone iks, kuid ettevõte ise ütleb, et mudeli nimetus on siiski iPhone kümme.
LG SPIRIT ÜLEVAADE – PARIM HINNA JA KVALITEEDI SUHE Kui oled otsimas telefoni, mis ei oleks liiga kallis, kuid töötaks pea sama hästi kui tippklassi telefonid, siis on nutitelefon LG Spirit päris hea valik. Spirit on suurepärase kvaliteedi- ja hinnasuhtega keskklassile sobiv nutitelefon.
LG TELERID – TIPPKLASSI MEELELAHUTUS KOGU PERELE Otsid koju head telerit? LG telerid on suurepärane valik, kui otsid tippklassi meelelahutust kvaliteetses kestas! Loe ja saa teada, miks see nii on.
APPLE IPHONE 7 PLUS – ÜHEAEGSELT STIILNE JA VÕIMAS iPhone 7 Plus – nutitelefonide uus tase! Ülikiire tarkvara kvaliteetses korpuses, kolm kaamerat ja tohutu jõudlus on vaid üksikud iseloomustavad märksõnad.
SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME – MÕISTLIKU HINNA JA HEA KVALITEEDIGA NUTITELEFON! aastal välja antud nutitelefon Samsung Galaxy Grand Prime on suure 5-tollise ekraaniga stiilselt õhuke seade, millel on 8 megapiksline põhikaamera ja 5 megapiksline eesmine kaamera.
KOLM ÕPETUST, KUIDAS VALIDA ÕIGE JALGRATTAKIIVER Kõigile alla 16-aastastele ratturitele on kiivrid kohustuslikud, kuid olenemata sellest eelistavad ka täiskasvanud kanda seda nn kõige soodsamat elukindlustust.
SAMSUNG GALAXY S7 – TÄIUSTATUD FUNKTSIOONIDEGA KAUNIS NUTITELEFON! Vee- ja tolmukindel Samsung Galaxy S7 nutitelefon on erakordse disaini ja väga heade funktsioonidega seade, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele.Suure vastupidavusega 5.
1 3 4 5 ...
1 - 12 kuvatud 62-st