Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 96 kuvatud 236-st
Sorteeri:
Kruntvärvid Eskaro Kruntex, valge v., 9 l
79,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,00 €
114,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 114,00 €
9.0 l / 1 tk
12,67 € / 1 l
Kruntvärvid Eskaro Kruntex, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Lahustipõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 18 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, värvitu, 0.9 l
6,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,49 €
9,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
0.9 l / 1 tk
10,43 € / 1 l
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, värvitu, 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduakk Eskaro 45, 0.85 kg
16,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,29 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
0.95 l / 1 tk
24,73 € / 1 l
Puiduakk Eskaro 45, 0.85 kg
  • Maht: 0.95 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidulakk Eskaro 10, 0.85 kg
16,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,29 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
0.95 l / 1 tk
24,73 € / 1 l
Puidulakk Eskaro 10, 0.85 kg
  • Maht: 0.95 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärv Eskaro Kruntex, valge v., 0.9 l
12,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,79 €
18,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,49 €
0.9 l / 1 tk
20,54 € / 1 l
Kruntvärv Eskaro Kruntex, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Lahustipõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 18 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Linaõli Eskaro 3 l
33,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,29 €
47,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,99 €
3.0 l / 1 tk
16,00 € / 1 l
Linaõli Eskaro 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, seinale/fassaadile/akendele Eskaro Universe, satiin, 0.9 l, valge v.
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
14,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,89 €
0.9 l / 1 tk
16,54 € / 1 l
Emailvärv, seinale/fassaadile/akendele Eskaro Universe, satiin, 0.9 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Satiin
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, seinale/fassaadile/akendele Eskaro Universe, satiin, 2.7 l, valge v.
25,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,49 €
38,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,89 €
2.7 l / 1 tk
14,40 € / 1 l
Emailvärv, seinale/fassaadile/akendele Eskaro Universe, satiin, 2.7 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Satiin
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Eskaro, valge v., 0.95 l
8,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,09 €
11,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,59 €
0.95 l / 1 tk
12,20 € / 1 l
Laevärv Eskaro, valge v., 0.95 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Linaõli Eskaro, 1 l
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,09 €
17,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,69 €
1.0 l / 1 tk
17,69 € / 1 l
Linaõli Eskaro, 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.9 l, furniture color
15,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,89 €
22,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,89 €
0.9 l / 1 tk
25,43 € / 1 l
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.9 l, furniture color
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.9 l, furniture color
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
0.9 l / 1 tk
23,99 € / 1 l
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.9 l, furniture color
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.45 l, furniture color
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
0.45 l / 1 tk
27,98 € / 1 l
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.45 l, furniture color
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 2.7 l, furniture color
35,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,19 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
2.7 l / 1 tk
18,89 € / 1 l
Emailvärv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 2.7 l, furniture color
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.45 l, furniture color
9,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,09 €
13,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,09 €
4.5 l / 1 tk
2,91 € / 1 l
Värv, mööbli jaoks Eskaro Paint Eskaro, poolmatt, 0.45 l, furniture color
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Eskaro, 5 l
84,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,00 €
121,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 121,00 €
5.0 l / 1 tk
24,20 € / 1 l
Lakk, poolmatt Eskaro, 5 l
  • Maht: 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Eskaro, 1 l
18,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,29 €
27,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,39 €
1.0 l / 1 tk
27,39 € / 1 l
Lakk, poolmatt Eskaro, 1 l
  • Maht: 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 2.7 l
24,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
34,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,89 €
2.7 l / 1 tk
12,92 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro Flat, valge v., 0.9 l
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
0.9 l / 1 tk
10,88 € / 1 l
Krunt Eskaro Flat, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 9 l
64,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,00 €
96,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,00 €
9.0 l / 1 tk
10,67 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 0.9 l
11,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
16,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,19 €
0.9 l / 1 tk
17,99 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 9 l
70,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,89 €
102,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 102,00 €
9.0 l / 1 tk
11,33 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 0.9 l
9,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,89 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
0.9 l / 1 tk
15,88 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro Flat Flat, valge v., 2.25 l
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
15,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
2.25 l / 1 tk
6,80 € / 1 l
Krunt Eskaro Flat Flat, valge v., 2.25 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 2.7 l
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
35,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,69 €
2.7 l / 1 tk
13,22 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 2.7 l
24,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,89 €
38,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,79 €
2.7 l / 1 tk
14,37 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Spa, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 0.9 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
0.9 l / 1 tk
17,77 € / 1 l
Värv Eskaro Akzent Kitchen, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt puidu Eskaro Biostop, 0.9 l
9,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,09 €
13,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,09 €
0.9 l / 1 tk
14,54 € / 1 l
Krunt puidu Eskaro Biostop, 0.9 l
  • Krundi tüüp: Puidu
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 2.7 l
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
30,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,29 €
2.7 l / 1 tk
11,22 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.6
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
11,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,49 €
16,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,59 €
0.9 l / 1 tk
18,43 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.145
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 0.9 l
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
13,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,69 €
0.9 l / 1 tk
15,21 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.35
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 9 l
52,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,29 €
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
9.0 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 9 l
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Kogus pakendis, kg: 11.82
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 9 l
52,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,00 €
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
0.9 l / 1 tk
84,44 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 9 l
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Kogus pakendis, kg: 11.28
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
12,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
17,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,89 €
0.9 l / 1 tk
19,88 € / 1 l
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.029
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
14,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,79 €
39,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,80 €
2.7 l / 1 tk
14,74 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.396
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioon Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
31,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,99 €
2.7 l / 1 tk
11,85 € / 1 l
Emulsioon Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.424
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
6,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
15,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,80 €
0.9 l / 1 tk
17,56 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.134
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Eskaro Ahjuvärv, must v.
7,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,89 €
11,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
0.45 l / 1 tk
25,31 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Eskaro Ahjuvärv, must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivanud täielikult pärast: 10 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro, 0.5 kg
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
11,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,09 €
0.5 l / 1 tk
22,18 € / 1 l
Krunt Eskaro, 0.5 kg
  • Maht: 0.5 l
  • Kaal: 0.5 kg
  • Töötemperatuur: 15 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 9 l
76,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
134,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 134,00 €
9.0 l / 1 tk
14,89 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 2.7 l
28,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,79 €
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,99 €
2.7 l / 1 tk
18,14 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro, 3 kg
25,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,79 €
36,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,99 €
3.0 l / 1 tk
12,33 € / 1 l
Krunt Eskaro, 3 kg
  • Maht: 3 l
  • Kaal: 3 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Eskaro Floor Aqua TR, valge v., 2.7 l
19,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,50 €
41,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,90 €
2.7 l / 1 tk
15,52 € / 1 l
Põrandavärv Eskaro Floor Aqua TR, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 5 - 7 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Mattilda, must v., 2.87 l
22,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,99 €
33,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,19 €
2.87 l / 1 tk
11,56 € / 1 l
Värv Eskaro Mattilda, must v., 2.87 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Sympatia, valge v., 19 l
58,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,49 €
85,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 85,00 €
19.0 l / 1 tk
4,47 € / 1 l
Värv Eskaro Sympatia, valge v., 19 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro Aura Biostop, läbipaistev v., 9 l
73,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,00 €
106,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 106,00 €
9.0 l / 1 tk
11,78 € / 1 l
Krunt Eskaro Aura Biostop, läbipaistev v., 9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Värv: Läbipaistev v.
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Biostop, läbipaistev v., 2.7 l
25,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,29 €
36,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,49 €
2.7 l / 1 tk
13,51 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Biostop, läbipaistev v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, läbipaistev v., 2.7 l
15,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,79 €
22,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,79 €
2.7 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, läbipaistev v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2 4 ... 5
49 - 96 kuvatud 236-st