Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
97 - 144 kuvatud 236-st
Sorteeri:
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, läbipaistev v., 2.7 l
15,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,79 €
22,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,79 €
2.7 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Puidupeits Eskaro Decor Beitz, läbipaistev v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Mattilda, must v., 0.95 l
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
13,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,69 €
0.95 l / 1 tk
14,41 € / 1 l
Värv Eskaro Mattilda, must v., 0.95 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Mattilda, must v., 9.5 l
61,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,00 €
88,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,00 €
9.5 l / 1 tk
9,26 € / 1 l
Värv Eskaro Mattilda, must v., 9.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Lateks, valge v., 5 l
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
28,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,79 €
5.0 l / 1 tk
5,76 € / 1 l
Värv Eskaro Lateks, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend, aknad Eskaro, 0.5 l
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,64 €
13,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,09 €
0.5 l / 1 tk
26,18 € / 1 l
Puhastusvahend, aknad Eskaro, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Toode on ette nähtud: Aknad
  • Pihustiga: Jah
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Eskaro Aura, läbipaistev v., 0.9 l
10,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
15,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,29 €
0.9 l / 1 tk
16,99 € / 1 l
Puiduõli Eskaro Aura, läbipaistev v., 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 5 l
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
94,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,00 €
5.0 l / 1 tk
18,80 € / 1 l
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 1 l
11,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
1.0 l / 1 tk
19,99 € / 1 l
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvieemaldaja, värvi jaoks Eskaro, 0.75 l
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
0.75 l / 1 tk
28,79 € / 1 l
Värvieemaldaja, värvi jaoks Eskaro, 0.75 l
  • Maht: 0.75 l
  • Kaal: 0.8 kg
  • Toode on ette nähtud: Värvi jaoks
  • Pihustiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro, valge v., 2.7 l
32,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,19 €
46,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,39 €
2.7 l / 1 tk
17,18 € / 1 l
Krunt Eskaro, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kruntvärv Eskaro, valge v., 0.9 l
11,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,39 €
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
0.9 l / 1 tk
18,32 € / 1 l
Kruntvärv Eskaro, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro, valge v., 9 l
69,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,00 €
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
9.0 l / 1 tk
11,00 € / 1 l
Krunt Eskaro, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
0.5 l / 1 tk
14,18 € / 1 l
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
10,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,29 €
0.5 l / 1 tk
20,58 € / 1 l
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
10,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,49 €
1.0 l / 1 tk
10,49 € / 1 l
Lahusti, sise- ja väli- Eskaro
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Eskaro, must v.
12,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,14 €
19,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,89 €
0.9 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Eskaro, must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro Ahjuvärv
12,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,14 €
19,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,89 €
0.9 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro Ahjuvärv
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivanud täielikult pärast: 10 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro, hall v.
13,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,79 €
19,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,89 €
0.9 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro, hall v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Lahusti
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Eskaro, 0.9 l
9,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
14,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,89 €
0.95 l / 1 tk
15,67 € / 1 l
Lakk, poolmatt Eskaro, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, viimistlustöödeks, tumepruun v., 1 l
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
1.0 l / 1 tk
14,99 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, viimistlustöödeks, tumepruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
36,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,99 €
66,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,00 €
5.0 l / 1 tk
13,20 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 20 l
45,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,99 €
72,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,00 €
20.0 l / 1 tk
3,60 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 20 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
44,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,00 €
66,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,00 €
5.0 l / 1 tk
13,20 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hallituse eemaldaja, hallitusele ja seenele Eskaro, 0.5 l
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
0.5 l / 1 tk
16,38 € / 1 l
Hallituse eemaldaja, hallitusele ja seenele Eskaro, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Kaal: 0.6 kg
  • Toode on ette nähtud: Hallitusele ja seenele
  • Pihustiga: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 1 l
10,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
15,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
1.0 l / 1 tk
15,59 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puhastusvahend, värvi jaoks/rasva ja plekkide eemaldamiseks Eskaro, 0.5 l
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
0.5 l / 1 tk
13,58 € / 1 l
Puhastusvahend, värvi jaoks/rasva ja plekkide eemaldamiseks Eskaro, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Toode on ette nähtud: Rasva ja plekkide eemaldamiseks, Värvi jaoks
  • Pihustiga: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 4.75 l
30,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,29 €
43,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,99 €
4.75 l / 1 tk
9,26 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 4.75 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, roheline v., 9 l
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
92,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
9.0 l / 1 tk
10,22 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, roheline v., 9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Värv: Roheline v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, roheline v., 2.7 l
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
32,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,29 €
2.7 l / 1 tk
11,96 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, roheline v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Roheline v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, hele pruun v., 2.7 l
21,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,69 €
33,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,99 €
2.7 l / 1 tk
12,59 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, hele pruun v., 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, hele pruun v., 9 l
57,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €
92,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
9.0 l / 1 tk
10,22 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Aura Protect, hele pruun v., 9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Eskaro, 3 l
31,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,99 €
45,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 45,99 €
3.0 l / 1 tk
15,33 € / 1 l
Krunt universaalne Eskaro, 3 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
18,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,19 €
2.5 l / 1 tk
7,28 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 0.5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
12,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,49 €
2.5 l / 1 tk
5,00 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
10,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,89 €
15,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
2.5 l / 1 tk
6,28 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
0.6 l / 1 tk
12,82 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 0.5 - 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
0.6 l / 1 tk
9,65 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduimmuti Eskaro, pruun v., 1 l
12,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,49 €
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
1.0 l / 1 tk
17,99 € / 1 l
Puiduimmuti Eskaro, pruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 8.2 l
56,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,00 €
89,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,00 €
10.6 kg / 1 tk
8,40 € / 1 kg
Värv Eskaro, valge v., 8.2 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Linaõli Eskaro Linaolivarnits Natural, 3 l
29,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,59 €
42,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,79 €
3.0 l / 1 tk
14,26 € / 1 l
Linaõli Eskaro Linaolivarnits Natural, 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kontsentraat aluskrunt Eskaro Aquastop Bio, 3 l
13,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,29 €
19,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,19 €
3.0 l / 1 tk
6,40 € / 1 l
Kontsentraat aluskrunt Eskaro Aquastop Bio, 3 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kontsentraat Eskaro, 1 kg
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
1.0 l / 1 tk
8,39 € / 1 l
Kontsentraat Eskaro, 1 kg
  • Maht: 1 l
  • Kaal: 1 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Eskaro, 3 l
10,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,09 €
15,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,89 €
3.0 kg / 1 tk
5,30 € / 1 kg
Krunt universaalne Eskaro, 3 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro, valge v., 19 l
68,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 68,79 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
19.0 l / 1 tk
5,74 € / 1 l
Seinavärv Eskaro, valge v., 19 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro Lateks, valge v., 10 l
30,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,69 €
44,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,19 €
10.0 l / 1 tk
4,42 € / 1 l
Värv Eskaro Lateks, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Eskaro, helesinine v., 0.5 l
4,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,79 €
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
0.5 l / 1 tk
13,78 € / 1 l
Krunt universaalne Eskaro, helesinine v., 0.5 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Eskaro, valge v., 2.5 l
10,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,19 €
14,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,69 €
2.5 l / 1 tk
5,88 € / 1 l
Dispersioonvärv Eskaro, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Eskaro, roosa v., 10 l
79,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,00 €
114,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 114,00 €
10.0 l / 1 tk
11,40 € / 1 l
Krunt universaalne Eskaro, roosa v., 10 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
97 - 144 kuvatud 236-st