KUIDAS VALIDA TELEVIISORIT?

www.1a.ee pakub: Kuidas valida televiisorit? Tänapäeval on mugavalt laiad tootevalikud, mille seast saad alati leida endale sobiva, kuid õige otsuse tegemisel võib Sul abi vaja minna. Vaata 1A televiisori ostujuhti ja saa teada, mis tähendavad ekraani hertsid, mis vahe on ULTRA HD ja FULL HD-l, milline suurus on Sulle sobilik ning palju muid kasulikke asju.

Kuidas valida LED telerit?
 
Antud ostujuhend aitab Sul valida endale sobiva LED teleri! Loe edasi, tutvu suurimate erinevustega ja näitajatega!
 
-Ekraani suurus


Teleri ekraan suurust mõõdetakse tollides diagonaali järgi - mida suurem on arv, seda suurem on ekraan ning tihti ka kõrgem resolutsioon. Optimaalseim suurus elutoa teleri jaoks — 32 tolli või rohkem, magamis- või lastetuppa sobib - kuni 32 tolli. Valides mudeli pea meeles, et minimaalne vaatamiskaugus on võrdne Sinu teleri diagonaaliga korrutatud kahega. 
 
-Resolutsioon


Pilti loovad tuhanded väiksed täpid, mida nimetatakse piksliteks, mida kõrgem on ekraani resolutsioon, seda teravam on pilt. Kui soovid saada võimalikult head pildikvaliteeti, siis soovitame valida LED telerit resolutsiooniga Ultra HD
 
-Smart TV ja sisseehitatud veebibrauser


  • Smart TV on platvorm, mis laiendab Sinu teleri võimalusi.
  • Facebook, Youtube, Skype – need on väid vähesed rakendused nendest, mis on juba peal. Smart TV-l, sarnaselt Android ja Apple platvormidel, on olemas rakenduse pood, kus saad paigaldada endale uued rakendused.
Paljudel mudelitel on ka sisseehitatud veebibrauser — see tähendab, et Sa saad külastada oma lemmikportaale nüüd ka oma teleril. Ideaalne tööriist, mida kasutada reklaamipausi ajal!

 
-Hertsid (Hz)


Hertsid tähistavad mitu kaadrit sekundis näidatakse ekraanil. Näiteks, 60 Hz ekraan näitab 60 kaadrit sekundis. Mida suurem on arv, seda sujuvam on pilt.
 
- 3D funktsioon


3D toega teleritel on olemas 3D pildi edastamise võimalus. Pane pähe 3D prillid ja Sul on olemas oma isiklik 3D-kinoteater!
 Seda tüüpi ekraanid on loodud selleks, et v spordimängude vaatamiseks, mängimiseks ja muudeks asjadeks, mis loovad tunde, et sa oled teisel pool ekraani, sündmuste keskpunktis, ilma et oleks vaja kastada mõnda muud tarvikut.
 
-Ühendus muude seadetega ja juhtmevaba võrk


Ühendust kasutatakse, et ühendada telerit teiste seadetega, näiteks, mälukaardiga, kaasaegse nutitelefoniga, tahvelarvutiga, fotokaameraga, kodukinosüsteemiga või mängukonsoolidega.
Igal ühenduse tüübil on oma iseloom, näitaks populaarseim viis digitaalse pildi ja heli loomiseks on hetkel HDMI, selletõttu on tähtis mitte ainult selle olemasolu, vaid ka kogus. Lisaks on ka populaarne USB, millega on tänapäeval varustatud praktiliselt iga kaasaegne seade. Muidugi, mugavaim ühendusviis tänapäeval on juhtmevaba ühendus, mis, sõltuvalt tüübist, võimaldab juurdepääsu internetile, laseb näidata videosid ja fotosid nutiseadmelt ning ühendada kõik koduseadmed ühtsesse koduvõrku.
 
 
-Sisseehitatud TV-tuuner

Tänapäeval on enamusel teleritel sisseehitatud telesignaali vastuvõtja. Kui sa soetad endale teleri, näiteks, sisseehitatud DVB-T TV-tuuneriga, saad Sa vaadata maapealselt edastatavat telesignaali.
 Tähtis on see, et Sul oleks koht, kuhu sa saaksid paigaldada oma telerit. Kui sa plaanid panna teleri, näiteks, magamistuppa, voodi vastas, siis ära unusta näitajatest ja kriteeriumitest! Valides parima LED teleri kasuta 1a.ee võimalust võrrelda tooteid iga parameetri järgi ja küsi julgelt abi meie spetsialistidelt - 1a.ee aitab Sul valida uut LED telerit!